reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Betusia - witaj na forum ;-) też mam nieregularne @ od 33-44 dc i powiem ci, że warto temp mierzyć :tak: ja mierzyłam 1 m-c i się zmartwiłam, że nie ma dwufazowości (temp niskich a potem wyższych), gin mi zrobił badania i wyszło, że owulacji nie było :eek: dostałam luteinę by cykle były równe (max 35 dni) i owulacja się pojawiła :tak:;-):-)


witaj witaj :-)
o no to chyba muszę się nauczyć systematycznośći w mierzeniu tempki czym prędzej, poczekam na @ i zacznę :tak: i do gina

Ja w styczniu mialam robione badania, bo ginka podejrzewala hyperprolaktynemie, i ponizej moje wyniki: badania zrobione w 5dc :
E2 27,4 pg/ml
FSH 6,90 mlU/ml
FT4 1,23 ng/dl
Prolaktyna przed podaniem metalokrop. cos tam;) 20,5 ng/ml
1h po podaniu leku 163,2 ng/ml
2 h po podaniu leku 115,2 ng/ml

dala mi duphaston i bromergon, ale zanim wykupilam ro poczytalam o bromku i stwierdzilam że nie moge go brać - moja praca to m.imnn. jazda autem caly dzien a nie wiem jak by wygladalam moja reakcja na niego, jak wtedy poczytalam na forach to sie przerazilam i stwierdzilam ze jak po czasie staranej nic nie bedzie wychodzilo to pojde znow na badania i zobaczymy.
to byl styczen ... potem do slubu zwariowane lotnisko, i zaczelismy staranka od wrzesnia...
 
reklama
Dobry wieczór Babeczki!
Witaj Betusia. który cykl starań? Czwarty? No to tak jak ja...
asiucha-L dzisiaj jestem w 5 dniu cyklu.
I któraś z Was pytała mnie skąd jestem - ano z Polic, choć już niebawem wracam z powrotem do Szczecina. Po ośmiu latach do rodzinnego miasta:))) :-)
 
Betusia - witaj na forum ;-) też mam nieregularne @ od 33-44 dc i powiem ci, że warto temp mierzyć :tak: ja mierzyłam 1 m-c i się zmartwiłam, że nie ma dwufazowości (temp niskich a potem wyższych), gin mi zrobił badania i wyszło, że owulacji nie było :eek: dostałam luteinę by cykle były równe (max 35 dni) i owulacja się pojawiła :tak:;-):-)


witaj witaj :-)
o no to chyba muszę się nauczyć systematycznośći w mierzeniu tempki czym prędzej, poczekam na @ i zacznę :tak: i do gina

Ja w styczniu mialam robione badania, bo ginka podejrzewala hyperprolaktynemie, i ponizej moje wyniki: badania zrobione wówczas w 5dc :
E2 27,4 pg/ml
FSH 6,90 mlU/ml
FT4 1,23 ng/dl
Prolaktyna przed podaniem metalokrop. cos tam;) 20,5 ng/ml
1h po podaniu leku 163,2 ng/ml
2 h po podaniu leku 115,2 ng/ml

dala mi duphaston i bromergon, ale zanim wykupilam ro poczytalam o bromku i stwierdzilam że nie moge go brać - moja praca to m.imnn. jazda autem caly dzien a nie wiem jak by wygladalam moja reakcja na niego, jak wtedy poczytalam na forach to sie przerazilam i stwierdzilam ze jak po czasie staranej nic nie bedzie wychodzilo to pojde znow na badania i zobaczymy.
to byl styczen ... potem do slubu zwariowane lotnisko, i zaczelismy staranka od wrzesnia...
 
JA NIE MAM ZIELONEGO POJECIA JAK TO OBLICZAC PRZED OKRESEM MAM 1 LUB 2 DNI PLAMIEN BRAZOWYCH POZNIEJ 6-8 DNI OKRESU I ZNOW 1-2 DNI PLAMIEN od kiedy mam to zaczac liczyc?????????????????????

:szok: to szczerze nie wiem, bo dużo tego :eek: ja mam brąz, krew i brąz i to razem wychodzi 6-7 dni... W sumie jak masz brąz to już prawie pewne, że @ przyjdzie to chyba jako 1 dc
 
witaj witaj :-)
o no to chyba muszę się nauczyć systematycznośći w mierzeniu tempki czym prędzej, poczekam na @ i zacznę :tak: i do gina

Ja w styczniu mialam robione badania, bo ginka podejrzewala hyperprolaktynemie, i ponizej moje wyniki: badania zrobione wówczas w 5dc :
E2 27,4 pg/ml
FSH 6,90 mlU/ml
FT4 1,23 ng/dl
Prolaktyna przed podaniem metalokrop. cos tam;) 20,5 ng/ml
1h po podaniu leku 163,2 ng/ml
2 h po podaniu leku 115,2 ng/ml

dala mi duphaston i bromergon, ale zanim wykupilam ro poczytalam o bromku i stwierdzilam że nie moge go brać - moja praca to m.imnn. jazda autem caly dzien a nie wiem jak by wygladalam moja reakcja na niego, jak wtedy poczytalam na forach to sie przerazilam i stwierdzilam ze jak po czasie staranej nic nie bedzie wychodzilo to pojde znow na badania i zobaczymy.
to byl styczen ... potem do slubu zwariowane lotnisko, i zaczelismy staranka od wrzesnia...

jak badania były w styczniu to mogło się coś pozmieniać... na lepsze oczywiście :-) ja badania robiłam tylko w 20 dc i niskie powychodziły...
 
reklama
Do góry