reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
witam Was wszystkie jeszcze raz :-)

ja wlasnie znalazlam na niektórych stronach ze pierwszy dzien miesiączki to nawet jak jest brazowe

no bo biorac na logike pierwszy dzien to wtedy kiedy złuszcza sie endometrium i najpierw powoli- brazowe a potem to juz na calego ( to tez zalezy pewno jakie grube jest endometrium -
jak jest grube to mozemy miec obfite miesiaczki jak cienkie to mniejsze

ja to tak rozumuje
 
Ostatnia edycja:
Kobietki uciekam, bo ciężki dzień miałam... :sorry: zamiast 45 minut to pociąg tłukł się ponad 3 godziny :shocked2: zresztą w tv o tym trąbią, że Wrocław "stał" i ja miałam tą "przyjemność" w tym uczestniczyć... :sorry:
 
Mam do Was nietypowe pytanko, odnośnie pierwszego dnia cyklu. Dziś dostałam @ ale nie wiem czy mam to uznać za pierwszy dzień nowego cyklu-czy jak już pojawiła się krew(oprócz ciemnego śluzu) to pierwszy dzień?:sorry::sorry::sorry:
Ja czytalam, ze jako 1dc liczy sie dzien, w ktorym jest krwawienie. Bo przeciez niektore kobiety maja plamienia juz kilka dni przed @, wiec mialayby 10dniowe @.

witaj witaj :-)


dala mi duphaston i bromergon, ale zanim wykupilam ro poczytalam o bromku i stwierdzilam że nie moge go brać - moja praca to m.imnn. jazda autem caly dzien a nie wiem jak by wygladalam moja reakcja na niego, jak wtedy poczytalam na forach to sie przerazilam i stwierdzilam ze jak po czasie staranej nic nie bedzie wychodzilo to pojde znow na badania i zobaczymy.
to byl styczen ... potem do slubu zwariowane lotnisko, i zaczelismy staranka od wrzesnia...
Mi tez wyszla wysoka prolaktyna i tez zapisal mi bromka. I sam mnie delikatnie nastraszyl, ze moze byc po nim "ciezko". Ale jest oki. Zaczelam brac w zeszly czwartek - na poczatku zawroty glowy, sennosc, zmeczenie, mroczki przed oczami (a nie ogladam "m jak milosc";-)). Od jakis 3 dni ciagle mnie mdli i sie odbija. Ale ogolnie do przezycia. Wiec gdybys znowu miala kiepskie wyniki to moze sprobuj tego bromka. Zacznij od dnia, gdy nie musisz pracowac i sie przekonasz.:tak:
 
Scully pisze:
ryba30 - nikt cię nie wypisał :sorry2: jesteś :tak: poprostu Lady_Marion zacytowała mój post i reszta kopiowała ostatni (ten zacytowany) :sorry2:
O.K. już jest dobrze, trochę mnie poniosło, ale to dlatego że mam dzisiaj paskudny dzień od samiusieńkiego rana. W dodatku brzuch mnie pobolewa małpowo i na zakupach w markecie tak się poczułam jakby @ zawitała. Poza tym tempka trzyma się nisko, a w poprzednim cyklu był ładny skok.
I któraś z Was pytała mnie skąd jestem - ano z Polic, choć już niebawem wracam z powrotem do Szczecina. Po ośmiu latach do rodzinnego miasta:))) :-)

Ja pytałam. Ja jestem ze Szczecina.
A czy Twój gin jest ze Szczecina? Bo piszesz, że jest dobry, ja w prawdzie na swojego nie narzekam ale może Twój jest lepszy. Możesz mi napisać jak się nazywa?
 
Ostatnia edycja:
Ale dziewczynki zamieszałyście z tym okresem.. Już sama nie wiem kiedy mam pierwszy dzień cyklu ;-)

Z ta urojoną ciążą to faktycznie nie wesoła sprawa.. Ale myśle, że aż tak źle ze mną nie jest :-) Chociaż po kilku latach starań wcale się nie dziwie, że takie rzeczy się dzieją... I przy tym temacie znów wychodzi kwestia psychiki. Czyli wróciłam do punktu wyjścia i muszę się wyyyluzować :-)
 
no namieszalysmy , jak pojde do gina to sie dowiem- w koncu kto pyta nie bładzi :)

co do ciąży urojonej to trzeba wyluzowac- tylko to się łatwo wszystkim mowi no nie ?
 
reklama
Do góry