reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Agutka skurczy???:eek: no ciekawe co tam się dzieje...no a jakby jednak było na tak, to który tydzień obstawiasz????;-)
Malutka o wiesiołku nic nie wiem więc się nie odzywam.
A ja ciocią nie jestem...nikt się u mnie nie rozmnaża...

Kerna,no takich bóli - jakby skurczy. :-p
A co do tygodni,jakby tak wg @,to 3t4d. :-p :laugh2:
Tak wyliczałam zawsze w ciąży z Zuziulką. :-) Wyszedł termin porodu 09.09.2006r. i tego też dnia właśnie urodziłam Cudną Córcię. :-D :tak: :-D

Ale przestań. ;-) :-p
 
reklama
agutka no tak mi siętylko powiedziało...przecież nic nei sugeruje:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:. Wiesz wróbelki mi tu coś świergolą:tak:. A ja dam Ci linka ale pewnie już tam zaglądałaś..taka weteranka forumowa;-)3 tydzień ciąży: kalendarz ciąży, 3 tydzień ciąży - www.mamazone.pl

Hihihi,to mnie rozbawiłaś z tą weteranką! :laugh2: :-p
Kiedyś czytałam często tego typu strony. :-)
Pewnie w następnej ciąży też będę. :tak:

Podbrzusze mnie pobolewa i ten lewy jajnik. :zawstydzona/y:

Idę Zuzię szykować do spanka. ;-) Bo o 20 jesteśmy umówione na książeczkę do podusi. :tak: :-) :-D

Miłego wieczorku!
 
uuuu u Was książeczki do podusi a u nas nadal walka o kolację. Bunt pt. nie będę jadł kolacji trwa nadal ,a nam brakuje pomysłów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Badania miałam pod kątem zespołu antyfosfolipidowego i jestem w grupie ryzyka. Do innych badań nie ma wskazań, a lekarstw na cierpliowść nie ma, a szkoda.
i
A co to takiego?
Oj ta cierpliwosc...
jeszcze ze wpada sie szybko a odzidzie dluzej sie stara...

dziewczyny a tak wlasciwie to na co ten wiesiołek bo moj gin myslal ze na oczy jest dobry??? pomaga tez w starankach?
Tej to babka spostrzegawcza jest;-)
A wiesiolek podobno dobrze wplywa na wszystko :tak: Ale staraczki lykaja go, aby sluz poprawic... Jak chcesz go kupic to powiedz w aptece, ze chcesz olejek z wiesiolka w kapsulkach. Nie pamietam nazwy, ale ja kupuje w takim zielonym opakowaniu, bo jest tanszy...
Maćku też biorę bromek, aled po min właśnie czuję się rewelacyjnie.
Dziewczyny WRESZCIE JESTEM CIOCIĄ siostra urodziła siostrzeńca.
Gratuluje Ciociu:tak:
No wlasciwie oprocz ogolnego zmeczenia i sennosci nie jest najgorzej. Tyle sie naczytalam o jego skutkach ubocznych... Moj gin tez mnie ostrzegal i nawet kazal wstrzymac sie z braniem, az z urlopu nie wroci, zebym w razie wu mogla do niego zadzwonic (tak sobie mysle, ze to chyba dobrze o nim swiadczy...) Moze z czasem sie przyzwyczaje i mnie juz nie bedzie "ruszal".

Czesc dziewczynki!! Ja dzis 3 dzien robie testy owu (mialam zrezygnowac z wszelkich metod ale to silniejsze odemnie:zawstydzona/y:) i juz dzis kreseczka testowa jest duzo ciemniejsza niz wczoraj ale zastanawia mnie dlaczego kontrolna nie wychodzi taka ciemna jak ma byc??:eek: dziwnie.... ktoras z was tez tak miala?? sprawdzalam i nie jest przeterminowany wiec co??:wściekła/y:
Moje doswiadczenie z testami jest nastepujace: Najpierw kupilam jedna partie i przez kilka dni nic nie wychodzilo, az w koncu pelen pozytyw. Potem kupilam testy innej firmy i jednego dnia druga krecha byla slaba, drugiego mocniejsza, ale wlasciwie nadal nie pozytywna (tego samego dnia strasznie bolalo mnie podbrzusze, wiec podejrzewam, ze byla to owulka) a trzeciego drugiej prawie nie bylo widac. Wiec w sumie zaden nie byl pozytywny, a owulka podejrzewam, ze byla (nastapil tez skok temperatury). I nie mam pojecia od czego to zalezy. Na poczatku bardzo wierzylam, ze mi te testy pomoga, ale teraz zaczynam w nie watpic...:-(


Podbrzusze mnie pobolewa i ten lewy jajnik. :zawstydzona/y:
Matko - chyba sie od Ciebie zarazilam!!! Tez mnie lewy jajor napiernicza! Ale promieniuje tylko do uda;-) I czasami prawy dajke o sobie znac... Wiec nie jestes sama;-)
 
Maćku ja też bardzo wierzyłam w te testy, ale niestety nadziałam się na ich wiarygodność. Po prostu u innych może jest bardzo owocny. Chociaż ginek mówił, że owulację pokazują, ale czy nastąpiło pęknięcie pęcherzyka to już nie zawsze ( jak przy endometriozie)
 
Maćku ja też bardzo wierzyłam w te testy, ale niestety nadziałam się na ich wiarygodność. Po prostu u innych może jest bardzo owocny. Chociaż ginek mówił, że owulację pokazują, ale czy nastąpiło pęknięcie pęcherzyka to już nie zawsze ( jak przy endometriozie)
Moj gin powiedzial podobnie. To jaka jest wkasciwie roznica pomiedzy owulacja a peknieciem?
 
chodzi o to czy pęcherzyk pęknie do właściwej drogi czy do ciała czy w ogóle pęknie. Bo tłumaczył mi, że np. dojrzeje pęcherzyk test wykaże że będzie owu ( w ciągu 24 godzin).A na przykład nie pęknie bo np wysoka prolaktyna, brak jakiś hormonów stąd zapisują co nie którzy leki. Ale mój tego nie zrobił tylko bromek.
Tak skrótowo ci opisałam jak ja to rozumiem- bo mój ginek wylewny w tłumaczeniu nie był.
 
chodzi o to czy pęcherzyk pęknie do właściwej drogi czy do ciała czy w ogóle pęknie. Bo tłumaczył mi, że np. dojrzeje pęcherzyk test wykaże że będzie owu ( w ciągu 24 godzin).A na przykład nie pęknie bo np wysoka prolaktyna, brak jakiś hormonów stąd zapisują co nie którzy leki. Ale mój tego nie zrobił tylko bromek.
Tak skrótowo ci opisałam jak ja to rozumiem- bo mój ginek wylewny w tłumaczeniu nie był.
No moj wlasnie tez niezbyt gadatliwy jest...
A gdy nie peka to sie robia torbiele czy cos takiego nie? Czy nie zawsze?
A jak boli podbrzusze w okolicach owulki (nie jajniki tylko cale podbrzusze) to moge miec nadzieje, ze owulka przebniegla oki? Wiesz moze cos na ten temat?
Sorry, ze tyle pytan, ale moze jeszcze cos ciekawego wiesz:tak:
 
reklama
hello :)

Byłam dzisiaj u lekarki akurat dostała nowe usg jestem w 4 tygodniu i 6 dniu i widać pęcherzyk. Jest w macicy to juz plusik. Ale jak wspomniałam, ze mama moja miała poronienia od razu dostałam luteine 3xdziennie tak na wszelki wypasdek, mowilam tez o tych skurczach wiec lekarka powiedziała NOSPE + witaminki dla ciężarnych + kwas foliowy. Do tego powiedziała, ze endometrium jest bardzo grube i mocne.
Musze Wam powiedziec, ze moja ginka jest naprawde super. Jak mnie zobaczyła to mi mowi, a my nie bylysmy umowione na monitoring a ja jej na ucho,z e test pozytywny wyszedł i widziała jak sie denerwowałam, ze przyjeła mnie 2 h przed czasem :)
 
Do góry