reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No Malutka, głęboki oddech i do dzieła:-D
Loczek chwila relaksu jak najbardziej nam się należy a winko czasem pomaga:-) A przynajmniej mi.
Stefanka pewnie, że się uda. Ja miałam dziwaczne cykle okropnie!!! Plamienie kiedy mu się chce, a nie raz miałam półroczną przerwe w @:szok::szok::szok:. Leakrz mi wynalazł polityczne jajniki :)cool2:), przewlekłe zapalenie macicy i jeszcze coś tam. także mialam dołek okropny. A jednak się udało po pół roku. Tobie też na stówe!!!!
 
reklama
Maćku też biorę bromek, aled po min właśnie czuję się rewelacyjnie.
Dziewczyny WRESZCIE JESTEM CIOCIĄ siostra urodziła siostrzeńca- i wszystko dobrze się potoczyło.
 
Witam się popołudniowo.

jagodka ale się cieszę, jesli jest nawet jasniutka druga kreseczka to znaczy, że jest fasolka:tak::tak::tak:, mocno trzymam kciukasy
loczek witam wśród staraczek i życze szybkiego zafasolkowania.
kerna u mnie też stwierdzone PCO, cykle strasznie nieregularne ( w zasadzie tylko jak plastry naklejałam to były regularne),a w ciąży byłam cztery razy.
Najważniejsze to się nie poddawać napewno nam się uda :tak::-)
 
Tak ciocią jestem od strony siostry po raz pierwszy.Właściwie była w piątek u ginka i miała rozwarcie na 1 cm. Powiedział do niej że chyba spotkają się w przyszły piątek bo kończył sie termin. I właśnie wzięło ją dzisiaj- szwagier zawiózł ją o 10 a o 16 urodziła. To uważam, że tak w sam raz i mały duży bo 4 kg.:-)
 
Co Wam powiem,to Wam powiem,ale niedawno dostałam takich skurczy w podbrzuszu znowu,że myślałam,że mi już ta @ poleci! :wściekła/y:

Ale przeszło...


Lopop,no to gratulacje dumna ciociu! :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczynki!! Ja dzis 3 dzien robie testy owu (mialam zrezygnowac z wszelkich metod ale to silniejsze odemnie:zawstydzona/y:) i juz dzis kreseczka testowa jest duzo ciemniejsza niz wczoraj ale zastanawia mnie dlaczego kontrolna nie wychodzi taka ciemna jak ma byc??:eek: dziwnie.... ktoras z was tez tak miala?? sprawdzalam i nie jest przeterminowany wiec co??:wściekła/y: kurcze nie wiem co mam myslec o tym tescie, nie pilam wczesniej 3 godz zeby byl lepszy a teraz nie wiem...

zawsze kontrolna byla gruba i ciemna po 15 sekundach:wściekła/y: co jest??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Agutka skurczy???:eek: no ciekawe co tam się dzieje...no a jakby jednak było na tak, to który tydzień obstawiasz????;-)
Malutka o wiesiołku nic nie wiem więc się nie odzywam.
A ja ciocią nie jestem...nikt się u mnie nie rozmnaża...

Olej z wiesiołka - Forum 28dni
malutka to dla Ciebie może cośznajdziesz tam coś piszą o oleju firmy GAL
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry