reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej Koleżanki Staraczki. Jestem nową Staraczką, ale z doświadczeniem, niestety:-(
Dzisiaj dostałam @, w 37dc, choć cykle mam zwykle 29 dniowe. Czyż to nie złośliwość losu???? Smutno mi więc łażę po forach i szukam pocieszenia. Starania rozpoczęliśmy w zasadzie rok temu. Dwa razy zaszłam za pierwszym razem , lecz niestety obie ciąże poroniłam. Po ostatnim poronieniu odczekaliśmy pełne trzy miesiące i od września podjęliśmy kolejne starania. I co? Popsuło mi się coś??? Już sama nie wiem. Czwart cykl to nie dramat, ale....To takie strasznie długie cztery miesiące. Pocieszycie?
a witamy witamy
 
reklama
Hej Koleżanki Staraczki. Jestem nową Staraczką, ale z doświadczeniem, niestety:-(
Dzisiaj dostałam @, w 37dc, choć cykle mam zwykle 29 dniowe. Czyż to nie złośliwość losu???? Smutno mi więc łażę po forach i szukam pocieszenia. Starania rozpoczęliśmy w zasadzie rok temu. Dwa razy zaszłam za pierwszym razem , lecz niestety obie ciąże poroniłam. Po ostatnim poronieniu odczekaliśmy pełne trzy miesiące i od września podjęliśmy kolejne starania. I co? Popsuło mi się coś??? Już sama nie wiem. Czwart cykl to nie dramat, ale....To takie strasznie długie cztery miesiące. Pocieszycie?

Witam i szczerze mi przykro, mnóstwo trudnych doświadczeń.
Nie poddawaj się, trzymam mocno kciuki i wierzę, że każdy dostanie swoją upragnioną fasolinkę...
Witaj wśród staraczek 2010...:-D:-D:tak:
 
A moze wlasnie sukces, skoro jest jakos inaczej...:tak:


A wiesz kiedy moglas mnie owulke?

To nic, ze troche spadla. Wazne, ze jest na wyzszym poziomie. Bedzie dobrze. Kiedy Ty masz (nie) miec @?


Delikatnie, co by nie zapeszyc, gratuluje!!!:tak:


Ja sie dzisiaj znowu fatalnie czuje... Ciekawe jak dlugo bede sie przyzwyczajac do tego bromka...
Ide sie zdrzemnac....

No wiec tak 21 listopada mialam bole podbrzusza ktore tak naprawde nie ustepowaly przez 2 tyg i sluz ,z czasem klucie w srodku(w macicy ,pochwie :eek:),i marulka dolanczam sie swedzeie takie dziwne bo nie jak infekcja bardziej jak uczulenie:baffled:, i tak trwam do dzis ...A byly oczywiscie bole jak na okres ktore juz minely i nie ma nic :-(

Ale numer nie?


Jagotko gratulacje!
 
Agutka jak tam objawy? Trzymam kciukole:)

Boli mnie lewy jajnik tak,że "pradkuje" aż do kolana. :sorry: Poza tym cycki i podbrzusze. Buuu,pewnie na małpiszona. :-(

agutko współczuję takiej teściowej.Ja to nie mam problemu bo jestem tzw. starą panną ale dużo koleżanek narzeka na teściowe.Jednej teściowa ( obecnie była) powidziała,że była im tylko synowa do tego potrzebna aby urodziła wnuka a teraz WON!:wściekła/y:
Za to zieńciów to teściowe kochają prawie zawsze.Tak to już jest

O matko,co za wredne babsko! :wściekła/y:
Ale powiem Ci,że z tymi zięciami to się,niestety,zgodzę. :dry: Moja mama uwielbia G. . :sorry:


witam się znów...

już po policji... ufff ciężko było ale dałam radę. :cool2::confused2:

teraz czas na firmowe papiórki :crazy:

wiecie co? taka byłam spokojniutka, a dziś nie mogę... tracę zdrowy rozsądek - niech mnie któraś strzeli między oczy...
1.boli mnie biust
2. mam "mokro" i swędząco
3. ostatni raz jak miałam mokro i swędząco prze @ to była to ciąża.

:-(help.


jagodka dopiero teraz doczytałam!!!! czekam na wieści :-D

Ja Ci między oczka nie strzelę,bo powodu do tego nie widzę,ale mogę jedynie napisać,że trzymam ogromnie kciuki! :tak:

Hej Koleżanki Staraczki. Jestem nową Staraczką, ale z doświadczeniem, niestety:-(
Dzisiaj dostałam @, w 37dc, choć cykle mam zwykle 29 dniowe. Czyż to nie złośliwość losu???? Smutno mi więc łażę po forach i szukam pocieszenia. Starania rozpoczęliśmy w zasadzie rok temu. Dwa razy zaszłam za pierwszym razem , lecz niestety obie ciąże poroniłam. Po ostatnim poronieniu odczekaliśmy pełne trzy miesiące i od września podjęliśmy kolejne starania. I co? Popsuło mi się coś??? Już sama nie wiem. Czwart cykl to nie dramat, ale....To takie strasznie długie cztery miesiące. Pocieszycie?

Cześć Loczku. U mnie też się kończy 4ty cykl. Współczuję bardzo tych przejść... Ale mam nadzieję,że i Ty wkrótce ujrzysz II. :-)

Idę Zuzi włączyć teledysk "Zuzia,lalka nieduża",bo mi się tu upomina. :-D
 
Witam wszystkie staraczki :-)

Kerna ja mam ten sam problem co Ty. Moje cykle są w cztery strony świata... I tak naprawdę to nawet nie wiem, kiedy powinnam zrobic test. A bardzo nie chciałabym zrobić za wcześnie, bo to źle na psychike wpływa :-(
Ale skoro Tobie raz się udało przy nieregularnych @ to może i mi się uda :tak:
Tylko to czekanie.. nie jest łatwo :no:


Ps. dziękuje za dopisanie mnie do listy :happy:
 
Bardzo dziękuję za odzew!
Badania miałam pod kątem zespołu antyfosfolipidowego i jestem w grupie ryzyka. Od września biorę acesan, clexane 40 (zastrzyki) i kwas omega 3(to obowiązkowo!) i wszelkie foliki, witaminki, wiesiołki itp. Jestem pod stałą opieką lekarza, bo i z lekarzem o tą dzidzię się staram;) Więc opieka całodobowa :) Do innych badań nie ma wskazań, a lekarstw na cierpliowść nie ma, a szkoda.
Postanowiłam dzisiaj wypić sobie winko, a na pocieszenie Małż kupił mi kino domowe:)) Tylko nie wiem, czy bardziej nie sobie hi hi
 
Witam i szczerze mi przykro, mnóstwo trudnych doświadczeń.
Nie poddawaj się, trzymam mocno kciuki i wierzę, że każdy dostanie swoją upragnioną fasolinkę...
Witaj wśród staraczek 2010...:-D:-D:tak:

ja bylam dzis u gina (zaczynam 4-ty cykl) i powiedziala ze jak nie zajde do czrwca to mnie dopiero na badania skieruje i jeszcze ze wpada sie szybko a odzidzie dluzej sie stara... hihi ma racje!!! wiec ja pocieszona i powiedzila ze moge dawac M folit bo to witaminy:-) jeszcze pare dni i zaczniemy staranka :-)

dziewczyny a tak wlasciwie to na co ten wiesiołek bo moj gin myslal ze na oczy jest dobry??? pomaga tez w starankach?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry