reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
a po jakim czasie zaczelas brac te wszystkie wspomagacze? pytam bo moj gin powiedzial zebym bralam witamine E i A i nic wiecej(to moj 4 cykl ) i sie zastanawiam czy juz powinnam cos brac:zawstydzona/y:

My w sumie tak naprawde to ponad 2 lata sie staramy, ale ze wspomagaczami 14 miesiecy - ja dopiero od 9 miesięcy brałam lutene a potem pol roku temu dodał lekarz clo

ja to teraz się cieszę, że nici w tym cyklu, bo tak się strasznie boję o tatę, że stres mnie zrzera :-( nawet przed egzaminami tak mnie nie "ściskało" jak teraz :eek: wczoraj to całą noc nie spałam ze stresu, nie wiem jak dziś usnę... :eek:

Oj tulam mocno :-(
 
Scully ojej:-:)-:)-( ale mam nadzieję, że wyzdrowieje i niedługo o tym nawet nie będziecie pamiętać. No faktycznie, że przy takich nerwach ciąża...no a jak tu się nie denerwować. Tulam...:happy:
A gienki to są tacy jacyś....jak się dobry trafi to cudem praktycznie. Mi mój powiedział, że po pół roku nie ma co się martwić, że mam rok czasu na zajście. A Wy tu po 4 cyklach bromki i jakieś inne dopalacze:-p.
 
Dziewczyny dopisuję się do was...pisuję też w temacie ciąża po antykoncepcji widzę że niektóre z was starają sie nieco dłużej,u mnie już nadchodzi 6 cykl a tu nic...jutro ma być@ więc pewnie znowu nici juz nawet sie nie łudzę w styczniu wybiorę się do ginia zobaczymy co powie,tak jak pisałam gdzie indziej niby kurcze zdrowa,młoda a tu bociana wyczekuję od pól roku,teraz święta to może powinnam Dzieciątka wypatrywać:confused:Podtrzymajcie na duchu bo już naprawdę tracę nadzieję i martwię się czy wszystko jest ze mną w porządku
 
Dziewczyny dopisuję się do was...pisuję też w temacie ciąża po antykoncepcji widzę że niektóre z was starają sie nieco dłużej,u mnie już nadchodzi 6 cykl a tu nic...jutro ma być@ więc pewnie znowu nici juz nawet sie nie łudzę w styczniu wybiorę się do ginia zobaczymy co powie,tak jak pisałam gdzie indziej niby kurcze zdrowa,młoda a tu bociana wyczekuję od pól roku,teraz święta to może powinnam Dzieciątka wypatrywać:confused:Podtrzymajcie na duchu bo już naprawdę tracę nadzieję i martwię się czy wszystko jest ze mną w porządku
To w takim razie napiszę ci szczerze:tak:. tak jak wcześniej pisałam, 6 cykli to nie tragedia:tak: Ja zaszłam w 7m-ym. a lekarz mnie uprzedził, że muszę rozpocząć leczenie, bo najprawdopodobniej nie dam rady zafasolkować. A tu proszę;-)Jak jestes zdrowa to bocian przyleci na pewno. tylko jak tu piszą wszystkie po kolei WYLUZOWAĆ! Tu mamy Pajke co zaszła po 14 cyklach więc głowa do góry:-):-):-)
 
witam się kobietki!!!

u mnie ból biustu okrutny małpowy i temperaturka 36,9... tyle z komunikatów pogodowych a teraz zapraszam Panie na serial pod tytułem głupia cipcia:

co robi głupia cipcia podczas staranek? za wcześnie testuje i przekonuje się o I :-(
 
witam się kobietki!!!

u mnie ból biustu okrutny małpowy i temperaturka 36,9... tyle z komunikatów pogodowych a teraz zapraszam Panie na serial pod tytułem głupia cipcia:

co robi głupia cipcia podczas staranek? za wcześnie testuje i przekonuje się o I :-(
Oj porpawiłaś mi humor:-D przepraszam wiem że nie powinnam ale świetne ujęcie. Testowałaś dzisiaj????
 
a teraz zapraszam Panie na serial pod tytułem głupia cipcia:

co robi głupia cipcia podczas staranek? za wcześnie testuje i przekonuje się o I :-(
Chyba juz widzialam ten odcinek;-)

A gienki to są tacy jacyś....jak się dobry trafi to cudem praktycznie. Mi mój powiedział, że po pół roku nie ma co się martwić, że mam rok czasu na zajście. A Wy tu po 4 cyklach bromki i jakieś inne dopalacze:-p.
Jesli masz mnie na mysli to chce wyjasnic jedna rzecz: na liscie mam napisane 5 cykl z hakiem. Oznacza to, ze jest to piaty cykl z dokladnym celowaniem w owulke. Wczesniej byl jakis rok beztroskiego sexu bez antykoncepcji, bez nakrecania sie itp. Dlatego gin ( i to w ramach NFZ, wiec musiala byc podstawa) wyslalm mnie na badania...
 
reklama
Do góry