reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam Was kobiety:-)
Widzę,że przez weekend wiele się tu działo.
Ja w tym miesiącu mam urlopik od staranek bo tak jak pisałam miałam owulkę w 6dc i gin to potwierdził wrrrrr.Chorowałam na grypę i ze staranek nici.Kazał mi przyjść w styczniu z wynikami badań hormonów ale narazie nie pozwala się starać bo sam nie wie co mi dolega ( plamienia 10 dni przed @).
W styczniu idę na USG i wraz z wynikami może się dowiem co mi dolega.
Jagódko życzę pięknych dwóch czerwonych II:-)
agutko - ja dziś też planuję ubrać choinkę bo wyjeżdżam do rodziny na 2 tygodnie i muszę nacieszyć nią oczy:-) Lubię ubierać choinkę ale nie rozbierać:-p
svensonka nie napisałaś w którym dniu cyklu jesteś.Niektóre panie plamią w środku cyklu co jest podobno związane z owulką.Ja plamię prawie cały miesiąc już teraz więc nie pomogę.
Dziewczyny pozdrawiam Was
P.S Oby dzieciątko przyniosło Wam pod choinkę dzieciątko hihi
 
reklama
Cześć Svensonka:-) no powiem tak. Śluz taki czy owaki może być objawem ciąży ale niestety ne musi. O śluzie ostatnio oczytałam się jak pacan:sorry: Wszystkie fora.....i wniosek jeden. Jedna ma tak, druga inaczej. Niestety. A że różowy to możliwe że owulka.ale gęsty śluz i nierozciągliwy to znowu raczej na owulkę nie podchodzi..a fasolka też możliwa:tak: także jednoznacznej odpowiedzi nie dam:-D
Agutka w ogóle babcie są idealne w rozdrażnianiu!!! A przynajmniej moje...jedna i druga..ehhhh
no chyba raczej nie bo dalej mam spirale wiec moze to z nerwow. Wrocilam wsciekla jak osa ale pocieszam sie tym ze mama przyleciala dzis z polski przwiozla kielbaske i upragniona ksiazke jak splodzic coreczke starania w styczniu czas rozpoczac

Witam Was kobiety:-)
Widzę,że przez weekend wiele się tu działo.
Ja w tym miesiącu mam urlopik od staranek bo tak jak pisałam miałam owulkę w 6dc i gin to potwierdził wrrrrr.Chorowałam na grypę i ze staranek nici.Kazał mi przyjść w styczniu z wynikami badań hormonów ale narazie nie pozwala się starać bo sam nie wie co mi dolega ( plamienia 10 dni przed @).
W styczniu idę na USG i wraz z wynikami może się dowiem co mi dolega.
Jagódko życzę pięknych dwóch czerwonych II:-)
agutko - ja dziś też planuję ubrać choinkę bo wyjeżdżam do rodziny na 2 tygodnie i muszę nacieszyć nią oczy:-) Lubię ubierać choinkę ale nie rozbierać:-p
svensonka nie napisałaś w którym dniu cyklu jesteś.Niektóre panie plamią w środku cyklu co jest podobno związane z owulką.Ja plamię prawie cały miesiąc już teraz więc nie pomogę.
Dziewczyny pozdrawiam Was
P.S Oby dzieciątko przyniosło Wam pod choinkę dzieciątko hihi
tzn miesiaczka skonczyla mi sie 8 dni temu wiez nie mam pojecia z kad ten sluz gesty i plamienia w nim czerwone normalnie troche dygam choc mam dalej spirale to rozne przypadki chodza po ludziach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ej nie strasz mnie!!! Ze spiralą owszem zdarza się ale baardzo rzadko. Zapomniałąm, że masz założoną:zawstydzona/y: może takie jakieś przejściowe albo faktycznie wczesna owulka bo i tak może być. nie denerwuj sie;-)
 
witam się znów...

już po policji... ufff ciężko było ale dałam radę. :cool2::confused2:

teraz czas na firmowe papiórki :crazy:

wiecie co? taka byłam spokojniutka, a dziś nie mogę... tracę zdrowy rozsądek - niech mnie któraś strzeli między oczy...
1.boli mnie biust
2. mam "mokro" i swędząco
3. ostatni raz jak miałam mokro i swędząco prze @ to była to ciąża.

:-(help.

jagodka dopiero teraz doczytałam!!!! czekam na wieści :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Svensonko nigdy nie miałam spirali ale przyjaciółka ma i często plami niestety.Czasami trochę krwawi ale gin jej mówi,że tak się przy spirali zdarza.
Niemniej chodzi na kontrole do lekarza co 6 miesięcy.
agutko współczuję takiej teściowej.Ja to nie mam problemu bo jestem tzw. starą panną ale dużo koleżanek narzeka na teściowe.Jednej teściowa ( obecnie była) powidziała,że była im tylko synowa do tego potrzebna aby urodziła wnuka a teraz WON!:wściekła/y:
Za to zieńciów to teściowe kochają prawie zawsze.Tak to już jest
 
reklama
Jagódka to w takim razie ja ci móie, że jest ok:-D:-D:-Dale zaraz jak wrócisz od gin to tu zaglądnij:tak:

Jagódko, życzę jutro dwóch bardzo wyraźnych krech II.
Życzę powodzenia u gina, trzymam kciuki i pocichutku gratuluję...:-D:-D:-D

wiecie co? taka byłam spokojniutka, a dziś nie mogę... tracę zdrowy rozsądek - niech mnie któraś strzeli między oczy...
1.boli mnie biust
2. mam "mokro" i swędząco
3. ostatni raz jak miałam mokro i swędząco prze @ to była to ciąża.

:-(help.
jagodka dopiero teraz doczytałam!!!! czekam na wieści :-D

Tak,mam już umówioną wizytę na czwartek 20.30 i wszystko będzie już wiadomo co i jak?
Dziękuję za wasze kciuki i myśli,a wieści oczywiście przekażę najszybciej jak tylko to możliwe!!

Marulka- kochaniutka no przecież jesteś przed testowaniem to wszystko jest mozliwe,ja mocno trzymam kciukasy!!!!!!
 
Do góry