reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Agutko, ale te Twoje tempki wg mnie wcale nie są dziwne. U mnie też tempka skacze a jak pokazałam wczoraj swoje wykresy ginkowi to powiedział, że są o.k.
 
reklama
jasne

zaczeło się tak:
podstawowe mnostwo badan lacznie z przeciwciałami Hiv, toxo i takie tam różne, badanie nasienia i hsg czyli droznosc jajowodów, wszystko ok a ja kicha...

no wiec monitorowanie cykli poniewaz problem z owulką wiec pomoc w postaci clostilu + usg + menopur + pregnyl + luteina dopochwowa i dogębna
i sex sex sex w odpowiednim czasie :)))
w miedzyczasie hormony
bo mój lekarz jest i endokrynologiem

wiec lh, fsh, estr, prog, prolak.

i tak latami bo wyniki dobre bo reaguje na leki bo to bo tamto sramto

ale... musiałam zmienic prace i nowa sytuacja i wiek ( ho ho po 30) stymulacje za mało bierzemy sie za inseminacje...

pierwsza, druga, trzecia, czwarta

a! zapomniałam ze do w/w leków szedł ginkofar na ukrwienie, parlodel i oczywiscie kwas foliowy


jak cos pominełam to pytaj co chcialabys wiedziec to napisze
 
Moj gin twierdzi, ze mierzenie tempki i tak nie ma sensu...

czyli pozostaje tylko monitoring??
Dokladnie. Bo mowi, ze na tempke ma wplyw zbyt wiele czynnikow. I ja np mialam ladny skok w zeszlym cyklu, a w tym sie okazalo, ze mam wysoka prolaktyne i ta moja owulka wcale nie jest taka pewna...
Ale ja i tak bede mierzyc.
 
Ja właśnie usłyszałam ostatnio,że dziwna. Cóż. Sama nie wiem. :sorry:
Maćku,ja mierzę waginalnie,bo jakoś tak mi najwygodniej. ;-) :zawstydzona/y:
A gdzie ten owulacyjny zakupiłaś? Drogie jest takie cacko? ;-)
 
jasne

zaczeło się tak:
podstawowe mnostwo badan lacznie z przeciwciałami Hiv, toxo i takie tam różne, badanie nasienia i hsg czyli droznosc jajowodów, wszystko ok a ja kicha...

no wiec monitorowanie cykli poniewaz problem z owulką wiec pomoc w postaci clostilu + usg + menopur + pregnyl + luteina dopochwowa i dogębna
i sex sex sex w odpowiednim czasie :)))
w miedzyczasie hormony
bo mój lekarz jest i endokrynologiem

wiec lh, fsh, estr, prog, prolak.

i tak latami bo wyniki dobre bo reaguje na leki bo to bo tamto sramto

ale... musiałam zmienic prace i nowa sytuacja i wiek ( ho ho po 30) stymulacje za mało bierzemy sie za inseminacje...

pierwsza, druga, trzecia, czwarta

a! zapomniałam ze do w/w leków szedł ginkofar na ukrwienie, parlodel i oczywiscie kwas foliowy


jak cos pominełam to pytaj co chcialabys wiedziec to napisze
O kurczaku! To niezle juz przeszliscie... Na razie pytam tak ogolnie. Ale skoro tyle przeszlas, to pewnie specjalistka w tej dziedzinie jestes, wiec w razie w mozna sie do Ciebie zwrocic;-)

Ja właśnie usłyszałam ostatnio,że dziwna. Cóż. Sama nie wiem. :sorry:
Maćku,ja mierzę waginalnie,bo jakoś tak mi najwygodniej. ;-) :zawstydzona/y:
A gdzie ten owulacyjny zakupiłaś? Drogie jest takie cacko? ;-)
Ja kupila w Poznaniu w aptece. Kosztowal cale 8,90!!!:tak:
 
specjalistka............ hmmmmmmmm a ja ciagle latam po necie i czytam objawy

aaaa! zapomniałam jeszcze były w miedzyczasie zastrzyki z progesteronu ale nie ma w aptekach.. i zastrzyki robiesama bo jestem niezalezna wtedy czasowo
 
jasne

zaczeło się tak:
podstawowe mnostwo badan lacznie z przeciwciałami Hiv, toxo i takie tam różne, badanie nasienia i hsg czyli droznosc jajowodów, wszystko ok a ja kicha...

no wiec monitorowanie cykli poniewaz problem z owulką wiec pomoc w postaci clostilu + usg + menopur + pregnyl + luteina dopochwowa i dogębna
i sex sex sex w odpowiednim czasie :)))
w miedzyczasie hormony
bo mój lekarz jest i endokrynologiem

wiec lh, fsh, estr, prog, prolak.

i tak latami bo wyniki dobre bo reaguje na leki bo to bo tamto sramto

ale... musiałam zmienic prace i nowa sytuacja i wiek ( ho ho po 30) stymulacje za mało bierzemy sie za inseminacje...

pierwsza, druga, trzecia, czwarta

a! zapomniałam ze do w/w leków szedł ginkofar na ukrwienie, parlodel i oczywiscie kwas foliowy


jak cos pominełam to pytaj co chcialabys wiedziec to napisze

Kurcze,ja się na tym aż tak nie znam,ale taka lista brzmi przerażająco... :-(
Kiedyś pisałam już,że moja ciotka 9 lat się starała i w 10 roku odpuściła i powiedziała,że jak się teraz nie uda,to adoptują z wujkiem jakieś rodzeństwo... I tak oto w tym 10 roku starań zaszła w ciążę,a po 2latach w następną. :-) Więc wierzę,że i Wam się uda,ale tyle czekać... Podziwiam Cię bardzo,Simag!
 
reklama
specjalistka............ hmmmmmmmm a ja ciagle latam po necie i czytam objawy

aaaa! zapomniałam jeszcze były w miedzyczasie zastrzyki z progesteronu ale nie ma w aptekach.. i zastrzyki robiesama bo jestem niezalezna wtedy czasowo
Stwierdzilam, ze specjalistak, bo ja bedac na tym forum jakies 2 miesace wile sie dowiedzialam, a Ty tylko na wlasnej skorze "przetestowalas", wiec pewnie wiedz masz...
 
Do góry