reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Agutka, a który to twój dc? Już mam:D na suwaczku znalazłam:D Być może fluidki od biedroneczki okażą się szczęśliwe:) W końcu biedronki przynoszą szczęście. buziaki
 
reklama
Bywałam na tym forum wielokrotnie w poszukiwaniu odpowiedzi na wciżą dręczące mnie pytania... ale chyba lepiej zrobiłam rejestrując sie bo może Wy powiecie czy fiksuje...

Jestem tu nowa wiec witam wszystkie dziewczyny starajace sie o ... SPEŁNIENIE MARZEŃ :tak::tak:
 
Witaj Simaq:)
Ja na forum wielokrotnie dzieliłam się swoją wiedzą oraz dostawałam ją od innych, dlatego pisz śmiało:)
pozdrawiam
 
milusia83 mozesz odp mi na pytanie czy tobie testy wyszly pozytywnie odrazu? Bo jak sprawdzilam to jakbym zaskoczyla to bylabym w tym samym tyg i dniu ciazy co ty, okres spoznia mi sie 3 dni dopiero a 2 testy wyszly juz negatywnie. Wykonuje je rano i nie ma nawet cienia drugiej kreski:-( w zwiazku z tym mam przestac sie ludzic??
 
Witam z rana
Dziękuję za kciuki:-D. Na tescie wczoraj dwie sliczne kreseczki
Dolaczam do grona zafasolkowanych:-D
Gratulacje!!!!!

Dziewczynki mam do was pytanie, jako do bardziej doświadczonych w mierzeniu tempki.
Otóż moja temperatura w pochwie wynosi 37,52, natomiast pod pachą 36,64 nie wiem co o tym myśleć.
Buziaki
Temperatura pod pacha jest zawsze nizsza niz w kontakcie ze sluzowka, wiec raczej wsio oki.

milusia83 mozesz odp mi na pytanie czy tobie testy wyszly pozytywnie odrazu? Bo jak sprawdzilam to jakbym zaskoczyla to bylabym w tym samym tyg i dniu ciazy co ty, okres spoznia mi sie 3 dni dopiero a 2 testy wyszly juz negatywnie. Wykonuje je rano i nie ma nawet cienia drugiej kreski:-( w zwiazku z tym mam przestac sie ludzic??

Ponoc niektorym kobietom pozytywne testy wychodza dopiero pozniej.
Ale sie za bardzo nie nakrecaj - moze sie po prostu @ spoznia. Ja takie negatywne testy przerabialam dwa miesiace temu, a @ przylazla z 4dniowym spoznieniem.

Ja jestem po Hsg. Nie bylo zle - gorzej znioslam pobieranie krwi i zakladanie welfrona. Wyniki hormonow i omowienie Hsg dopiero w piatek... Ale mam to za soba i mam nadzieje, ze teraz zaskocze. Bo wszystkie laski zachodza tylko nie ja:-(
 
maćku w końcu i Ty zajdziesz :)
Nie jestes sama bo ja też jakoś narazie nie zachodzę....
i mam nadzijeje ze w koncu sie uda teraz w grudniu.

Pozdrowionka for all
 
milusia83 mozesz odp mi na pytanie czy tobie testy wyszly pozytywnie odrazu? Bo jak sprawdzilam to jakbym zaskoczyla to bylabym w tym samym tyg i dniu ciazy co ty, okres spoznia mi sie 3 dni dopiero a 2 testy wyszly juz negatywnie. Wykonuje je rano i nie ma nawet cienia drugiej kreski:-( w zwiazku z tym mam przestac sie ludzic??
Myszka,

ja @ spodziewałam się z 28 na 29 listopada, 30 listopada sama nie wiem czemu poszlam po test, ale w ogóle nie nastawialam się, że będzie pozytywny. Kupiłam 2 testy w promocji z Rossmana, i druga kreseczka (bardzo blada pojawiła się tak po 4 min) zrobiłam drugi test (tym razem strumieniowy) druga kreska wyszła również blada po 3 min, a po 5 bardzo wyraźna, pobiegłam po bobo test (po 4 min bardzo słaba - ledwo widoczna, po 5 min troszkę bardziej wyraźna). Nie wierzyłam, że to prawda, podejrzewałam że mam chore nerki i tarczycę, a badanie krwi potwierdziło ciąże. Czasami zdarza się, że trzeba poczekać troszkę od spodziewanej miesiączki - nawet tydzień, żeby testy wykryły w moczu obecność beta Hcg,
buziaki trzymam kciuki.

Maćku dziękuję za odpowiedź.
buziaki
 
reklama
Myszka, a czy masz takie inne objawy jak przed @? Powiem Ci, że ja zrobiłam testy tylko dlatego, bo zamiast w dniu przyjścia @ odczuwać napięcie, stres, nerwy to czułam się bardzo senna, rozbita, nic mnie nie interesowało.
 
Do góry