reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ja również się witam
Jestem już po śniadanku i porannej kawce i tak dzień się zaczął.
@ się kończy ale na myśl o kolejnym staranku, oczekiwaniu i rozczarowaniu zastanawiam się czy nie zrobić sobie w grudniu "urlopiku" aby nie popsuć sobie świąt.Jadę do rodziny na święta gdzie same "zafasolkowane"i już beczeć mi się chce.Czy ja dam radę słuchać o objawach ciąży,witaminkach, śpioszkach, wózkach itp???
Chyba poszukam sobie przed świętami jakiegoś przeziębionka i już pretekst aby zostać w domu:-p
Nie słuchajcie mnie dziś......................
Wczoraj postanowiłam wypić butelkę wina i poległam po połowie kieliszka:-p (słaba głowa).
BIEDRONECZKO GRATULACJE!!!
Podobno biedronki przynoszą szczęście więc może i TY nam przyniesiesz?:-)
Życzę zdrowego dzieciątka i ciąży bez uciążliwych objawów;-)
Uciekam do pracki ale zajrzę tutaj sprawdzić co u Was.
A co do testów owulacyjnych to faktycznie nie można im wierzyć.
Dziewczyny jak robicie ten monitoring cyklu?
Mój gin nie ma USG w gabinecie a w prywatnym to jest 2 razy w tygodniu i zwykle to nie są "te dni".W jakie dni chodzicie na ten monitoring?Przed owulką?ile dni?
 
myszko niewytrzymalam i zrobilam ale jakos jeszcze mam nadzieje i czekam a co z Twoimi piersiami bola?a temp to musisz rano przed wstaniem z lozka mierzyc wiedzias?no i jak test?;-)
MALUTKA nie przejmuj sie mi tez dzis wyszedl negatywny a juz jest kilka dni po terminie co sie zazwyczaj nie zdarza...

myszko niewytrzymalam i zrobilam ale jakos jeszcze mam nadzieje i czekam a co z Twoimi piersiami bola?a temp to musisz rano przed wstaniem z lozka mierzyc wiedzias?no i jak test?;-)
tak i mam dosc konkretnie powiekszone a pozatym widac mi kazda zyle od samej szyi. ale wyszedl negatywny wiec sie nie ludze bo juz by mi pokazal. z tego co widze to bylabym jak sprawdzilam w 4 tyg,2 dniu.... Uzylam testow: pre-test, Quix Vue (czy jakos tak:) i dzis bobo- test ale kupilam je w aptece za max 9zl kazdy bo tylko takie byly wiec nie wiem czy cena ma cos do rzeczy ale i tak wszystkie negatywy, szkoda. Ty jeszcze masz czas wiec wytrzymaj i nie rob testu wczesniej:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
BIEDRONECZKO gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy, dużo radości z dzidziusia :-):-):-)

U mnie noc bezprzytulankowa... pojawił się śluz, ale jeszcze chyba nie płodny...
Ostatnio rozwaliła nam się kanapa, A. wczoraj naprawił i w związku z tym rozwaliła się kabina prysznicowa :-:)sorry: jedziemy dziś na zakupy i znowu masę załatwiania..... i to w czasie, gdy powinniśmy mieć święty spokój i staranka :wściekła/y:

ale nic to - łapię fluidki od kolejnej szczęśliwej "ciężarówki" :-D:tak:;-)
 
Czasami tu do Was zaglądam i dziś się bardzo cieszę, że weszłam!! Biedronko, serdeczne, wielkie gratulacje!! Bardzo się cieszę! To wskakujesz już chyba na sierpień, co? Piękny miesiąc :-) W którym cyklu się Wam udało, bo jakoś nie mogę się dokopać do tych list z ilością cykli staraczek?...
 
no ja też jestem ciekawa biedronkowych staranek - czy z tempką, czy na czuja, czy jakieś badania, czy bez ????
Biedronko?

Sprzedaj nam swój "przepis" na fasolinkę ;-);-);-)

Ja również się witam
Jestem już po śniadanku i porannej kawce i tak dzień się zaczął.
@ się kończy ale na myśl o kolejnym staranku, oczekiwaniu i rozczarowaniu zastanawiam się czy nie zrobić sobie w grudniu "urlopiku" aby nie popsuć sobie świąt.Jadę do rodziny na święta gdzie same "zafasolkowane"i już beczeć mi się chce.Czy ja dam radę słuchać o objawach ciąży,witaminkach, śpioszkach, wózkach itp???
Chyba poszukam sobie przed świętami jakiegoś przeziębionka i już pretekst aby zostać w domu:-p
Nie słuchajcie mnie dziś......................
Wczoraj postanowiłam wypić butelkę wina i poległam po połowie kieliszka:-p (słaba głowa).
BIEDRONECZKO GRATULACJE!!!
Podobno biedronki przynoszą szczęście więc może i TY nam przyniesiesz?:-)
Życzę zdrowego dzieciątka i ciąży bez uciążliwych objawów;-)
Uciekam do pracki ale zajrzę tutaj sprawdzić co u Was.
A co do testów owulacyjnych to faktycznie nie można im wierzyć.
Dziewczyny jak robicie ten monitoring cyklu?
Mój gin nie ma USG w gabinecie a w prywatnym to jest 2 razy w tygodniu i zwykle to nie są "te dni".W jakie dni chodzicie na ten monitoring?Przed owulką?ile dni?

Nie dołuj się za bardzo... wiem jak to jest być wśród zafasolkowanych, bo w pierwszej ciąży też wszystkie koleżanki chodziły z brzuchami a ja się starałam i starałam..... Jeśli sądzisz, że to pomoże to odpocznij... Ale dobrze się zastanów - tyle tu fluidków, że niebawem wszystkie zaciążymy :tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Biedroneczko serdeczne gratulacje, zdrówka, radości i spokoju przez 9 miesięcy.:-)
Aby przez cały grudzień spływały tak świetne wiadomości...
Aż się serce raduje.
Trzymam kciuki za wszystkie pozytywne testy ;-).
A czy dla mnie ten miesiąc będzie szczęśliwy?... Zobaczymy :tak::-D:-D:-D
 
Przede wszystki Gratuluję Biedroneczko, życzę Ci, aby wszystko było dobrze zwłaszcza przez pierwsze trzy miesiące, patrząc na twój suwaczek zaszłyśmy w ciążę prawie w tym samym dniu:D:D:D:D
Zobaczysz Skowroneczko że w końcu się uda i to na pewno w tym momencie, w którym się tego nie będziesz spodziewała:) Trzymam za wszystkie kobiety kciuki i modlę się, aby fasolki się pojawiły ( u mnie jeszcze nnie fasolka, na razie łepek od szpilki)
Poza tym czuję piersi i ból jak na @, w nocy nie mogłam przez to spać, i ogólne rozbicie. Mdłości na razie nie ma, ale wzdęcia (nigdy nie miałam z tym problemów:D) i może brzuszek jeszcze nie rośnie, ale wygląda jak balon:D:D:D
Jeszcze raz trzymam za wszystkie kciuki, musi się udać, musi i koniec..........

Dziewczynki mam do was pytanie, jako do bardziej doświadczonych w mierzeniu tempki.
Otóż moja temperatura w pochwie wynosi 37,52, natomiast pod pachą 36,64 nie wiem co o tym myśleć.
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana
Dziękuję za kciuki:-D. Na tescie wczoraj dwie sliczne kreseczki
Dolaczam do grona zafasolkowanych:-D

Gratulacje ogromne!!!!!! :-) :-) :-)
Oby ten tydzień był dobrym znakiem na grudzień dla nas wszystkich! :tak: :tak: :tak:
(tfu! tfu! odpukać!)


Poza bolem w podbrzuszu po jednej stronie, no i odbijaniem to narazie objawow brak. Fluidki wysylam dla was wszystkich~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Łaaaaaaaaaaaaapięęęęęęęęęę!!! :-) :-) :-)


A mi coś lewy jajnik dokuczał dziś,a teraz podbrzusze całe. :dry: Do tego zgaga,bleeeeeeee!!! :eek: :eek: :eek:
 
Do góry