reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ale mnie wystraszylas z tymi testami - mi tez wychodza pozytywne. A tempka Ci skacze w gore?
Kurde musze pogadac z ginem czy by mi podgladu nie zrobil... Ale to moze po nowym roku. Teraz mam nadzieje, ze jutrzejsze hsg mnie przepcha...

Macku tempka jest także zależna od skoku LH i podwyższony progesteron, ale i to nie oznacza, ze owulka była. Jedynym 100% potwierdzeniem, ze owulacja była jest monitoring cyklu i stwierdzenie, ze pecherzyk pękł.Ja miałam nawet bóle owulacyjne, które niby miały towarzyszyc owulce a to była torbiel wielkosci 40 mm. Więc tylko monitoring.
 
reklama
Ja się jeszcze szwędam;-)
Mąż zaprosił mnie na kino domowe, film pt. "Opór" straszny:-:)shocked2:, teraz spać nie będę mogła.

Mnie cały dzień dziś pobolewa podbrzusze jak na @ i powietrze łapię jak ryba:no:.

Dobranoc
 
Witam z rana
Dziękuję za kciuki:-D. Na tescie wczoraj dwie sliczne kreseczki
Dolaczam do grona zafasolkowanych:-D

Kochana GRATULUJĘ strasznie się cieszę, ale SUPER !!!!!!!!!!

A no i oczywiście łapię fluidki.
Jakieś objawy? Czy jeszcze nie?

Ale super wieści oby tak dalej.

Dzień dobry Wszystkim z rana :tak::-)

Miłego dnia
 
Poza bolem w podbrzuszu po jednej stronie, no i odbijaniem to narazie objawow brak. Fluidki wysylam dla was wszystkich~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
myszko niewytrzymalam i zrobilam ale jakos jeszcze mam nadzieje i czekam a co z Twoimi piersiami bola?a temp to musisz rano przed wstaniem z lozka mierzyc wiedzias?no i jak test?;-)
 
reklama
Do góry