reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ja sie juz nie nakrecam bo to dopiero moj drugi cykl ale jestem niecierpliwa i nie umiem tak czekac. jesli nie dostane jutro @ to nastepny test zrobie pojutrze. mialam dzis kupic test ale nie kupilam bo zawsze kiedy kupuje to na drugi dzien dostaje @ :wściekła/y:
 
my sie staramy z mezem 3 cykl tylko tak naprawde to w pierwszym zapozno sie zorietowalismy wiec chcialam miec pewnosc ze za drugim wyjdzie bo sie kochalismy codziennie wiec tez niewypal a teraz kupilam testy owu i wykrylo ten pik i mam nadzieje ze cos bedzie tez mnie pobolewa podbrzusze i mam takie dziwne biale uplawy i szyjka moze troche ,,miekciejsza,, niz przedwczoraj ale pewnosci niemam co do szyjki bo nigdy wczesniej nie badalam a test chyba jutro rano zrobie bo ciekawa jestem:zawstydzona/y:
 
a mierzylas sobie temp? bo jesli bylabys w ciazy to temp utrzymuje sie na poziomie ok 37* i to jest zupelnie normalne, ja mierzylam teraz i mam 37,2* wiec nie wiem co mam o tym myslec.... Tak bardzo bym chciala zeby to byla prawda ze az boje sie jutra i kolejnego rozczarowania:-(
 
a wogole to kiedy masz miec @?? bo ja juz wczoraj mialam miec i dzis zrobilam test i nic... jedna gruba krecha i nawet pod lupa nie znalazlabym nawet cienia drugiej..... Przeszukalam chyba w calym necie info czy testy daja 100% ale bylo tyle przypadkow w ktorych test sie pomylil w jedna i druga strone ze zglupialam:confused2:
 
acha i jeszcze z takich objawow ktorych NIGDY nie mialam to bol glowy. TYLKO wtedy kiedy bylam chora a teraz nie jestem i boli mnie codziennie...
 
reklama
tempke mierze pierwszy cykl i po owu ciagle stale 36,8 codziennie a @ mam dostac 6.12. wiec jeszcze troche a co do testow to moga sie mylic sprobuj juto jak @ nie przyjdzie trzymam za Ciebie kciuki za Twoje 2 kreseczki :-)
 
Do góry