reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej dziewczyny mam pytanie mam 23dc owulacja byla ok 16dc bardzo sie zastanawiam czy cos mi tam w brzuchu rosnie juz kupilam quixx test i tam pisze ze juz 7-mio dniwa ciaze wykrywa ale troche im nie wierze :wściekła/y:czy ktoras z Was moze miala z tym testem doczynienia?i czy np jak go jutro zrobie to moze juz coos wykryc?prosze o odp niecierpliwa:no:
 
Dziewczyny jak mysliscie kiedy jest najwieksza szansa na zajscie w ciaze, seks przed owu, w czasie owu czy tuż po owu? :sorry:

Kochana Kiniu:)
Największe prawdopodobieństwo jest przed owu, teraz pytanie dlaczego? Ponieważ plemniki również muszą mieć czas na przedostanie przez żeńskie narządy rodne. I jeżeli one się tam przedostaną, to będą już czekać aż komórka jajowa dostanie się do jajowodu:) Chyba najłatwiej próbować na trzy dni przed owu:) potem 1 dzień przed. Nie warto codziennie, mężczyzna musi mieć czas na produkcje pełnowartościowej spermy.
 
Witam się

Ostatni najdłuższy był 44 dni (i tak teraz obstawiam), a dziś jest 23 dc więc połowa. W sumie przy wyliczaniu dni płodnych to mi w kalkulatorach wyszło, że mam do 27 dc (niby jeszcze 4 dni)... :confused: A może kliknij na mój link do wykresu. Ja to tak dopiero 1 m-ce mierzę temp więc się nie znam...
Jutro będę coś więcej wiedzieć o hormonach, bo będą wyniki krwi :tak:

ja by m na Twoim miejscy troszku nie wierzyła tym kalkulatorom ja sie dowiedziałam, ze wowulki w ogole nie mam w cyklach a kalkurator pokazywal :-D

Mam dziś okropny dzień :wściekła/y:, a to dopiero początek cyklu-jeszcze przed owulką. Czekam na wyniki badań FSH LH i Estradiolu-aż 10 dni-czy to normalne?Wszystko mnie irytuje, jak to możliwe?
Muszę się wyluzować bo to nie służy zafasolkowaniu :tak:

bardzo długo czekasz na wyniki ja miałam na następny dzien

Cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:D No i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 mIU/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) Boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
buziaki:*:*:*:*:*


GRATULACJE :-)

A u mnie dziś lipa :sad: lekarz powiedział, że jestem typem niskoestrogennym (czy jakoś tak)... Czyli, że żadko mam cykle owulacyjne :sad:
A wyniki wyszły mi tak:
- Progesteron 0,95 ng/ml (powinno być 4,44-28,03)
- Estradiol 42,8 pg/ml (powinno być 146,0-526,0)
- PRL-prolaktyna 12,13 ng/ml (przed menopauzą 2,8-29,2)
:sad::sad::sad::sad::sad::sad:
Jak @ nie przyjdzie w 35 dniu to dostane progesteron. Mamy próbować, a jak po roku dalej będzie lipa to zaczniemy szczegółowe badania i leczenie :sad:

Widac po normach ze masz mały progesteron a to niestety moze byc powod braku ciazy i przyczyna długich cykli. Czy miałas monitorowane cykle??
 
Widac po normach ze masz mały progesteron a to niestety moze byc powod braku ciazy i przyczyna długich cykli. Czy miałas monitorowane cykle??

Cykli nie miałam monitorowanych. Przez to, że mam skoki między 33-44 dc poszłąm do gin i on mi odrazu zrobił badania. Teraz jest 2 m-c starań i po prostu sama czułam, że może być problem przez nieregularny cykl. Zresztą widzę już po temp, że nie mam tego skoku do góry co powinien być :-( No i se wykrakałam :-(
W sumie lepiej odrazu wiedzieć odrazu na czym się stoi :sorry:

Kobietki dziękuję, że mnie pocieszacie :tak: Jak gin powiedził, że nie mam owulacji to jakby mi się świat zatrzymał :sad: Muszę się wziąść w garść (tylko jeszcze nie dziś) :ninja2: trzeba to przetrawić :ninja2:
 
Cykli nie miałam monitorowanych. Przez to, że mam skoki między 33-44 dc poszłąm do gin i on mi odrazu zrobił badania. Teraz jest 2 m-c starań i po prostu sama czułam, że może być problem przez nieregularny cykl. Zresztą widzę już po temp, że nie mam tego skoku do góry co powinien być :-( No i se wykrakałam :-(
W sumie lepiej odrazu wiedzieć odrazu na czym się stoi :sorry:

Kobietki dziękuję, że mnie pocieszacie :tak: Jak gin powiedził, że nie mam owulacji to jakby mi się świat zatrzymał :sad: Muszę się wziąść w garść (tylko jeszcze nie dziś) :ninja2: trzeba to przetrawić :ninja2:

Nie ma co sie dołować. Ja też naturalnie nie mam owulki dostałam leki i juz była w tym cyklu :tak: więc głowa do góry jak masz spoko lekarza dobierze leczenie;-)
 
reklama
ja zrobilam test dzis rano bo wczoraj mialam dostac @ ale nie dostalam. ale negatywny.... ludze sie ze moze byl do kitu i byl malo czujny bo byl troche tani koszt 8zl i mogl byc do kitu. Pobolewa mnie brzuch tak jak w czasie @ ale zazwyczaj boli mnie w pierwszym dniu... A co do tego testu to tak tylko pisza bo tam sa takie kalkulacje ze ja sama sie w tym nie lapie a na prawie wszystkich testach radza zeby robic w dniu spodziewanej @ bo wczesniej stezenie TEGO chormonu moze byc zbyt male zeby test je mogl wykryc.
 
Do góry