reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dziewczynki macie może informacje, lub linki do artykułów na temat jak stres wpływa na płodność/owulkę??
Mam teraz dość stresujący czasi przy tym staranka - wolałabym wiedzieć co to dla mnie oznacza, żeby ewentualnie nie mieć złudzeń w tym cyklu :sorry:
 
maćku a Ty sie wybierasz na HSG??? :shocked2: ojej to powodzenia bo to niby krótka chwila pare minut ale boli....
Życzę Ci drożnych jajowodzików! :cool2:;-)
No ide... Ale bardziej to sie calejsytuacji boje, czyli szpitala niz samego zabiegu. Ale mam wielka nadzieje, ze mi to pomoze... Przy okazji badania hormonow moze cos wyjasnia...

Co myślicie na temat częstości przytulania ;-)? Lepiej raz dziennie, czy co drugi dzień? :sorry:
Scully-tak właśnie zrobię, bo przede mną kilka bardzo ważnych dni...
My sie przytulamy raczej co drugi dzien, bo zwykle te dni przypadaja w tygodniu i M nie zawsze ma sily po pracy. ;-)A z tego co wiem jak jest wsio w porzadku, to w zupelnosci wystarczy.

Cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:D No i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 mIU/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) Boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
buziaki:*:*:*:*:*
Super! Gratuluje!!!
Jak jak dlugo sie staraliscie?
 
Hej wszystkim
Ale grudzień się zaczął superowo:tak::-)

milusia jeszcze raz gratulacje i uważaj teraz na siebie i na fasolkę.
marulka no to powodzenia życzę.
biedroneczka zaciskam mocno kciukasy.

Miłego dnia
 
cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:d no i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 miu/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
Buziaki:*:*:*:*:*


gratulacje!!!!

 
Cześć kochane,
przepraszam, że tak długo, ale nie było mnie w domku:D No i słonka moje kochane jestem w ciąży 460 mIU/ml :-) jeszcze do tej pory nie wierzę i oglądam te trzy testy, jednak łapanie fluidów pomogło:) Boziu trzymam za was wszystkie kciuki, nawet nie wiecie ile mi pomogła wasza obecność. Powiem szczerze, że jedyne, co odczuwam to dziwne parcie na pęcherz i tyle, reszta tak jak przed @, nawet takie same pobolewania brzuszka.
Także kochane modlitwa i jeszcze raz modlitwa, a staranka będą owocne, będę się normalnie modliła za was wszystkie oby jak najszybciej, każdej się udało. Mam nadzieję, że nie jest wam smutno, że "jej się udało", bo wiem, że i tak może być. Kocham was i to forum.
buziaki:*:*:*:*:*

:-):-):-) milusia kochana gratuluję :-):-):-) jednak w listopadzie przyszła fasolka :-) teraz sobie odpoczywaj i ciesz się, a my z tobą :-):-):-) przesyłaj fluidki co jakiś czas to będziemy się nimi dzielić :-):-):-)

A u mnie dziś lipa :sad: lekarz powiedział, że jestem typem niskoestrogennym (czy jakoś tak)... Czyli, że żadko mam cykle owulacyjne :sad:
A wyniki wyszły mi tak:
- Progesteron 0,95 ng/ml (powinno być 4,44-28,03)
- Estradiol 42,8 pg/ml (powinno być 146,0-526,0)
- PRL-prolaktyna 12,13 ng/ml (przed menopauzą 2,8-29,2)
:sad::sad::sad::sad::sad::sad:
Jak @ nie przyjdzie w 35 dniu to dostane progesteron. Mamy próbować, a jak po roku dalej będzie lipa to zaczniemy szczegółowe badania i leczenie :sad:
 
Biedroneczko trzymam kciuki :-) Wiem, że ciężko wytrzymać, ale ja bym chyba poczekała jutro na @, a jak nie przyjdzie to pojutrze rano zrobiła test :tak: Trzymam kciukasy żeby @ nie było :-):-):-) ... czyżby kolejna fasoleczka u nas? :-):-):-)
 
Witam Was kobiety,

Trochę się nie oddzywałam bo tak jakoś "zawiesiłam się".
W niedzielę przyszedł @ i trochę mnie przybiło.
Przez tydzień miałam dolegliwości ciążowe, potem tradycyjnie w 20 dc dostałam plamień i one ustały.
Pora wybrać się na badania progesteronu i z wynikiem do gina.
W takim razie proszę o wpisanie na listę staraczek na miesiąc grudzień-3 cykl.
Nie wiem czy się starać w grudniu bo z takimi objawami to nic z tego nie będzie:-(.
Czy nie ma już w Polsce gina co potrafi takie coś zdiagnozować?
Gdzie nie idę to ręce rozkładają.
Masz Ci los z naszą służbą zdrowia.
Milusia - gratulejszyn! - nie taki zly jednak ten listopad.
Mam plan na dziś - zrobię to czego nie robiłam przez dwa tygodnie aby nie zaszkodzić w razie czego dziecku czyli: ochleję się wina! najem sera pleśniowego i wędzonej makreli, pogimnastykuję się intensywnie i nachleję kawy:tak:
pozdrawiam Was kochane staraczki
 
reklama
Scully ja 3mam kciuki i za ciebie, musi być dobrze! może rzeczywiscie musisz brac ten progesteron bo on ci potrzebny i zobaczysz ze sie uda! wierze w To :) Wszystkim nam sie w koncu uda!
LauraOna przykro mi z powodu @ :-( kurde no.... Wybierz sie może na te badanie progesteronu tak jak koleżanka wyżej... życzę powodzenia.
 
Do góry