reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam z rana :-)
Kawka w drodze (woda się gotuje) :-p:-p:-p
My serduszkujemy, a co! :-) Cykl długi, skoków nie ma, więc staranka trwa :-) Jutro do gin na wizytę ;-) Coś z tym żółtym śluzem to lipa, bo na wieczór był już biały i dziś też :eek: Muszę się doszkolić...
Już nie mogę się doczekać nowych testowanek i to nie moich :cool2: waszych :tak: i tych II kresek :tak: Także kobietki trzymajcie się :-)
 
reklama
a ja żyje:-)Koncze okrek kwarantanny związany z grypa- niestety rozłożyło mnie na całego...staranka dopiero za tydzień, ale głowe mam czym innym zaprzątniętą, bo szykujemy się do zakupu mieszkania...i troszkę bieganiny jest, ale może uda się święta bożego narodzenia spędzić we własnym mieszkanku..na razie mieszkamy w kawalerce, ktora zostawila mi babcia..niestety nie mogę jej sprzedać- sentyment rodzinny, i musimy sobie jakoś radzić...
 
powiedzcie mi, bo wy byśćie zrobily...moge wplacić sobie na mieszkanie do spoldzielni- nowo postawiony blok, full mieszkań o wykupienia...za mieszkanie 3 pokojowe-60m trzeba wpłacić 52 tysiące, ale czynsz to ok. 1200 zł bo spłaca się w nim resztę mieszkania...mieszkanie 2 pokojowe- 50m, to wpłata ok. 44 tysiecy i czynsz 850 zł...z jednej strony lepsze trzy pokojne, ale jak myśle, że moja wypłata miałaby iść na opłate czynszu i kredytu, to odechciewa mi się trzech pokoi...myślicie, że z dwujką dzieci na dwóch pokojach da się mieszkać??
 
Cześć babeczki;-)

A u mnie wczoraj na teście owu dwie takie same krechy, a dziś temp w dół:eek:, O co chodzi? To dopiero mój pierwszy cykl z pomiarami, więc nie wiem dokładnie jak to powinno wyglądać, ale na owulkę powinien być chyba skok temp w górę? Niewiem, ale na wszelki wypadek serdu****emy;-):tak:
Miłego dnia


To wszystko wporządku, ze tempetarura w dół często tak jest, że tuż przed owulacją temperatura spada na maxa, a skoro test pokazał II mocne krechy to znaczy, że do owulacji powinno dojść w przedziale 24-48 godzin.:tak:
 
To wszystko wporządku, ze tempetarura w dół często tak jest, że tuż przed owulacją temperatura spada na maxa, a skoro test pokazał II mocne krechy to znaczy, że do owulacji powinno dojść w przedziale 24-48 godzin.:tak:
Człowiek całe życie sie uczy hihi:tak:. No to miejmy nadzieję, że dziś test owu będzie pozytywny a i temp skoczy do góry. Zabieram się za porzadne serduchowanie - chociaż nic innego nie robię od tygodnia hihi:-D

Zielona.... Witaj , ja osobiście kupiłabym większe, ratę i tak trzeba spłacać, a jak się urodzisz drugie dziecię to zrobi się wam ciasno w dwóch pokoikach i znowu będziecie szukać czegoś większego. Ja byw zacisnęła pasa i wzieła to większe przecież jest to wydatek na lata, takie jest moje zdanie. Powodzenia
 
powiedzcie mi, bo wy byśćie zrobily...moge wplacić sobie na mieszkanie do spoldzielni- nowo postawiony blok, full mieszkań o wykupienia...za mieszkanie 3 pokojowe-60m trzeba wpłacić 52 tysiące, ale czynsz to ok. 1200 zł bo spłaca się w nim resztę mieszkania...mieszkanie 2 pokojowe- 50m, to wpłata ok. 44 tysiecy i czynsz 850 zł...z jednej strony lepsze trzy pokojne, ale jak myśle, że moja wypłata miałaby iść na opłate czynszu i kredytu, to odechciewa mi się trzech pokoi...myślicie, że z dwujką dzieci na dwóch pokojach da się mieszkać??

Witaj,
wiem coś na temat zakupu mieszkania, bo sama z mężem kupowałam ostatnio, Jedno wiem na pewno, że w tym biznesie idą takie przekręty, mnie policzyli 3700 zł za metr, mam 56 metrów (3 pokoje), a czynsz kosztuje 700 zł. Teraz się okazuje, że budowa wyszła drożej i musimy ot tak dopłacić 10000 :eek:
Ale czego się nie robi dla własnego gniazdka.

poza tym witam wszystkie staraczki, idę sobie zrobię kawusię bezkofeinową.
 
witam

z mojego testowania na pewno nic nie bedzie i tyle..... @ w weekend nawiedzi mnie juz to czuje.

zielona witaj, nie odzywałaś sie a miałaś testować rozumiem wiec że sie nie udało tak?? zaczynacie na nowo? Powodzenia!
Biedronka powodzewnia w testowaniu!
 
powiedzcie mi, bo wy byśćie zrobily...moge wplacić sobie na mieszkanie do spoldzielni- nowo postawiony blok, full mieszkań o wykupienia...za mieszkanie 3 pokojowe-60m trzeba wpłacić 52 tysiące, ale czynsz to ok. 1200 zł bo spłaca się w nim resztę mieszkania...mieszkanie 2 pokojowe- 50m, to wpłata ok. 44 tysiecy i czynsz 850 zł...z jednej strony lepsze trzy pokojne, ale jak myśle, że moja wypłata miałaby iść na opłate czynszu i kredytu, to odechciewa mi się trzech pokoi...myślicie, że z dwujką dzieci na dwóch pokojach da się mieszkać??


Wiesz co układ jest dobry, bo nie berzesz dodatkowego kredytu, a czynsz ze spłatą 1200 to niewiele - ja bym jednak próbowała se poradzić i wziąć 3 pokojowe mieszkanie, będzie wam znacznie wygodniej, ale to wasza decyzja, nie wiem ile by wam zostało po opłatach na życie?!
 
powiedzcie mi, bo wy byśćie zrobily...moge wplacić sobie na mieszkanie do spoldzielni- nowo postawiony blok, full mieszkań o wykupienia...za mieszkanie 3 pokojowe-60m trzeba wpłacić 52 tysiące, ale czynsz to ok. 1200 zł bo spłaca się w nim resztę mieszkania...mieszkanie 2 pokojowe- 50m, to wpłata ok. 44 tysiecy i czynsz 850 zł...z jednej strony lepsze trzy pokojne, ale jak myśle, że moja wypłata miałaby iść na opłate czynszu i kredytu, to odechciewa mi się trzech pokoi...myślicie, że z dwujką dzieci na dwóch pokojach da się mieszkać??

witaj ponownie :-) na mikołaja będzie lepiej ze starankami i list trzeba napisać :tak:
co do mieszkania ja z mężem kupiliśmy w tamtym roku na kredyt na 30 lat w CHF 165000 zł wzieliśmy =za 45 m2 (3 pokoje) i rata skacze w zależności od kursu od 800 zł do 1300 zł. Ja na twoim miejscu szukałabym 3 pokoi na kredyt.

Czytałam właśnie artykuł, aż mi dreszcze przeszły:
"Po prostu go nie kochała"- Onet.pl - Wiadomości -25.11.2009
Urywek:
"Po prostu go nie kochała"

"Kiedy Kubuś umierał, miał prawie dwa latka. Ważył 5,4 kilograma
W jego przewodzie pokarmowym nie znaleziono żadnych treści pokarmowych. Jedynie włosy i drzazgi z drewnianego łóżeczka, w którym Kubuś konał." :szok::no::-(
 
reklama
witaj ponownie :-) na mikołaja będzie lepiej ze starankami i list trzeba napisać :tak:
co do mieszkania ja z mężem kupiliśmy w tamtym roku na kredyt na 30 lat w CHF 165000 zł wzieliśmy =za 45 m2 (3 pokoje) i rata skacze w zależności od kursu od 800 zł do 1300 zł. Ja na twoim miejscu szukałabym 3 pokoi na kredyt.

Czytałam właśnie artykuł, aż mi dreszcze przeszły:
"Po prostu go nie kochała"- Onet.pl - Wiadomości -25.11.2009
Urywek:
"Po prostu go nie kochała"

"Kiedy Kubuś umierał, miał prawie dwa latka. Ważył 5,4 kilograma
W jego przewodzie pokarmowym nie znaleziono żadnych treści pokarmowych. Jedynie włosy i drzazgi z drewnianego łóżeczka, w którym Kubuś konał." :szok::no::-(

Scully straszny ten artykuł:(

Co, do mieszkanka, to właściwie jeżeli planuje się większą rodzinkę, to dwa pokoje naprawdę jest niewiele. Nie ma wówczas mowy o własnej sypialni. Jednak wszystko wiadomo rozchodzi się o pieniążki.
 
Do góry