reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Straszny ten artykuł... :-( Słów mi brak,by go skomentować... :-(

Idę obsmażyć mięsko póki Zuzia śpi. ;-) Później wrzucę tylko warzywaka na patelnię i już. ;-) :-p

A tak w ogóle,to po @ u mnie już ani śladu od wczoraj,więc zaczęliśmy kolejny (4) - tym razem mikołajkowy ;-) cykl staranek. :-) :tak: :-)
 
reklama
Witam,
Jeśli chodzi o mieszkano to większe napewno wygodniejsze, my mamy 2 pokoiki 40m kw i szczerze mówiąc brakuje nam jednego malutkiego pokoju...
Teraz szukałabym 3 pokojowego...
Ale z drugiej strony tak się przyzwyczaiłam do mojego gniazdka, że trudno byłoby go zamienić a i w trójkę czy w czwórkę damy radę...
Pozdrowionka:-D
 
Zajrzałam i ja na chwilę bo młyn dziś mam w pracy.
Zajadam kanapeczki bo nim obiad w domu zrobię to będzie jak zwykle 19.00.
Muszę chyba sobie urlopik zafundować bo nerwowa jestem okropnie.
Czerwona wiedźma zbliża się dużymi krokami i plamię strasznie mocno:wściekła/y:
Nadziei na dziedzię zostało mi 1%.
Kolega z pracy miał do mnie pretensje,że nie podkreśliłam mu czegoś w tekście dwoma kreskami ale jedną i on tego nie zauważył.
Ciągle nudził,że muszą być dwie kreski!!!!
Jestem tak uczulona dziś na słowo "dwie kreski" że dostał tym dokumentem w łepetynkę i wysłałam go do okulisty.
Zrobię dziś racuchy na obiad na osłodę i objem się jak prosiaczek:tak:
pa pa staraczki z naszej paczki
 
O właśnie,miałam pisać o tym mieszkanku. ;-)
Też obstawiam 3pokojowe. :tak: Dacie radę z opłatami. :tak:
My mieszkamy w domku jednorodzinnym. Mamy swoje osobne piętro. 40mkw,w tym pokój(24mkw),kuchnia,łazienka i kibelek. Niby sporo,ale jakoś ciasno. ;-) I Zuzia jest coraz większa i też pewnie lepiej będzie się czuła na "swoim",dlatego ... rozbudowujemy się. :-D Plany porobione,doły porobione. :-D Dojdą Nam kolejne 2 pokoje. :-D Jeden - ten większy - będzie dla Zuzi,a drugi będzie Naszą sypialnią. ;-) Ten,co mamy będzie pokojem dziennym - gościnnym. ;-) W przyszłości pewnie znowu Naszą sypialnią,bo tamtą oddamy kolejnemu Dzieciątku. :-) :-p
Wyjdzie Nam ponad 60mkw mieszkania. :-D Ile dokładnie,to nie wiem. :sorry: ;-)
 
a co do mieszkania do odczujecie różnicę pomiędzy 2 pokoijami a 3.
Za 3 pokojowe mieszkanie różnica w czynszu niewielka w porównaniu do 2 a wygoda zupełnie inna.
 
Popieram, ja też stawiam na 3, nawet jeżeli nie ma dzieciątka, to jeden pokój można przeznaczyć na graciarnie, biuro, cokolwiek, a w przeciwnym razie wszystko się poniewiera po domku,
buziaki
 
reklama
czesc dziewczyny.
Dawno mnie uwas nie bylo zagladam do was ale nic nie pisze, nie kture z was mnie moze pamietaja. Wiec dziewczyny mam problem powinam miec@ 23 listobada bzuch mnie pobolewal jak na @ ale teraz juz nie tak robilam juz dwa testy kture wyszly negatywnie.i nie wiem czy moge byc w ciazy, czy testy mogly sie mylic.objawow nie mam prawie tylko tyle wrazliwe sutki i od paru dni mecza mnie gazy szczegulnie wieczorem, dodam ze cykle mam dosc regularne co 27,28 dni. dzis juz 26 a @ dalej nie ma nie wiem co otym mysliec.To muj 7 cykl staran i bardzo bym byla szczesliwa jak by to byla fasolka, gdyby nie te testy to bym byla pewna a tak to ino mysle co sie dziej.:-(
 
Do góry