reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej dziewczyny ja sie witam. Dzisiaj byłam u ginki i z jednej strony są dobre wiesci a z drugiej złe:wściekła/y:. Owulkę miałam , bez pregnylu więc to dobra wiesc natomiast zła, ze prawdopodobnie było to wczoraj albo dzisiaj, ale prawdpopodobniejsza jest wersja, ze wczoraj no a mysmy byli nastawieni na starania na dzisiaj i wczoraj sobie odpuścilismy no i w poniedziałek tez tylko w niedziele było:-( wiec zostaje mi brac luteine od dzisiaj i czekać na @ i starac sie na sylwestra zostac mamą
 
hej dziewczyny ja sie witam. Dzisiaj byłam u ginki i z jednej strony są dobre wiesci a z drugiej złe:wściekła/y:. Owulkę miałam , bez pregnylu więc to dobra wiesc natomiast zła, ze prawdopodobnie było to wczoraj albo dzisiaj, ale prawdpopodobniejsza jest wersja, ze wczoraj no a mysmy byli nastawieni na starania na dzisiaj i wczoraj sobie odpuścilismy no i w poniedziałek tez tylko w niedziele było:-( wiec zostaje mi brac luteine od dzisiaj i czekać na @ i starac sie na sylwestra zostac mamą

oj współczuje ci ale i tak trzymam za ciebie kciuki że wszystko będzie oki
 
hej dziewczyny ja sie witam. Dzisiaj byłam u ginki i z jednej strony są dobre wiesci a z drugiej złe:wściekła/y:. Owulkę miałam , bez pregnylu więc to dobra wiesc natomiast zła, ze prawdopodobnie było to wczoraj albo dzisiaj, ale prawdpopodobniejsza jest wersja, ze wczoraj no a mysmy byli nastawieni na starania na dzisiaj i wczoraj sobie odpuścilismy no i w poniedziałek tez tylko w niedziele było:-( wiec zostaje mi brac luteine od dzisiaj i czekać na @ i starac sie na sylwestra zostac mamą


Pajeczko - bo dostaniesz klapsa, jeszcze nic nie jest przesadzone - zawsze jakiś wariat mógł się gdzieś przetrzymać. Spokojnie, mam nadzieję, ze na wszelki wypadek po wizycie wczorajszej przytulaliście sie!

Tak czy inaczej trzymam mocno za was kciuki!!!

Powodzenia!!!
 
Dzień doberek przy kawce. :-)

Kurcze,śniło mi się dziś,że jestem już na porodówce... Chyba za bardzo o tym wszystkim myślę... :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

Sara,ja też fluidki podłapuję! ;-)
 
hej dziewczyny ja sie witam. Dzisiaj byłam u ginki i z jednej strony są dobre wiesci a z drugiej złe:wściekła/y:. Owulkę miałam , bez pregnylu więc to dobra wiesc natomiast zła, ze prawdopodobnie było to wczoraj albo dzisiaj, ale prawdpopodobniejsza jest wersja, ze wczoraj no a mysmy byli nastawieni na starania na dzisiaj i wczoraj sobie odpuścilismy no i w poniedziałek tez tylko w niedziele było:-( wiec zostaje mi brac luteine od dzisiaj i czekać na @ i starac sie na sylwestra zostac mamą

Oj Pajkaa....nadzieja umiera ostatnia,pamiętaj o tym,a wczoraj były przytulanki?
 
Cześć babeczki;-)

Pajka agniesiar ma rację, może jeszcza nic straconego, mam nadzieję, że wczoraj serduszkowaliście oby owocnie:tak:.

maćku no wredna ta @, łatwo mówić żeby się nie nakręcać, gorzej z wykonaniem tego planu

biedroneczka1980 widzę, że tobie wielkimi krokami zbliża się testowanko:tak::-)

Scully my z mężem obejrzeliśmy wczoraj "Bękarty wojny" oj mocny film.:shocked2:

A u mnie wczoraj na teście owu dwie takie same krechy, a dziś temp w dół:eek:, O co chodzi? To dopiero mój pierwszy cykl z pomiarami, więc nie wiem dokładnie jak to powinno wyglądać, ale na owulkę powinien być chyba skok temp w górę? Niewiem, ale na wszelki wypadek serdu****emy;-):tak:
Miłego dnia
 
A u mnie wczoraj na teście owu dwie takie same krechy, a dziś temp w dół:eek:, O co chodzi? To dopiero mój pierwszy cykl z pomiarami, więc nie wiem dokładnie jak to powinno wyglądać, ale na owulkę powinien być chyba skok temp w górę? Niewiem, ale na wszelki wypadek serdu****emy;-):tak:
Miłego dnia

Chiara o ile wiem,to skoro test owu pokazał dwie krechy to oznacza,że w ciągu 24-48h nastąpi owulacja,a potem dopiero nastąpi skok,dobrze mówię Aga?
 
reklama
Do góry