reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Popieram, ja też stawiam na 3, nawet jeżeli nie ma dzieciątka, to jeden pokój można przeznaczyć na graciarnie, biuro, cokolwiek, a w przeciwnym razie wszystko się poniewiera po domku,
buziaki

ja proponuję aby jeden pokoik przeznaczyć na "gniazdko miłości i serduszkowania":tak:
Sylwia - nie nerwowo kobieto, spokojnie masz jeszcze 2 dni do @.Żyj normalnie i nie siej paniki.Zawsze spokój:-)
 
reklama
I oby był owocny:) powodzonka

jak najbardziej owocny dla wszystkich :tak:

my 3 pokoiki mamy tak:
1 - sypialnia (oaza serduszkowania)
2 - dzienny z tv i odrazu gościnny
3 - na razie graciarnia (z myślą o dzidzi)
a w przyszłości z chęcią zamienię sypialnie na pokój dla 2 dzidzi :-)

:sad::sad::sad: u mnie dziś lipa z serduszkowaniem :sad::sad::sad: miśkowi się coś narobiło, a u mnie chyba jednak żółto :sad::sad::sad: aż płakać mi się chce :sad::sad::sad: taki długi mam cykl i nici z fasolką w tym roku :sad::sad::sad:
 
jak najbardziej owocny dla wszystkich :tak:

my 3 pokoiki mamy tak:
1 - sypialnia (oaza serduszkowania)
2 - dzienny z tv i odrazu gościnny
3 - na razie graciarnia (z myślą o dzidzi)
a w przyszłości z chęcią zamienię sypialnie na pokój dla 2 dzidzi :-)

:sad::sad::sad: u mnie dziś lipa z serduszkowaniem :sad::sad::sad: miśkowi się coś narobiło, a u mnie chyba jednak żółto :sad::sad::sad: aż płakać mi się chce :sad::sad::sad: taki długi mam cykl i nici z fasolką w tym roku :sad::sad::sad:

Scully kochana jestem z Tobą:( Ja znowu czekam na @, jest mi tak źle, że masakra, jakieś doły przedmiesiączkowe
buziaki
 
ja proponuję aby jeden pokoik przeznaczyć na "gniazdko miłości i serduszkowania":tak:
Sylwia - nie nerwowo kobieto, spokojnie masz jeszcze 2 dni do @.Żyj normalnie i nie siej paniki.Zawsze spokój:-)

Wiem ze moze przesadzam i nie mam sie czym przejmowac co bedzie to bedzie.Ale mi @sie opuznia juz trzy dni a wkazdym cyklu byla regularnie jak w zegarku , hyba ze wczesniej sie pokazala ale nigdy puzniej :-(nie wiem sama juz co jest grane?
 
Cześć babeczki;-)

biedroneczka1980 widzę, że tobie wielkimi krokami zbliża się testowanko:tak::-)
A u mnie wczoraj na teście owu dwie takie same krechy, a dziś temp w dół:eek:, O co chodzi? To dopiero mój pierwszy cykl z pomiarami, więc nie wiem dokładnie jak to powinno wyglądać, ale na owulkę powinien być chyba skok temp w górę? Niewiem, ale na wszelki wypadek serdu****emy;-):tak:
Miłego dnia
Oj tak zbliza sie powoli
Nie wiem co myslec, boje sie wogole cokolwiek myslec staram sie nie nakrecac, ale nie wychodzi;-)
Zielona ja bym wziela to większe wiem koszta, ale jak dzieci podrosna bedziecie chcieli wieksze i znow beda oplaty moze lepiej juz teraz wiecej wydac
Sylwia trzymam kciuki za ten cykl
 
Scully kochana jestem z Tobą:( Ja znowu czekam na @, jest mi tak źle, że masakra, jakieś doły przedmiesiączkowe
buziaki

dziękuję :-) ja to tak sobie myślę, że póki nie ma @ to jest szansa :tak: może nie duża ale zawsze :tak:
w sumie mam 2 cykl, ale takie piękne plany na serduszkowanie :sorry: nawet jakby się nie udało to zawsze byłaby taka mała radość i nadzieja, a tak lipa :-(
uciekam do rodziców (mąż w pracy), bo samej w domu smutno i źle :-(
pozdrawiam cieplutko
 
Biedroneczka a co, masz jakieś objawy ciązowe że tak piszesz?! :-)

Dziewczyny ja tam wierze ze sie uda wam w koncu, nie teraz to w grudniu! mówie wam!:tak::-) bardzo bym chciała aby tak było.
I aby mi sie udało w koncu... :sorry:

Mój mąż mowi do syna co chcesz dostać na urodziny (21grudnia) a Filip mówi; dzidzię dostanę... :) Aż mnie serce zakuło jak to powiedział słodziak :-):happy:
 
reklama
O mamo mam troszku do nadrobienia :-)

powiedzcie mi, bo wy byśćie zrobily...moge wplacić sobie na mieszkanie do spoldzielni- nowo postawiony blok, full mieszkań o wykupienia...za mieszkanie 3 pokojowe-60m trzeba wpłacić 52 tysiące, ale czynsz to ok. 1200 zł bo spłaca się w nim resztę mieszkania...mieszkanie 2 pokojowe- 50m, to wpłata ok. 44 tysiecy i czynsz 850 zł...z jednej strony lepsze trzy pokojne, ale jak myśle, że moja wypłata miałaby iść na opłate czynszu i kredytu, to odechciewa mi się trzech pokoi...myślicie, że z dwujką dzieci na dwóch pokojach da się mieszkać??

Ja bym wzięła większe ja mam 70 m2 (4 pokoje) a jak byłam panienką to mieszkałam w 2-pokojowym mieszkaniu 49 m2 i miałam pokoj z siostrą i dało się przeżyć :-)

To wszystko wporządku, ze tempetarura w dół często tak jest, że tuż przed owulacją temperatura spada na maxa, a skoro test pokazał II mocne krechy to znaczy, że do owulacji powinno dojść w przedziale 24-48 godzin.:tak:
Agniesia - u mnie było tak, ze tempka poszła w dół, na 36,5 potem podrosła na 36,6 a dopiero dzisiaj skoczyła na 36,9 - a jak wczoraj byłam u ginki pęcherzyk pękł i nie wiem czy owulka była we wtorek czy w srode a we wtorek tescior był + w środę juz -:szok:

witam

z mojego testowania na pewno nic nie bedzie i tyle..... @ w weekend nawiedzi mnie juz to czuje.

przytulam mocno

Zajrzałam i ja na chwilę bo młyn dziś mam w pracy.
Zajadam kanapeczki bo nim obiad w domu zrobię to będzie jak zwykle 19.00.
Muszę chyba sobie urlopik zafundować bo nerwowa jestem okropnie.
Czerwona wiedźma zbliża się dużymi krokami i plamię strasznie mocno:wściekła/y:
Nadziei na dziedzię zostało mi 1%.
Kolega z pracy miał do mnie pretensje,że nie podkreśliłam mu czegoś w tekście dwoma kreskami ale jedną i on tego nie zauważył.
Ciągle nudził,że muszą być dwie kreski!!!!
Jestem tak uczulona dziś na słowo "dwie kreski" że dostał tym dokumentem w łepetynkę i wysłałam go do okulisty.
Zrobię dziś racuchy na obiad na osłodę i objem się jak prosiaczek:tak:
pa pa staraczki z naszej paczki

przytulam i Ciebie

czesc dziewczyny.
Dawno mnie uwas nie bylo zagladam do was ale nic nie pisze, nie kture z was mnie moze pamietaja. Wiec dziewczyny mam problem powinam miec@ 23 listobada bzuch mnie pobolewal jak na @ ale teraz juz nie tak robilam juz dwa testy kture wyszly negatywnie.i nie wiem czy moge byc w ciazy, czy testy mogly sie mylic.objawow nie mam prawie tylko tyle wrazliwe sutki i od paru dni mecza mnie gazy szczegulnie wieczorem, dodam ze cykle mam dosc regularne co 27,28 dni. dzis juz 26 a @ dalej nie ma nie wiem co otym mysliec.To muj 7 cykl staran i bardzo bym byla szczesliwa jak by to byla fasolka, gdyby nie te testy to bym byla pewna a tak to ino mysle co sie dziej.:-(

na betę idz najlepiej skoro nie masz pewnosci, ze testy negaty wychodzą

jak najbardziej owocny dla wszystkich :tak:

my 3 pokoiki mamy tak:
1 - sypialnia (oaza serduszkowania)
2 - dzienny z tv i odrazu gościnny
3 - na razie graciarnia (z myślą o dzidzi)
a w przyszłości z chęcią zamienię sypialnie na pokój dla 2 dzidzi :-)

:sad::sad::sad: u mnie dziś lipa z serduszkowaniem :sad::sad::sad: miśkowi się coś narobiło, a u mnie chyba jednak żółto :sad::sad::sad: aż płakać mi się chce :sad::sad::sad: taki długi mam cykl i nici z fasolką w tym roku :sad::sad::sad:

Kochana nie dołój się jak coś będziemy razem :sorry:
 
Do góry