reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Marzi - ja wychodzę z założenia, ze nie ilość się liczy, ale jakość, dlatego czekam by żołnierze byli silniejsi i wygrali dla nas tę najważniejszą walkę!!!:tak:

No ibardzo dobre podejście... oby tylko się udało!!!!:happy:

hej Dziewczyny!!! :-)
Wpadłam tylko się przywitac i dalej zmykam do pracy... :-( Jakiś kiepski jest ten miesiąc... nic mi się nie chce, a zwłaszcza pracować :-(
Miłego dzionka!!!

Hey Iwcia, miłego dzionka!!!

Ja też dziewczynki zmykam do pracy....;-)
Może jeszcze pod koniec dnia uda mi się odezwać!!!!:-p
 
reklama
Mam dziś trochę pracy więc wpadam na chwilę.....

Jagódka, a co u Ciebie... bo nie bylo Cię we wtorek... w środę mnie nie było... jak Mały?;-)

No nie było mnie bo miałam urlop i malowałam pokój małemu....u mnie ekstra,jestem pełna werwy i nadziei na ten cykl...z mężem się dogadałam więc jest fajnie!!!

Eijf- bardzo serdecznie gratuluje i zycze rownie spokojnej i bezmdlosciowej ciazy jak moja :tak::tak::tak::-):-):-)

Agast jak miło,że wpadłaś!!! Super ze bez problemów,a na zwolnieniu proszę wypoczywaj ile się dA! oby tak dalej!!!!

Ja też miałam podobne wątpliwości ale instynkt macierzyński wszystko ci podpowie. Plus oczywiście jakieś dobre ksiązki :tak: Ja bazowałam na "Pierwszy rok życia dziecka" POLECAM.
Podobno drugie dziecko wychowuje się bardziej na luzie zobaczymy;-)
Matko dziewczyny ale wy tu duuuużo piszecie:szok:

ja też miałam wątpliwości!!szczególnie teraz przy drugim dziecku.....
 
iwcia - każda dobra mama przed narodzinami swojego upragnionego dziecka boi sie czy da radę. Ja tez jak byłam w ciąży to sie bałam, ale strach miną w momencie gdy mi na brzuchu położyli Julcie, wszystko toczyło sie naturalnie i powolutku. Na wszystko przychodzi odpowiedź - instynkt którym jesteśmy obdarzone czyni na prawdę cuda.

Nie martw się - wszystko samo sie ułoży!!! O ile tylko jest miłość to i znajdzie sie sposób!!!
 
to ja się przywitam:-):-);-)Jestem mamą ze stycznia 2009, ze względu na kłopoty hormonalne nie zamierzamy czekać długo z drugim dzieckiem i zaraz po pierwszych urodzinkach naszego synka zaczynamy starania o drugiego Elfa:-):-);-);-)Chcielibyśmy, żeby nam się udało za pierwszym razem:)choć o Jacka staraliśmy się rok.Udało siępo terapii bromergonem, pabi deksamethasonem i clostibegetem, no i luteiną. Teraz od początku mam wspieraną fazę lutealną progesteronem, a owulacja jest;-)więc jest nadzieja;-);-);-);-)choć szczerze przyznam, że boję się znów tego czasu oczekiwaniu w nadziei, że koniec cyklu nie przyniesie@, tego czekania..a czuję, że rodzeństwo konieczne,bo zacałuję mojego jedynaka na śmierć;P
 
Ostatnia edycja:
to ja się przywitam:-):-);-)Jestem mamą ze stycznia 2009, ze względu na kłopoty hormonalne nie zamierzamy czekać długo z drugim dzieckiem i zaraz po pierwszych urodzinkach naszego synka zaczynamy starania o drugiego Elfa:-):-);-);-)Chcielibyśmy, żeby nam się udało za pierwszym razem:)choć o Jacka staraliśmy się rok.Teraz od początku mam wspieraną fazę lutealną progesteronem, a owulacja jest;-)więc jest nadzieja;-);-);-);-)

witaj na forum!! powodzenia w staraniach
 
hej!
mazia
kochana jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! my ciągle walczymy, a u Ciebie już połowa:-) mam nadzieję,że niebawem my wszystkie doczekamy się tego błogosławionego stanu:-)

laski co się dzieje ,ze jest mniej stron niż wczoraj? ktoś usunął swoje posty??
 
Witam nowe staraczki :-) Zawsze miło jak kolejne kobietki dochodzą :-) Więcej dochodzi to więcej fasolkuje ;-)
Faktycznie się strony skurczyły :-D

U mnie 5 dc więc powoli @ się kończy :tak:
 
reklama

Eijf
SERDECZNE GRATULACJE!!!!:-):-):-):-):-)
dobrze czytać takie wiadomości:)))

a tak w ogóle to nie wiem czy mnie pamiętacie dziewczyny bo nie zaglądałam tutaj ponad miesiąc...
byłam w polsce porobiłam badania u mnie wyszło wszystko dobrze , robilismy tez badania męza wyniki wyszły średnie nie sa złe ale tez nie najlepsze więc teraz bierze różne witaminki:))
dzisiaj jest mój 44dzien cyklu, 12 dpo temperatura wysoka ale moja faza lutealna ma 14, 15 dni tak więc jeszcze może spaść , jak nie spadnie testuje w niedziele
 
Do góry