reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
no widzisz...a ja karmiłam nie całe 2 miesiące,bo wojtuś nie bardzo chciał jesć z piersi no i zostało mi jakieś 10 kilo :szok::szok::szok:,nawet prawie je zrzuciłam,a teraz jak brałam hormony to spowrtoem...wróciło wszystko.........

Powiem ci że ja już przegoniłam wagę z czasu ciąży :zawstydzona/y: przytyłam wtedy 9 kg a teraz ważę jeszcze więcej... pocieszam się że mam jeszcze rozmiar L - będę się martwić po ewentualnej ciąży;-)
 
Powiem ci że ja już przegoniłam wagę z czasu ciąży :zawstydzona/y: przytyłam wtedy 9 kg a teraz ważę jeszcze więcej... pocieszam się że mam jeszcze rozmiar L - będę się martwić po ewentualnej ciąży;-)

A ja w pierwszej ciąży przytyłam 30kg:szok:, a w drugiej się bardzo pilnowałam i przytyłam 28:zawstydzona/y::szok:. i muszę powiedzieć, że wcale bardzo dużo nie jadłam także poprostu tak mam a no i jeszcze dzieciaczki się duże rodziły:-). najważniejsze że wszystko wróciło do normy.
 
Powiem ci że ja już przegoniłam wagę z czasu ciąży :zawstydzona/y: przytyłam wtedy 9 kg a teraz ważę jeszcze więcej... pocieszam się że mam jeszcze rozmiar L - będę się martwić po ewentualnej ciąży;-)

Ja w ciązy przytyłam jakieś 20 kilo,po porodzie zrzuciłam 10 zostało 10 no i tak się bujam niestety........

Stepper ( ale tylko na stopy ) ... i taka ławeczkę do robienia brzuszków :) :-):tak: Mialam jeszcze orbitrek'a ale pozyczylam kumpeli bo u mnie tylko kurz łapał... i rowerek stacjonarny ale mama wzieła :) hihi Wystarczy jak bede cwiczyc na tych dwóch :) Przyznam sie ze na stepper wskakuje tak co 2-3 dni ... ale od wczoraj mam plan robic to kazdego dnia :tak::-) + brzuszki :):)
U mnie z systematycznoscią nie ma problemu, jak sie uprę to robię :) :tak::-)

Wow,ile sprzętu......
 
A ja w pierwszej ciąży przytyłam 30kg:szok:, a w drugiej się bardzo pilnowałam i przytyłam 28:zawstydzona/y::szok:. i muszę powiedzieć, że wcale bardzo dużo nie jadłam także poprostu tak mam a no i jeszcze dzieciaczki się duże rodziły:-). najważniejsze że wszystko wróciło do normy.

chciałabym aby i u mnie wróćiło do normy..
 
Przyznam się Wam ze boję się troszkę zmian związanych z ciąża... nie jestem jakas tam chuda laska co mierzy i wazy sie kazdego dnia... ale tych zmian jakos sie boje... ale widok dzidzi w moich ramionach mi to wynagrodzi :):)
Tak naprawde to i ja się teraz boję, te dwie ciąże jakoś szybko zgubiłam i wróciłam do formy, natomiast teraz po 30:szok: to już i przemiana materii i spalanie inne no i przedewszystkim to kolagenowe włokna też już nie takie sprężyste:-(
Ale najważniejsze żeby dzidzia zdrowa i cała, a o resztę to się jakoś zadba:-);-)
 
reklama
ja też wychodzę z założenia, że dziecko zrekompensuje wszystko... mam rozstępy i zmienione ciało, łatwiej mi się tyje, ale śmiech mojego synka wynagradza wszystkie takie "smutki"
 
Do góry