reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Aha-chyba znalazlam szyjke macicy!!!:-D
Tak sadze....
fajnie to zabrzmiało :) a to mała ściąga

png.gif
550px-Cervix_checkup_(no_description).svg.png
 

Załączniki

  • 550px-Cervix_checkup_(no_description).svg.png
    550px-Cervix_checkup_(no_description).svg.png
    14,6 KB · Wyświetleń: 43
dziewczyny prosze nie brac do siebie tego ze kogos nie zaprosilam:)na razie zalozylam to na probe i w ogole sama przyzwyczailam sie do forum.no ale mysle ze od czasu do czasu jak ktoras np bedzie chcial dodac swoje zdjecie czy cos w tym stylu to warto zalaczyc je w grupie zamknietej nie?po co ma nas ktos ogladac na forum?a tam nikt nie zobaczy.dlatego chce dolaczyc tylko dziewczyny z ktorymi pisalysmy do tej pory.nowe niech pisza na forum.jak mowilam jesli o kims zapomne niech sie przypomni.tam mozemy po prostu zostawiac informacje ktorych tu nie chcemy ujawniac a chyba najbardziej to sie sprawdza jesli ktos chce ajk wspominalam zdjecie czegos pokazac itd.zaraz pozapraszam wiecej.nie zawsze jeszcze tam zagladam wiec jak cos piszecie to czasem tu przypomnijcie.i kto chce niech zaklada nowy watek.ja po prostu to zalozylam ale nie zalezy mi na jakims zarzadzaniu.

mmm-niezla sciagawa bo do tej pory w ogole nie wiedzialam o co chodzi...Nigdy tego nie badalam (bo chyba trzeba od poczatku cyklu i nie wiem co mam czuc) no ale jak to jest z ta szyjka w ciazy?zreszta pewnie i tak nic nie stwierdze bo po pierwsze nie lubie tego badac a po drugie i tak pewnie nie bede wiedziala o co chodzi

noukie-ja tez pewnie wybiore sie na poczatku roku jesli moj bedzie wykazywal zaintereowanie.to tez w sumie rok nie bedzie ale jak mowilas kto mi udowodni.powiem tylko ze nie lubie lazic tu po lekarzach.strasznie dlugo sie na wszystko czeka i nie wiem,jakos lekko do tego wszystkiego podchodza.
wiem ze nie ma o czym pisac na poczatku cyklu,po owulacji to przynajmniej gdybamy co do "objawow" i temperatur ale pisz nawet o bzdurach.
 
ja szyjki nie badam bo to dla mnie czarna magia,,mierzę tempkę, sprawdzam śluz a w tym cyklu robię jeszcze testy owulacyjne
 
dziewczyny prosze nie brac do siebie tego ze kogos nie zaprosilam:)na razie zalozylam to na probe i w ogole sama przyzwyczailam sie do forum.no ale mysle ze od czasu do czasu jak ktoras np bedzie chcial dodac swoje zdjecie czy cos w tym stylu to warto zalaczyc je w grupie zamknietej nie?po co ma nas ktos ogladac na forum?a tam nikt nie zobaczy.dlatego chce dolaczyc tylko dziewczyny z ktorymi pisalysmy do tej pory.nowe niech pisza na forum.jak mowilam jesli o kims zapomne niech sie przypomni.tam mozemy po prostu zostawiac informacje ktorych tu nie chcemy ujawniac a chyba najbardziej to sie sprawdza jesli ktos chce ajk wspominalam zdjecie czegos pokazac itd.zaraz pozapraszam wiecej.nie zawsze jeszcze tam zagladam wiec jak cos piszecie to czasem tu przypomnijcie.i kto chce niech zaklada nowy watek.ja po prostu to zalozylam ale nie zalezy mi na jakims zarzadzaniu.

mmm-niezla sciagawa bo do tej pory w ogole nie wiedzialam o co chodzi...Nigdy tego nie badalam (bo chyba trzeba od poczatku cyklu i nie wiem co mam czuc) no ale jak to jest z ta szyjka w ciazy?zreszta pewnie i tak nic nie stwierdze bo po pierwsze nie lubie tego badac a po drugie i tak pewnie nie bede wiedziala o co chodzi

noukie-ja tez pewnie wybiore sie na poczatku roku jesli moj bedzie wykazywal zaintereowanie.to tez w sumie rok nie bedzie ale jak mowilas kto mi udowodni.powiem tylko ze nie lubie lazic tu po lekarzach.strasznie dlugo sie na wszystko czeka i nie wiem,jakos lekko do tego wszystkiego podchodza.
wiem ze nie ma o czym pisac na poczatku cyklu,po owulacji to przynajmniej gdybamy co do "objawow" i temperatur ale pisz nawet o bzdurach.
no więć ja się przypominam, może nie jestem tu od początku, ale na pewno od pierwszego miesiąca istnienia tego wątku :)
a co do szyjki to też nie badam, wychodzę z założenia że nie ma co zakłócać flory bakteryjnej, wprawdzie badanie przeprowadza się czystymi palcami ale wolę nie ryzykować i nie wyjaławiać,
 
mysle ze grupa zamknieta bedzie ok jesli ustalimy jakies reguly.sama nie mam jeszcze pomyslu.i czy tam mozna dodawac zdjecia?widze ze jakies obrazki mozna ale nie wiem o co chodzi.czy po prostu zdjecia dodawac w naszych albumach.chyba jest taka opcja ze tego nie mozna widziec?
 
a ja w tym cyklu nic nie robię! nic nie badam i nic nie liczę NIC
po prostu czerpię przyjemności z seksu nawet co dziennie :cool2::-):tak:;-)
 
reklama
Do góry