reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

tak sobie mysle ze tu na forum moge pisac suche informacje na temat staran bo i nowe moga sie przylaczac i np.ktos jak emma nie bedzie sie irytowala ze piszemy czasem o bzdurach.natomiast to gdzie jade,gdzie sie zatrzymuje,co kupilam i takiego typu rzeczy po ktorych ktos moglby mnie skojarzyc zostawie dla grupy...tylko ze trzeba tam bedzie zagladac bo niestety nie wyswietla sie ze ktos tam cos zostawil.no i mozemy pisac tam wszystko czego otwarcie nie chcemy.cos w tym stylu...

czyli te ktore nie sa dolaczone nic nie widzialy tak?szkoda ze swojego wykresu tam chyba dodac nie moge...musze obcykac te zdjecia
 
reklama
a ja w tym cyklu nic nie robię! nic nie badam i nic nie liczę NIC
po prostu czerpię przyjemności z seksu nawet co dziennie :cool2::-):tak:;-)

i super ;-)takie małe wakacje:-):-):-) i oby owocne:tak::tak::tak:

maćku, mmm..., eijf, kusska
Ja to dziś nawet ustawiłam sobie budzik na 6:15, ale nie mogłam wstać:-( Nie mogłam się zmusić...Ale jutro postaram się:tak:
Co do testu to jak nie będzie @ to zrobię go, ale czuje, że przyjdzie...:-(

Tośka32 - nadzieję trzeba mieć!!!:tak: A ja osobiście wierzę, że po odpoczynku uda ci się!!! :tak: Łepek do góry!!! :-):-):-)


A pozatym to się chyba przeziębiłam tam na dole, bo mam zamiast @, jakieś żółte upławy...:-(
 
Ostatnia edycja:
i super ;-)takie małe wakacje:-):-):-) i oby owocne:tak::tak::tak:

maćku, mmm..., eijf, kusska
Ja to dziś nawet ustawiłam sobie budzik na 6:15, ale nie mogłam wstać:-( Nie mogłam się zmusić...Ale jutro postaram się:tak:
Co do testu to jak nie będzie @ to zrobię go, ale czuje, że przyjdzie...:-(

Tośka32 - nadzieję trzeba mieć!!!:tak: A ja osobiście wierzę, że po odpoczynku uda ci się!!! :tak: Łepek do góry!!! :-):-):-)
ja tez nastawiam budzik.wstaje bez problemu bo wiem ze bede spac dalej.mierze ,daje kotom zarcie i ide spac:)no a ty skoro masz problem to najwyzej w weekend nie zmierzysz.tylko mam nadzieje ze to nie beda kluczowe dni:)
 
My po obiadku, teraz chwila błogiego lenistwa:tak::-D
O 17 przychodzą do nas znajomi na podwieczorek, pokazać zdjęcia z usg 3D bo znajoma w 20 t.c. ale ma fajnie, też bym już chciała zaciążyć.
 
Ja to dziś nawet ustawiłam sobie budzik na 6:15, ale nie mogłam wstać:-( Nie mogłam się zmusić...Ale jutro postaram się:tak:
Ale to nie trzeba wstawac. Wystarczy zostawic termometr na szafce kolo lozka, wylaczyc alarm, zmierzyc w kilka minut, odlozyc (tu czasem problem, bo kilka razy usnelam z termometrem:-) )i spac dalej
 
To może mi poradzicie jaki termometr najlepszy, bo ja wybieram się w poniedziałek do apteki po jego zakup. A od czwartku będę mierzyć temp, pierwsz raz w życiu będę to robić:szok::-D. Sporo poczytałam, ale i tak pewno zasypię was pytaniami, za co z góry przepraszam:tak::zawstydzona/y:
 
reklama
Chiara1, zauwazylam ze jestes z Warszawy, czy moze znasz i moglabys mi polecic dobergo gin? Ja jestem na etapie poszukiwania lekarza znajacego sie na rzeczy i podejsciem jak do "czlowieka" a nie tylko nastawionego na kase...
Kuska, zycze Ci abys równiez szybko szczesliwie zaciazyla:-) jak i wszystkim pozostalym równiez :-)
Hope, znam te pytania kiedy, kiedy .... moja rodzina, znajomi tez mnie od czasu do czasu pytaja i jest to bardzo przykre. Ja zawsze wykrecam sie od tych odpowiedzi, gdyz nie bardzo chce wtajemniczac wszystkich w te sprawy, a poza tym moja mama ma problemy z sercem i nie chce jej dodatkowo martwic. Wystarczy ze ja mysle o tym duzo (pewnie za duzo), generalnie nie jest latwo. Ponadto w marcu tego roku moja bratowa urodzila córeczke i jak czasami ja odwiedzam i partzr na malenstwo, to az "serce mi sie kraje".
Hope, skoro jestes przed owulacja, to postaraj sie z calych sil myslec pozytywnie. Trzymam za Ciebie kciuki, to moze byc wlasnie ten szczesliwy cykl !:-)
Ja naczytalam sie sporo na temat staranek, nastawienia, blokady itp Nie jestem pewna czy psychiczna blokada moze zaburzyc owulacje ... chyba raczej nie. Prawde mówiac, to nie jestem przekonana czy taka psychiczna blokada jak to okreslaja lekarze rzeczywiscie moze spowodowac niemoznosc zajscia, czy to tylko twierdzenie lekarzy którzy tak na prawde nie maja pomyslu na dalsze diagnozy...:szok:
 
Do góry