reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Nie lubie i zimna i czau tych wszystkich infekcji:wściekła/y:
No coz, a co do staranek to jak zwykle bede ukochanego non stop gwalcic hehehe, bo to i tak przyjemne, a bedzie co ma byc.
Ja też bardzo nie lubię zimna.... brrrrrr ale za to przytulanki baaaaaardzo lubię... :-):tak:
Hej
Na tym wątku jestem nowa mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie:tak:
Od przyszłego czwartku mam zamiar zacząć staranka o dzidzię ( mam już swoje lata więc musimy brać się ostro do roboty:-D). Mamy juz dwóch synków, a zawsze marzyliśmy o tym żeby mieć trójkę dzieci, niestety rok temu nam się nie udało, więc dajemy sobie ostatnią szansę.
Witam i powodzonka życzę!!! :-)
Witajcie kochane z samego rana w ten śnieżny i mroźny poranek!!!!!!!

Iwcia- tak mi przykro.....przytulam mocno!!! A mierzyłaś tempkę?spadła w końcu?czy nie?
Witam Cię Jagodko!!!:-) Tempkę oczywiście zmierzyłam, dziś miałam 35,6 a więc spadła ...
 
reklama
Witajcie!
Chiara-witaj na forum.

No wlasnie ja w tym miesiacu tez nie odpuszczam wkoncu w chinskim kalendarzu wychodzi mi w listopadzie czas na corke:-):-):-):-)
Mi wychodzi dziewczynka, a chlopiec ewentualnie w grudniu, ale nie wiadmo, czy wtedy wlasnie zadzialalby wlasciwy jajnik. Ale jak juz wspominalam plec mi jest teraz objetna, byle by bylo wszystko ok:tak:
Ale wedlug tego kalendarza moja corka miala byc chlopcem.
 
Ostatnia edycja:
Oj no widzisz.....przytulam mocno!!!!!!
Nie mam jakiegoś wielkiego doła z tego powodu , ale troszkę smutno mi jest...:-( gdzieś w głebi serca miałam nadzieję ze sie udało...
Cieszę się jedynie z faktu że potrafię wyczuć swoje ciało a jeszcze bardziej ze zrozumiałam wykresy :):):):-)
 
reklama
Do góry