reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witajcie Kochane raniutko,

u mnie dzisiaj 6 dc, @ odeszła w zapomnienie... Czas zacząć staranka... choć tak jak Wam pisałam wczoraj... w tym cyklu trochę odpuszczam... i nie będę totalnnie fiksować, bo po prostu nie mam już siły...;-)ale starać się oczywiście będę...:-D

hej Dziewczyny.... :-):tak:
Rano pokazała się u mnie @... czyli kolejny cykl czas zacząć...
Miłego dzionka!!!

Iwcia, przytulam mocno...;-)

A ja nie wiem o co prosic Sw Mikolaja:confused:

jak to o co... Biedorneczka... o dzidzię... swoją droga ten pomysł z pisaniem listu do Św. Mikołaja jest rewelacyjny... ja też będę pisała... bardzo bardzo bardzo dawno tego nie robiłam...:blink:


Kurde, no i weź bądź mądra... to w końcu codziennie czy nie?:happy2:

Hej
Na tym wątku jestem nowa mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie:tak:
Od przyszłego czwartku mam zamiar zacząć staranka o dzidzię ( mam już swoje lata więc musimy brać się ostro do roboty:-D). Mamy juz dwóch synków, a zawsze marzyliśmy o tym żeby mieć trójkę dzieci, niestety rok temu nam się nie udało, więc dajemy sobie ostatnią szansę.

Witamy i trzymamy kciukasy!!!!:tak:

No wlasnie ja w tym miesiacu tez nie odpuszczam wkoncu w chinskim kalendarzu wychodzi mi w listopadzie czas na corke:-):-):-):-)

Noukie, podaj linka Kochana do tego chińskiego kalendarza...;-)
A jak tam Twój malutki?
 
Marzi my podobnie widzę w tym cyklu :)
@ nie ma wiec można zaczynać starania o dzidzie na nowo :tak::-)

agutka no dziś ten dzień u Ciebie! wiec działajcie!;-):-)
 
reklama
a u mnie wychodzi dziewczyny że od sierpnia do końca roku mam szanse na dziewczynkę!!!:-p
a z Filipem się zgadza że chłopak miał być i jest! :sorry2::-) heh
 
Do góry