reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
iwcia, biedroneczko powodzenia w nowym cyklu :happy2:


u mnie już po @ wiec teraz same przyjemności:-p
Miłego dnia
pozdrowionka for all


 
hej Dziewczyny.... :-):tak:
Rano pokazała się u mnie @... czyli kolejny cykl czas zacząć...
Miłego dzionka!!!

mooocno przytulam!! wczoraj jeszcze w ta @ nie wierzylam ale fakty niezaprzeczalne przykro mi bardzo. odpocznij pare dni i zbieraj sily do kolejnej proby:tak:

iwcia, biedroneczko powodzenia w nowym cyklu :happy2:


u mnie już po @ wiec teraz same przyjemności:-p
Miłego dnia
pozdrowionka for all

no to Kinia bierz sie do roboty;-) trzymam kciuki jak zawsze!


a ja niestety poszlam przykladem kilku forumowiczek i sie rozchorowalam:wściekła/y: chyba grypa mnie wziela ehh.
zaznaczylam tempke ale chyba nie jest miarodajna bo zaklocona przez chorobe (nie wiem jak to zaznaczyc na ff).
 
...jesli macie jakies pomysly to piszcie prosze!
Hm. poza tym stres chyba tez wplywa negatywnie na cykle? bo ja to taki chodzacy stresak (o wszystko...) ale w sumie nigdy mi sie nie spoznial.

Mi się zdaje, że to przez ten stres i wielką chęć bycia już i teraz mamusią. Tak bardzo chcemy być mamusiami, że @ się spóźnia :no: Ja to tak czuje, że na mój 43 dzień @ nie będzie (test wyjdzie z jedną kreską), a spóźni się jeszcze bardziej:wściekła/y:
Pozatym ja to bym na twoim miejscu zapisała się do gina na kontrole. Może to stres, a może fasolka tam jest, ale nie wykryta;-)
 
Ostatnia edycja:
a ja niestety poszlam przykladem kilku forumowiczek i sie rozchorowalam:wściekła/y: chyba grypa mnie wziela ehh.
zaznaczylam tempke ale chyba nie jest miarodajna bo zaklocona przez chorobe (nie wiem jak to zaznaczyc na ff).
Witajcie
u mnie też @ dobiega końca i rozpoczynamy starania 9 cykl
wsztstkie do których @ przylazła mocno przytulam
wczoraj wróciliśmy z Zakopanego i oczywiscie w drodze powrotnej zaczeło boleć mnie gardłao, więc jak wiele z nas rozchorowałam sie :-(
owocnych staranek dla wszystkich:-)
 
mooocno przytulam!! wczoraj jeszcze w ta @ nie wierzylam ale fakty niezaprzeczalne przykro mi bardzo. odpocznij pare dni i zbieraj sily do kolejnej proby:tak:



no to Kinia bierz sie do roboty;-) trzymam kciuki jak zawsze!


a ja niestety poszlam przykladem kilku forumowiczek i sie rozchorowalam:wściekła/y: chyba grypa mnie wziela ehh.
zaznaczylam tempke ale chyba nie jest miarodajna bo zaklocona przez chorobe (nie wiem jak to zaznaczyc na ff).
Dzięki :-)
W tym miesiącu bierzemy sie dalej do pracy... Marzi pisała że listopad to dobry miesiąc dla żołnierzy więc trzeba korzystać :) :-):tak:
 
reklama
Nie lubie i zimna i czau tych wszystkich infekcji:wściekła/y:
No coz, a co do staranek to jak zwykle bede ukochanego non stop gwalcic hehehe, bo to i tak przyjemne, a bedzie co ma byc.
 
Do góry