reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Jeśli chodzi o mierzenie to ja zaczynam, jak mi sie kończy @ bo mierzę waginalnie, jeśli chcesz mierzyć gdzieś indziej to wtedy możesz od samego początku. Ja i tak polecam pomiar waginalny!

Jeśli chodzi o wizytę to zależy od tego co oczekujesz od gin.
Jeżeli chodzi o monitorowanie to najlepiej zaraz po@
Jeżeli chcesz zrobić cytologię to musisz iść po 11dc., bo wcześniej nie mozna robić - bo jest nie miarodajne.
Jeśli nie chcesz monitorować, ani mieć cytologi to warto iść ok. 13dc. bo wtedu widać wielkość jaja i może Ci powiedzieć w przybliżeniu kiedy będzie owu., ale bez wcześniejszej obserwacji to i tak będzie to mało miarodajne.(bo nie zna przyrostu jaja u ciebie w ciagu doby)

No ogolnie chce zeby popatrzyl czy wszystko oki, bo cytologie mialam robiona wiosna, wiec na razie nie musze.
A Ty mialas monitoring? Ja bym chciala, ale czy na moje widzimisie, na kase chorych sie zgodzi?
 
reklama
Noukie jak sie czujesz?

Ja sie potwornie boję, ze dziś dostane @, bo wszystkie znaki na ziemi mi tak podpowiadają, a wtedy miałabym za krótką fazę lutealną :-(

Mam nadzieję, ze poczeka z tym zbieraniem do niedzieli!

Ale złudzeń już nie mam zadnych, wszystkie objawy @ już są, złe samopoczucie, zespół napiecia, oblewanie potami itp. Więc jestem w 100% pewna - teraz tylko sie modlę by faza lutealna była wystarczająco długa!!!!
 
No ogolnie chce zeby popatrzyl czy wszystko oki, bo cytologie mialam robiona wiosna, wiec na razie nie musze.
A Ty mialas monitoring? Ja bym chciala, ale czy na moje widzimisie, na kase chorych sie zgodzi?

Na kasę chorych to nie masz co liczyć!!!!

Po za tym, za krótko sie starasz by lekarz sie na to zdecydował - w prywatnym gabinecie to możesz na to liczyć, ale nie w NFZ.

Znajdz lepiej dobrego lekarza prywatnie, nie ukrywajmy, ze w przychodniach robi się wszystko po łebkach!!!
 
Noukie jak sie czujesz?

Ja sie potwornie boję, ze dziś dostane @, bo wszystkie znaki na ziemi mi tak podpowiadają, a wtedy miałabym za krótką fazę lutealną :-(

Mam nadzieję, ze poczeka z tym zbieraniem do niedzieli!

Ale złudzeń już nie mam zadnych, wszystkie objawy @ już są, złe samopoczucie, zespół napiecia, oblewanie potami itp. Więc jestem w 100% pewna - teraz tylko sie modlę by faza lutealna była wystarczająco długa!!!!

Agniesiar czakaj spokojnie, moze wredna @ się nie pojawi, trzeba mieć nadzieję!!! Chociaz widziałam, że tempka Ci już spadła!:no:
 
Witajcie kochane!!!!!

Gratuluję nowej Fasolce i witam nową staraczkę!!

U nas zimnoooo...

Agniesiar widzę,że przewidujesz @....poczekaj spokojnie!! Przytulam i ściskam mocno!!
 
Hej Dziewczyny!
U mnie spadek temp. i przeczucie mam że @ przyjdzie, tak więc lipa... :-(
Szkoda, może innym razem się uda!
A co tam u was? Ja jeszcze 6h i weekend :tak::-)
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam test :no:
Ale nadal mam nadzieję w końcu ten 43 dzień to za tydzień... :-)
A brzuszek jak bolał tak boli...

Oczywiście jak najbardziej trzymam za wszystkich kciuki i mam nadzieję, że niedługo spotkamy się na jakimś forum dla przyszłych mamusiek :tak:;-):-):-):-)
 
Hej Dziewczyny!
U mnie spadek temp. i przeczucie mam że @ przyjdzie, tak więc lipa... :-(
Szkoda, może innym razem się uda!
A co tam u was? Ja jeszcze 6h i weekend :tak::-)

Iwcia u Ciebie jeszcze za wcześnie na spadek zwiastujący @ bo masz dopiero 9dpo., więc spokojnie- u Ciebie to jeszcze nic nie znaczy!!!!
 
Witajcie kochane!!!!!

Gratuluję nowej Fasolce i witam nową staraczkę!!

U nas zimnoooo...

Agniesiar widzę,że przewidujesz @....poczekaj spokojnie!! Przytulam i ściskam mocno!!

jakoś spokojnie podchodzę, bo wiedziałam to już 3 dni temu, więc miałam wystarczająco dużo czasu by sie pogodzić z kolejną porażką!!!

Może za miesiac - nieważne kiedy byle by kiedyś było!!!!:cool:
 
reklama
witam !! opisalam sie jak glupek i niechcacy skasowalam sobie calego posta:wściekła/y: przesiadlam sie dzis na kompa meza bo on ma wielki ekran a moje oczka mi cos posluszenstwa odmawiaja.

pogoda sie zapowiada u mnie piekna choc moze sie zmienic w przeciagu 10 minut to jednak wybywam dzis na dluuugi spacer.
tempka wciaz nisko wiec dalej czekam na owu


wiesz jeszcze nic straconego(ja tak latwo nie odpuszczam) bo mamy inne opcje typu:albo drozej,albo gorszy hotel...moze jutro cos bede wiedziala wiecej.ja chce miec to po prostu zalatwione i na papierze!Poki co po glowie nie przestaje lazic mi piosenka :"...Start spreading the news, I’m leaving today
I want to be a part of it - new york, new york..":-)

na razie dobranoc!nie zapomnicie o mnie po tym malo aktywnym dniu na forum nie?

moze uda Ci sie cos fajnego jeszcze wyszykac:-) i nie martw sie nikt cie nie zapomni;-)


Noukie jak sie czujesz?

Ja sie potwornie boję, ze dziś dostane @, bo wszystkie znaki na ziemi mi tak podpowiadają, a wtedy miałabym za krótką fazę lutealną :-(

Mam nadzieję, ze poczeka z tym zbieraniem do niedzieli!

Ale złudzeń już nie mam zadnych, wszystkie objawy @ już są, złe samopoczucie, zespół napiecia, oblewanie potami itp. Więc jestem w 100% pewna - teraz tylko sie modlę by faza lutealna była wystarczająco długa!!!!

hmm szkoda. przeczucia cie zazwyczaj nie myla z tego co zauwazylam:-( dzis piatek wiec moze do niedzieli poczeka. ilu dniowa mialabys ta faze??


a ja mam pytanie odnosnie sluzu. jesli mam sluz kremmowy ale rozciagliwy na jakies 4-5cm to co mam zaznaczys w ff????
 
Do góry