reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

U mnie dzis skok.oczywiscie po 3 wyzszych ff wyznacza owu ale mam nadzieje ze juz po.wczoraj mialam jeszcze sluz plodny.wlasciwie wodnisty wymieszany z "eggwhite".Jeszcze zdolalismy cos zdzialac;)mimo zmeczenia i irytacji dotyczacych poszukiwan wakacyjnych.

kinga-moim zdaniem to nadal wysoka temperatura.nie jest powiedziane ze ona nie moze spadac do jakiegos poziomu.no ale poniewaz nie masz wykresu to nie wiem jak to sie rysuje itd.
 
reklama
czesc dziewczyny w kolejnym dniu!!

Eijf - mam nadzieję, że uda się coś jeszcze wybrać i wakacje będą udane. A co do staranek to kto to wie może coś z tego będzie..oby było!!

Ren - czuję się zupełnie normalnie, oprócz dużej senności i wrażliwości cycuchów, które urosły (mąż jest zadowolony, aj troszkę mniej) to nic specjalnego ze mną się nie dzieje. Jak na razie bez mdłości i nudności daj Boże jak najdłuzej!!
 
kinga - Taki spadek temperatury to jeszcze nie spadek, może wszystko się wyklaruje!!!

Scully - jeśli masz takie nieregularne cykle to ciężko powiedzieć. Jeśli jestes pewna że miałaś owulacje i od niej minęło już jakieś 10 dni to spróbuj zrobić test, ale o dużej czułości. Ja osobiście bym poczekała do tego 40dc.
 
Ale tu dzisiaj cisza!!! Domyślam się że dużo z Was już wyjechało...ale chyba nie wszystkie!! Hop hop....jest tu kto!!

Wrócę spokojenie do pracy i będę zaglądać może ktoś się pojawi!
 
Noukie ja nigdzie sie nie wybieram. niestety nie moge jechac na Swieto Zmarłych do Pl choc bardzo bym chciała ale w zamian za to jak bedzie ładna pogoda wybiore sie na miejscowy cmentarz i zapale znicz na jakims opuszczonym grobie tak symbolicznie.

Ja tez tak robie:-), niestety nie moge pojechac bo M nie moze teraz:sorry2:

ja wpadam tylko zameldowac ze u mnie dziś spadek 36.85 tak wiec pewnie się nie udało, nie liczę na to... trudno sie mówi trzeba iść dalej.

To jeszcze nadal wysoka tempka;-) trzeba poczekac jaka bedzie jutro;-) no i przydalby sie wykres zeby zobaczyc jak kto wyglada:sorry2:

U mnie dzis skok.oczywiscie po 3 wyzszych ff wyznacza owu ale mam nadzieje ze juz po.wczoraj mialam jeszcze sluz plodny.wlasciwie wodnisty wymieszany z "eggwhite".Jeszcze zdolalismy cos zdzialac;)mimo zmeczenia i irytacji dotyczacych poszukiwan wakacyjnych.

Wkoncu skok:-) no i powodzenia w organizacji wakacji zeby sie juz cos wyjasnilo:tak:

Ale tu dzisiaj cisza!!! Domyślam się że dużo z Was już wyjechało...ale chyba nie wszystkie!! Hop hop....jest tu kto!!

Wrócę spokojenie do pracy i będę zaglądać może ktoś się pojawi!

Ja jestem:tak: u mnie wymieniaja dzis dach ( w tym roku jeden z trzech:sorry2::sorry2::sorry2:) i juz musialam byc dawno na nogach:dry: do tego mam duzo dzis spraw na glowie ale bede zagladac:tak:
 
Witam wszystkie przyszłe mamuśki ;-):tak:
Jestem nowa na waszym forum i wogóle na forum.
Jeszcze muszę się nauczyć dodawać zdjęcia i te fajowe wykresiki :zawstydzona/y:

A na temat to z mężem się staraliśmy dopiero pierwszy miesiąc o dzidziusia. Niestety mam nieregularne miesiączki między 33-43 dni! Masakra!!!
Najgorsze jest to, że już bym chciałabym sprawdzić czy ziarenko tam jest a od ostatniej @ minęło dopiero 35 dni :-(
Powiedzcie mi czy któraś z was też ma bóle podbrzusza jak przy miesiączce (tylko trochę lżejsze)??? Ja mam już je 5 dni, a @ nie mam!

Witam!

Ja w tym miesiacu tez mialam dziwne bole w podbrzuszu, a w dzien spodziewanej @ bolalo mnie tak jak zwykle przed nia, ale nie nadeszla... I juz zaczelam miec nadzieje, ze sie udalo... Ale niestety 4 dni po terminie przylazla:-(
Ale mam nadzieje, ze w Twoim przypadku bedzie inaczej. Trzymam kciuki!
 
Dziewczeta powiedzcie mi, od ktorego dnia cyklu mam zaczac mierzyc tempke?

I jak sadzicie, kiedy najlepiej wybrac sie do gina? Kiedyz slyszalam, ze najlepiej zaraz po @ bo wtedy jest.... jakos tam:sorry2: Czy lepiej w okolicach owu, zeby juz jajka bylo widac?
 
Jednak się ktoś pojawił!
czesc noukie i macku co tam u Was??

U mnie kiepska pogoda za oknem siedzę w pracy i czekam, aż minie 8 godzin abym mogła już póść do domku!!
 
Maćku najlepiej chyba mieżyć od poczatku cyklu, żeby móc zauważyć skoki temperatury!! żeby mieć jakiś miarodajny obraz!!
Wiesz jak pójdziesz do gina w okolicach owulacji to Ci powie jak tam z jajeczkiem i kiedy będzie prawdopodobnie owulacja!! i jakie jajeczko jest duże!!
Ja tak miałam byłam dzień przed owulacją, gin potwierdził i się udało!! wiec tez Ci tak polecam!
 
reklama
Dziewczeta powiedzcie mi, od ktorego dnia cyklu mam zaczac mierzyc tempke?

I jak sadzicie, kiedy najlepiej wybrac sie do gina? Kiedyz slyszalam, ze najlepiej zaraz po @ bo wtedy jest.... jakos tam:sorry2: Czy lepiej w okolicach owu, zeby juz jajka bylo widac?

Jeśli chodzi o mierzenie to ja zaczynam, jak mi sie kończy @ bo mierzę waginalnie, jeśli chcesz mierzyć gdzieś indziej to wtedy możesz od samego początku. Ja i tak polecam pomiar waginalny!

Jeśli chodzi o wizytę to zależy od tego co oczekujesz od gin.
Jeżeli chodzi o monitorowanie to najlepiej zaraz po@
Jeżeli chcesz zrobić cytologię to musisz iść po 11dc., bo wcześniej nie mozna robić - bo jest nie miarodajne.
Jeśli nie chcesz monitorować, ani mieć cytologi to warto iść ok. 13dc. bo wtedu widać wielkość jaja i może Ci powiedzieć w przybliżeniu kiedy będzie owu., ale bez wcześniejszej obserwacji to i tak będzie to mało miarodajne.(bo nie zna przyrostu jaja u ciebie w ciagu doby)
 
Do góry