reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
dziewczyny jakis czas temu udzielalam sie chwilowo na tym watku i powiem wam tylko dziewczyny nie traccie nadziei i wyluzujcie psychicznie mnie wlasnie po ponad roku staran tym sposobem sie udalo.wczoraj ujrzalam na tescie 2 kreseczki:))
 
Ja tez jutro wyjeżdzam,jade do Zakopanego,ale bede zag ladać wieczorami:-)

Zagladajcie troszeczke;-)

Ja zostaje. Jade na cmentarz tylko w niedziele, ale rano i wracam wieczorem:tak:

:-):-):-):-)

dziewczyny jakis czas temu udzielalam sie chwilowo na tym watku i powiem wam tylko dziewczyny nie traccie nadziei i wyluzujcie psychicznie mnie wlasnie po ponad roku staran tym sposobem sie udalo.wczoraj ujrzalam na tescie 2 kreseczki:))


Super, ze sie udalo gratuluje;-)

Ja sie dzis poddaje glowa mnie nie odpuszcza wcale:no: ide wziac sobie kapiel i do lozeczka:sorry:
 
Czesc :-)

martilla - zycze duzo zdrowka :tak:
eijf - i jak tam rezerwacje?? a moj kot to tez ostatnio czesto ma napady czulosci wieczorami hihihi
Ewcia - oj szkoda ze ta wstretna @ przyszla, powodzenia w nowym cyklu ;-)
Kinga - a gdzie ta Twoja koniczynka piekna?? trzymaj sie dzielnie, trzymam kciuki za fasolke
aisim - jak tam samopoczucie??
agniesiar - trzymaj sie dzielnie :tak:
maćku - przykro ze sie zjawila @, ale ja tez mialam cykle jak w zegarku a od kiedy sie staramy to sie spoznia wrrrr:wściekła/y: no jakby specjalnie po zlosci to sie dzialo

Czyli wszystkie dziewczyny głowa do góry... w tych miesiącach musi nam się udać :-):tak:
Zgadzam sie w 100% ;-)

Noukie - wypocznij moze to przestanie Cie glowa bolec:blink:


Dawno mnie tu nie było. Kolejny cykl bezowocny za nami, następny przed nami i drugi, w którym będę brała Duphaston.
Od września jestem chora i osłabiona. W poniedziałek zrobiłam sobie wymaz z gardła i nosa i okazało się,że mam dwa szczepy bakteri paciorkowce i gronkowce:(. Powodują one przede wszystki zapalenie gardła i zatok, ale zastanawiam się czy przypadkiem one nie przeszkadzają mi w jakiś sposób zajść w ciążę?! :( :( Co o tym myślicie?
Jutro idę do lekarza ogólnego i laryngologa więc może coś się wyklaruje
Pozdrawiam
Koniecznie podpytaj lekarza co i jak i zycze duzo zdrowka i szybkiego powrotu do formy!!

martilla, Ewcia, katia - udanych wyjazdow :-)

dziewczyny jakis czas temu udzielalam sie chwilowo na tym watku i powiem wam tylko dziewczyny nie traccie nadziei i wyluzujcie psychicznie mnie wlasnie po ponad roku staran tym sposobem sie udalo.wczoraj ujrzalam na tescie 2 kreseczki:))
Serdeczne gratulacje!!!!!

Mmm fajne to co podalas linka hehehe ,a co tam slychac?

A ja dzis sie wzielam za dalsze porzadki w pokoju i zeszlo mi az do 19 :sorry2:
caly dzien cos mnie kulo z lewej strony az zla bylam:sorry: teraz juz nie dokucza za to glowa pobolewa i juz chyba tak od tygodnia mam :dry: oby do soboty, wtedy wkoncu sie wyspie :tak:. Chcialam zaczac mierzyc tempke ale przypominam sobie o tym jak juz stoje w kuchni i kanapki szykuje do pracy :dry: oj ciezko z tym bedzie u mnie heh:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochana!
Ja też wyjeżdżam - ale tylko na weekend i w sobotę może nawet wejdę na kompa :blink:
Fajne masz tempki :tak: mam nadzieję, że fasolkowe :tak:
Ja jutro śmigne do tego lekarza, no i mam nadzieję nie stać w korkach , bo wyjeżdzamy z rana także może się uda:-D Co do tempki to na nic się nie nastawiam, niech mnie los zaskoczy:-D pozytywnie oczywiście hehe

Wszystkie sobie wyjada a ja sama tu zostane:-:)-:)-(
Kochana nie smutaj się, tyle nas tutaj że na pewno sama nie zostaniesz. Ja co prawda mam możliwość zaglądania do was, ale nie chcę żeby w domu ktoś wiedział ,że przesiaduję na forum ;-)

dziewczyny jakis czas temu udzielalam sie chwilowo na tym watku i powiem wam tylko dziewczyny nie traccie nadziei i wyluzujcie psychicznie mnie wlasnie po ponad roku staran tym sposobem sie udalo.wczoraj ujrzalam na tescie 2 kreseczki:))

gratulacje!!!!

Ren
no zdrówko się przyda , dziękuję :-) ja też dziś sprzątałam tylko u szefowej, padam z nóg:-D
 
Dokladnie! Chyba, ze to nasza wina - tak bardzo chcemy, ze organizm zaczyna fiksowac...
a tez tak moze byc hihihi;-)
Ja jutro śmigne do tego lekarza, no i mam nadzieję nie stać w korkach , bo wyjeżdzamy z rana także może się uda:-D Co do tempki to na nic się nie nastawiam, niech mnie los zaskoczy:-D pozytywnie oczywiście hehe
Kochana nie smutaj się, tyle nas tutaj że na pewno sama nie zostaniesz. Ja co prawda mam możliwość zaglądania do was, ale nie chcę żeby w domu ktoś wiedział ,że przesiaduję na forum
gratulacje!!!!
Ren
no zdrówko się przyda , dziękuję :-) ja też dziś sprzątałam tylko u szefowej, padam z nóg:-D
A niech sie przydaje zdrowko :tak: skoro juz padnieta jestes to idz juz odpoczywac ;-)
Ja juz wlasnie zmykam i juz chyba pojde spac:zawstydzona/y: bo ja zazwyczaj po 21 juz spie a przez ta zmiane czasu to padam juz po 20:zawstydzona/y: Trzymjacie sie dzielnie i trzymam za Wszystkei kciuki!!!;-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamuśki ;-):tak:
Jestem nowa na waszym forum i wogóle na forum.
Jeszcze muszę się nauczyć dodawać zdjęcia i te fajowe wykresiki :zawstydzona/y:

A na temat to z mężem się staraliśmy dopiero pierwszy miesiąc o dzidziusia. Niestety mam nieregularne miesiączki między 33-43 dni! Masakra!!!
Najgorsze jest to, że już bym chciałabym sprawdzić czy ziarenko tam jest a od ostatniej @ minęło dopiero 35 dni :-(
Powiedzcie mi czy któraś z was też ma bóle podbrzusza jak przy miesiączce (tylko trochę lżejsze)??? Ja mam już je 5 dni, a @ nie mam!
 
ren
oo laska to i tak wcześnie chodzisz spać:-) ja nie zasypiam wcześniej niż koło 24 , ale ponieważ dzisiaj jestem zmęczona to pewnie będzie wcześniej, dobrej nocki !

scully
jak to dopiero 35 dni?? skoro nie masz @ możesz śmiało testować powodzenia!
 
reklama
dziewczyny przyznaje od razu!nie mam czasu czytac.wkorzam sie bo wycieczka ktoa znalazlam jest nieaktualna i bre w to dalej.to maja byc wakacje a tyle stresu...i moj tez to zle znosi szczegolnie ze ny to nie jego wybor a ja tak bardzo chce.ciezko cos mi w tej chwili znalezc na date jaka mamy wakacje i dlatego sie wkorzam..
tak poza tym to dalej mam sluz plodny wiec owu nie bylo.zreszta widze to po temperaturze.poza tym caly czas mnie cos strasznie bolalo w dole i pieklo i dlatego lyknelam 2 paracetamole...sily juz nie mam.humoru tez wiec nie wiem jak to ze staraniem dzis...chyba odpada.
eh,pojawie sie jutro bo na nic czasu mi nie starcza
aha i jutro ma dzwonic lekarz z wynikami

p.s. jakies wiesci o nowych ciazach?
 
Do góry