reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

TESTUJĄCE:


biedroneczka1980- 31 pazdziernika
katja 793 -31 pazdziernika

Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
iwcia81 - ok 4 listopada
Anulin - 8 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-URLOPIK
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
toska32- 4 cykl
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin- 2 cykl
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 4 cykl
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 1 cykl
&Ewcia - 7 cykl
iwcia81- 1 cykl
agutkaZG- 3 cykl
nanusia - około 18 cykl
 
reklama
Ewcia trzymaj się ... Następnym razem musi się udać !!! Trzymam kciuki :-)
Dzięki Kochana! Czuję się całkiem OK. Uśmiech przeważa na buzi dzisiejszego dnia. Choć gdzieś tam sporo smutku we mnie jest - ale to chyba naturalne...

Dziewczyny dziękuje!!!!!;-)

Jesteście wspaniałe, dziękuje za wszystkie słowa otuchy i wsparcia, oraz za zrozumienie w sprawie chwilowego odpoczynku!!!

Dzięki wam każdy dzień jest łatwiejszy, nie będę wymieniać każdej z osobna, bo chyba nie ma ani jednej, która by zignorowała mój kryzys - jeszcze raz dziękuję.

Dziś czuję się już lepiej, pogodziłam się z tym co się zbliża nieuchronnie i wiem, ze na tym się życie nie kończy, jeśli nie teraz to kiedyś na pewno!!!

Wszystkie ściskam i przytulam - buziaki!!!:tak:
Agniesiar tak trzymaj!!! :-) Jesteśmy z Tobą :tak:



Przyszla @:wściekła/y: Jak mozna sie tak bezczelnie spoznieac?!

Wiec zaczynamy 4 cykl...

Plan na ten miesiac: Testy owu, wiesiolek, witaminki dla mnie i dla M i wizyta u gina.

Oj Maćku tak mi przykro... Rozumiem, co czujesz, do dziś przeżywam to samo. Moje plany na ten miesiąc, to wizyta u giny, PRL mi się unormowała... mierzenie tempki, obserwacja śluzu... mi już niewiele nowych metod zostało, bo przez tyle miechów, co myślę o dzidziusiu, to już większość wypróbowałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A tak wogole korci mnie by sobie dzis zrobic w pracy bete;-), ale chyba jeszcze sie wstrzymam
Hehe szalona!! I zrobiłaś w końcu??? Ojej dobrze, że ja nie mam dostępu na co codzień do takich testów :-):-D

A tu taka mala ciekawostka i pokrzepienie dla nas wszystkich i zacheta do dzialania wlaśinie w tych miesiacach:-):

Płodność u mężczyzn nie jest taka sama o każdej porze roku. Więcej spermy wytwarza się na początku wiosny i pod koniec jesieni. Natomiast pod koniec lata i na początku jesieni plemniki są bardziej ruchliwe. Jesień i początek zimy jest więc optymalnym czasem na poczęcie.
Świetny news!!! :-) Tylko akurat mój małż ma wybitnie świetne wyniki... ale kto wie, może jego plemniczki nabiorą turboprzyspieszenia :-D i wreszcie zaskoczę :sorry:



Dobrze. Nie chcialam sie wtracac;-)

TESTUJĄCE:


biedroneczka1980- 31 pazdziernika

katja 793 -31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
iwcia81 - ok 4 listopada
Anulin - 8 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-URLOPIK
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
toska32- 4 cykl
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin- 2 cykl
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 4 cykl
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 1 cykl
&Ewcia - 8 cykl
iwcia81- 1 cykl
agutkaZG- 3 cykl
zmieniłam sobie na kolejny cykl staranek... oby owocny :tak:
 
Oj nie zauważyłam tej listy, to zmieniam sobie cykl na ósmy na tej najbardziej aktualnej :tak:
TESTUJĄCE:


biedroneczka1980- 31 pazdziernika
katja 793 -31 pazdziernika

Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
iwcia81 - ok 4 listopada
Anulin - 8 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -6 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-URLOPIK
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
toska32- 4 cykl
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin- 2 cykl
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 4 cykl
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 1 cykl
&Ewcia - 8 cykl
iwcia81- 1 cykl
agutkaZG- 3 cykl
nanusia - około 18 cykl
 
hej dziewczyny!
ja dzisiaj wyjątkowo późno... jutro wyjeżdżam i wracam w niedzielę więc znowu pewnie będę miała do nadrobienia jakieś 50 str, błagam oszczędźcie mnie :-D
 
Dawno mnie tu nie było. Kolejny cykl bezowocny za nami, następny przed nami i drugi, w którym będę brała Duphaston.

Od września jestem chora i osłabiona. W poniedziałek zrobiłam sobie wymaz z gardła i nosa i okazało się,że mam dwa szczepy bakteri paciorkowce i gronkowce:(. Powodują one przede wszystki zapalenie gardła i zatok, ale zastanawiam się czy przypadkiem one nie przeszkadzają mi w jakiś sposób zajść w ciążę?! :( :( Co o tym myślicie?
Jutro idę do lekarza ogólnego i laryngologa więc może coś się wyklaruje

Pozdrawiam
Witaj nanusiu :-)
Chyba się dotychczas mijałyśmy na forum :sorry:
Powodzenia w tym miesiącu, przede mną również kolejny cykl.
Momentami panikuję, że już nigdy się nie uda... no ale ogólnie staram się patrzeć pozytywnie.
Co do tych bakterii, to niestety nie mogę Ci pomóc. Najlepiej zapytaj lekarza, myślę że nawet lekarz ogólny może Ci coś na ten temat powiedzieć. :tak:
 
hej dziewczyny!
ja dzisiaj wyjątkowo późno... jutro wyjeżdżam i wracam w niedzielę więc znowu pewnie będę miała do nadrobienia jakieś 50 str, błagam oszczędźcie mnie :-D
Hej Kochana!
Ja też wyjeżdżam - ale tylko na weekend i w sobotę może nawet wejdę na kompa :blink:
Fajne masz tempki :tak: mam nadzieję, że fasolkowe :tak:
 
Witaj nanusiu :-)
Chyba się dotychczas mijałyśmy na forum :sorry:
Powodzenia w tym miesiącu, przede mną również kolejny cykl.
Momentami panikuję, że już nigdy się nie uda... no ale ogólnie staram się patrzeć pozytywnie.
Co do tych bakterii, to niestety nie mogę Ci pomóc. Najlepiej zapytaj lekarza, myślę że nawet lekarz ogólny może Ci coś na ten temat powiedzieć. :tak:

Staram się równiez myśleć pozytywnie i narazie idzie mi niezle, ale dołujące jest,że nie zabezpieczam się tak długo (nie biorę tabletek), a nadal zero efektów. :(
Czekam jednak cierpliwie.
 
reklama
Staram się równiez myśleć pozytywnie i narazie idzie mi niezle, ale dołujące jest,że nie zabezpieczam się tak długo (nie biorę tabletek), a nadal zero efektów. :(
Czekam jednak cierpliwie.
Witam!
NIe jestes sama - choc za konkretne staranka wzielam sie dopiero kilka miesiecy temu, to bez zadnych zabezpieczen jedziemy juz jakis 2-3 lata !!! I tez nic. Wiec wiem co czujesz i mam podobne watpliwosci...
 
Do góry