reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Wiec pojded do gina, opowiem mu moja wzruszajaca historie;-) i zobaczymy co mi powie...
A jeszcze jestem ciekawe ile kosztuje badanie nasienia... Bo w sumie to bardzo czesto wina lezy po stronie pana. Tylko nie wiem, czy w naszej miejscowosci jest w ogole mozliwosc zbadania zolnierzykow..

No tego to ja niestety już nie wiem.....bo mój mąż nie badał się..

ale znalazłam,że w klinice InviMed badanie nasienia kosztuje, 100 zł (niepełne) 150 zł (pełne) i jakies dodatkowe jeszcze po 60zł i 60 zł
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja juz mialam 2 cesarki wiec wyboru nie mam:-(musi byc cesarka,ja mam w kazdej ciazy problemy z cisnieniem i to jest choroba ktora zagraza malenstwu:-(

Pati mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i ze dobrego masz lekarza:-)

A te Wasze wykresy co prowadzicie - jest sens zeby tylko tempke wprowadzac? Czy sluz tez trzeba? Bo ja jakos sluzu u siebie nie rozrozniam. Tylko czasami jak jest naprawde duzo owulacyjnego...
I jest sens mierzyc w buzi?

z tego co pamietam to Eijf mierzy w buzi i nie narzeka. mozesz sprobowac pierwszy raz w buzi. a potem zobaczysz moze sie przkonasz do innych miejsc.
 
hihi musi to być piękna chwila jak Twoje dziecko wkracza w dorosłość... ehhh :-):tak:
A w siatkę to ja też lubię grać... tylko nie mam okazji :-(

No w dorosłość to duuuużo powiedziane :-D:-Dale przeżycie pewnie będzie!

Co do siatkówki ja trenowałam siatkówkę przez całe życie,a teraz chodzę dla przyjemności z ludźmi z firmy...
 
reklama
Do góry