reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Jesli chodzi o nakrecanie sie przez forum:
Nie bede ukrywac, ze ja sie bardzo nakrecam. I kilka razy dziennie odpalam kompa specjalnie po to, aby zobaczyc co nowego na tym forum. Ale przynajmniej mam sie gdzie wygadac, podzielic watpliwosciami, spytac o rade itd. Bo mi jest latwiej o tym wszystkim pisac anonimowo, niz z byle pierdola np do mamy leciec.
I moze troche juz pada mi na mozg ;-)(wczoraj wieczorem juz nawet mdlosci czulam:laugh2:), ale mimo wszysto warto tu z Wami byc!
 
reklama
Najlepiej jak określaz tempkę,śluz i szyjkę-wtedy masz najlepszy obraz + testy owu.
W buzi można mierzyć,ale jest nie polecane,lepiej waginalnie!Ja też musiałam sie przekonać,ale warto!

A na poprawe śluzu możesz brać do owulacji wyciąg z wiesołka a po owu wyciąg z lnu :tak:
No nie wiem - chyba zaczne od buzi... A szyjka nadal nie wiem gdzie jest!;-)

Co do wiesiolka - biore juz od tego minionego cyklu. Plus witaminki.

I na pewno pojde do gina se pogadac. MOze ten bedzie bardziej kontaktowy...
 
Ostatnia edycja:
Jesli chodzi o nakrecanie sie przez forum:
Nie bede ukrywac, ze ja sie bardzo nakrecam. I kilka razy dziennie odpalam kompa specjalnie po to, aby zobaczyc co nowego na tym forum. Ale przynajmniej mam sie gdzie wygadac, podzielic watpliwosciami, spytac o rade itd. Bo mi jest latwiej o tym wszystkim pisac anonimowo, niz z byle pierdola np do mamy leciec.
I moze troche juz pada mi na mozg ;-)(wczoraj wieczorem juz nawet mdlosci czulam:laugh2:), ale mimo wszysto warto tu z Wami byc!

Oczywiście masz rację!!!Dzięki temu forum można sobie pogadać i nikt nie będzie cię oceniał....mało tego...możesz przyjść tutaj z najmniejszą bzdurą!!!no i jak nie chcesz o czymś mówić to cóz...poprostu zamykasz kompa i to jest fajne!Poza tym widzisz że nie jesteś sama ze swoim problemem no i zawsze znajdzie się ktoś kto ci doradzi!!!i o to właśnie chodzi!
 
Dziewczyny 3mam kciuki za was wszystkie!
Odezwę się w poniedziałek mam nadzieje.... i mam nadzieje że bede miała dla was dobrą wiadomość.

Miłego weekendu
mnie nie bedzie na ten weekend.
Pozdrówki!!!!!;-)
 
To jest twoja decyzja. Chodzi tylko o to że każde poruszenie językiem może wywołać zmianę temp....

a wiesiołek podobno działa...ale tylko bierzemy do owu...
Tak jest!!!
A wiesz moze ile kosztuje badanie hormonow? Wiekszosc miala juz chyba robione... MOze ja tez powinnam? Tylko nie wiem czy mnie gin wysle... Jak to w ogloe z tym badaniem jest?
 
Tak jest!!!
A wiesz moze ile kosztuje badanie hormonow? Wiekszosc miala juz chyba robione... MOze ja tez powinnam? Tylko nie wiem czy mnie gin wysle... Jak to w ogloe z tym badaniem jest?

No ja jeszcze też nie robiłam żadnych hormonów i pewnie je w najbliższym cyklu zrobię. Wiem tylko że kosztują chyba(!!!) ok 100-150 zł.ale nie jestem pewna.

Najlepiej spytaj doświadczonych dziewczyn (mmm,Agniesiar.eijf) kiedy zrobić te badania tzn w którym dniu cyklu.

Nie wiem czy lekarz cię skieruje tak poprostu bez żadnych wskazań,żeby to zrobić,więc może być tak,że będziesz musiała je zrobic sama...
 
reklama
No ja jeszcze też nie robiłam żadnych hormonów i pewnie je w najbliższym cyklu zrobię. Wiem tylko że kosztują chyba(!!!) ok 100-150 zł.ale nie jestem pewna.

Najlepiej spytaj doświadczonych dziewczyn (mmm,Agniesiar.eijf) kiedy zrobić te badania tzn w którym dniu cyklu.

Nie wiem czy lekarz cię skieruje tak poprostu bez żadnych wskazań,żeby to zrobić,więc może być tak,że będziesz musiała je zrobic sama...
Wiec pojded do gina, opowiem mu moja wzruszajaca historie;-) i zobaczymy co mi powie...
A jeszcze jestem ciekawe ile kosztuje badanie nasienia... Bo w sumie to bardzo czesto wina lezy po stronie pana. Tylko nie wiem, czy w naszej miejscowosci jest w ogole mozliwosc zbadania zolnierzykow..
 
Do góry