reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
A tu taka mala ciekawostka i pokrzepienie dla nas wszystkich i zacheta do dzialania wlaśinie w tych miesiacach:-):

Płodność u mężczyzn nie jest taka sama o każdej porze roku. Więcej spermy wytwarza się na początku wiosny i pod koniec jesieni. Natomiast pod koniec lata i na początku jesieni plemniki są bardziej ruchliwe. Jesień i początek zimy jest więc optymalnym czasem na poczęcie.

no to nic tylko dzialac!! moze cos w tym jest?

Nie dziwię się,że musisz zrezygnować ze wszystkiego w tym forum. NIe da się ukryć,że mierzenie tempek obserwcaje cyklu,badania wizyty i nasze FORUM powoduje że ciąglę myślimy o dziecku i o wszystkim co jest z tym związane!!!!
To nas nakręca bardziej niż rozmowa z kimś na ten temat,niestety.

Ja też zauwazyłam na poczatku,że dzień bez forum to dzień starcony iniestety wciąga to strasznie i chcąc nie chcąc zaczynasz bardzo mocno o tym myślec,a jak przychodzi @ to masz wielkiego doła...bo przecież nie miało jej być..bo przecież dziewczyny pisały,że ładny wykresik.....:tak: i nie obraźcie się za to co piszę,ale poprostu wtedy w nas nadzieja rośnie...a potem przychodzi rozczarownie...

niestety ale sie z toba calkowicie zgadzam. nie da sie ukryc ze przez to forum czlowiek sie bardziej nakreca. i tu powstaje konflikt interesow bo z jednej strony nakreca a z drugiej strony ma sie w koncu z kim pogadac o tym co nas gnebi itp. ja postanowilam nie rezygnowac z forum ale ograniczyc do minimum:-(
mam nadzieje ze nie jestescie zle ze pokazuje sie raz dziennie i wcinam w jakas rozmowe a potem znikam:zawstydzona/y:
 
niestety ale sie z toba calkowicie zgadzam. nie da sie ukryc ze przez to forum czlowiek sie bardziej nakreca. i tu powstaje konflikt interesow bo z jednej strony nakreca a z drugiej strony ma sie w koncu z kim pogadac o tym co nas gnebi itp. ja postanowilam nie rezygnowac z forum ale ograniczyc do minimum:-(
mam nadzieje ze nie jestescie zle ze pokazuje sie raz dziennie i wcinam w jakas rozmowe a potem znikam:zawstydzona/y:

Dokładnie. Tylko żadna z nas nie chce tego powiedzieć "głośno" tutaj!

Nie martw się...wpadaj wtedy kiedy TY chcesz i TEGO potrzebujesz....bo o to właśnie chodzi!!!!!
 
Oj, to się cisza zrobiła... Ja też chyba wezmę się za pracę....niedługo mam mieć dostawę papierów więc coś dziś może zrobię :-):tak:
Ale będę zaglądać co jakiś czas :tak::-)
 
reklama
Oj, to się cisza zrobiła... Ja też chyba wezmę się za pracę....niedługo mam mieć dostawę papierów więc coś dziś może zrobię :-):tak:
Ale będę zaglądać co jakiś czas :tak::-)

Dziewczyny nie napisałam tego po to żebyście teraz wszystkie uciekły,ale jeżeli któraś czuje że powinna odpocząć to jak najbardzie powinna pójść za głosem serca!! Zresztą ostatnio zrobiło się tutaj taaaak cicho...że trochę mi smutno....ale cóż widocznie tak ma być....
 
Do góry