reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

O ile będę miała podstawę do testowania... jak patrze na wasze wykresy to temp. po owu macie stabilną a ja to jakieś skoki mam...
podstawą będzie np to że @ ci się zacznie spozniać... i wtedy cyk teścik! :tak: na co czekać. a wykres to nie wszystko kochana. Jeżeli nie badasz szyjki śluzu itp to samym wykresem z temp nie możesz sie do konca sugerować...
 
reklama
podstawą będzie np to że @ ci się zacznie spozniać... i wtedy cyk teścik! :tak: na co czekać. a wykres to nie wszystko kochana. Jeżeli nie badasz szyjki śluzu itp to samym wykresem z temp nie możesz sie do konca sugerować...
hmmm to moze jest szansa... ale nie nastawiam się... co ma być to będzie :-):tak: Jeżeli nie dostanę 3 listopada @ to zatestuję - 4 lub 5 :-):tak:
 
Witajcie kobiety!!!!:tak::-)

No dobra dziewczynki - należało mi się, aż mnie tyłek boli:zawstydzona/y:Postaram sie jakoś wytrzymać grzecznie te kilka dni-choć i tak swoje wiem - tylko mnie już nie bijcie.A tak na poważnie to jak wróciłam z pracy to prze ryczałam mojemu Radziowi pół godziny w rękaw i teraz jest już lepiej. Postaramy się w przyszłym cyklu zapomnieć o wszystkim i raczej zrezygnujemy z dalszych badań - tak na chwilę - po to bym mogła złapać troszkę stabilizacji. Moża nawet odpuścimy na miesiac.Oboje widzimy, że przede wszystkim zaczyna sie problem ze mną - reaguje zbyt intensywnie i emocjonalnie, na tyle bardzo, ze pojawia sie obawa czy nie wróci mi znów nerwica.Trudno powiedzieć jakie decyzje zapadną na 100%, gdy przyjdzie @, ale liczymy sie z tym, by zerwać ze wszystkim co wiąże się z ciażą na jakiś czas:
-z lekarzem,
-z badaniami,
-z forum:-(
-z ksiażkami i całą ta wiedzą medyczną
-z mierzeniem temperatury i obserwacja siebie
Chociaż na miesiąc, moze złapię trochę oddechu i zrobię sie silniejsza.
No dobra dość zrzędzenia - jeszcze przez pare dni postaram sie do was zagladać do momentu @.Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku!

Kochana moja!!!! Absolutnie niczym się nie martw! Najważniejsze jest twoje samopoczucie psychiczne i spokój. Musisz nabrać dystansu do wszystkiego bo inaczej zwariujesz a przecież tego ja bym nie chciała!!

Nie dziwię się,że musisz zrezygnować ze wszystkiego w tym forum. NIe da się ukryć,że mierzenie tempek obserwcaje cyklu,badania wizyty i nasze FORUM powoduje że ciąglę myślimy o dziecku i o wszystkim co jest z tym związane!!!!
To nas nakręca bardziej niż rozmowa z kimś na ten temat,niestety.

Ja też zauwazyłam na poczatku,że dzień bez forum to dzień starcony iniestety wciąga to strasznie i chcąc nie chcąc zaczynasz bardzo mocno o tym myślec,a jak przychodzi @ to masz wielkiego doła...bo przecież nie miało jej być..bo przecież dziewczyny pisały,że ładny wykresik.....:tak: i nie obraźcie się za to co piszę,ale poprostu wtedy w nas nadzieja rośnie...a potem przychodzi rozczarownie...



Ach oni są REWELACYJNI!!!!! BOscy!!!! Polecam piosenkę w ich wykonaniu CRAZY!!! :szok:szok..wspaniale!!!!

Przyszla @:wściekła/y: Jak mozna sie tak bezczelnie spoznieac?!Wiec zaczynamy 4 cykl...Plan na ten miesiac: Testy owu, wiesiolek, witaminki dla mnie i dla M i wizyta u gina.

Tak mi przykro!!!Przytulam i ściskam mocno!!!MOże zaczniesz mierzyć tempkę?


MARZI-Trzymaj się!!!!
 
reklama
no proszę! Ty widzę miałaś okres tak jak ja 3go października!!! :rofl2:
to testujemy razem co? ;-)

Agniesiar miło że znowu masz uśmiech na twarzy bo ostatnio z Tobą różnie bywało. Może taki odpoczynek dobrze wam zrobi, zycze ci jak najlepiej jak każdej tu z nas:) powodzenia
Powiedz mi czy to dobrze jak mam 4dzień z rzędu tą samą temp? 37:confused2: jak myslisz?

Mi sie czesto utrzymuje na tym samym etapie - więc nie upatrywałabym w tym niczego złego!
 
Do góry