reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Moim zdaniem owul. była 19dc. owszem zbierało sie na owu. już w 18dc., ale coś sie zatrzymało, podobnie jak u mnie w tym cyklu. Więc jesteś 8dpo.

Powiedź mi jakiej najczęściej długości masz cykle?
... jak okres miałam 3 paźdz. to pewnie dostanę 3 listopada.. u mnie jak w zegarku...
 
reklama
Dziewczyny dziękuje!!!!!;-)

Jesteście wspaniałe, dziękuje za wszystkie słowa otuchy i wsparcia, oraz za zrozumienie w sprawie chwilowego odpoczynku!!!

Dzięki wam każdy dzień jest łatwiejszy, nie będę wymieniać każdej z osobna, bo chyba nie ma ani jednej, która by zignorowała mój kryzys - jeszcze raz dziękuję.

Dziś czuję się już lepiej, pogodziłam się z tym co się zbliża nieuchronnie i wiem, ze na tym się życie nie kończy, jeśli nie teraz to kiedyś na pewno!!!

Wszystkie ściskam i przytulam - buziaki!!!:tak:

Agniesiar nie było mnie wczoraj na forum po poludniu wiec pisze teraz.pewnie powtorze to co inne dziewczyny pisaly ale sadze ze taki odpoczynek od wszystkiego dobrze ci zrobi. oby to pozytywne nastawienie cie nie opuszczalo!! wierze ze w koncu sie uda:tak:

Przyszla @:wściekła/y: Jak mozna sie tak bezczelnie spoznieac?!

Wiec zaczynamy 4 cykl...

Plan na ten miesiac: Testy owu, wiesiolek, witaminki dla mnie i dla M i wizyta u gina.

przykro mi bardzo. chyba nikt nie lubi spozniajacego sie @. trzymam kciuki za pomyslne zrealizowanie planu;-)

witam sie z wszystkimi serdecznie:-) jak humorki dzisiaj??
marzi duuuuzo zdrowka! idz do lekarza z ta grypą
 
... jak okres miałam 3 paźdz. to pewnie dostanę 3 listopada.. u mnie jak w zegarku...
no proszę! Ty widzę miałaś okres tak jak ja 3go października!!! :rofl2:
to testujemy razem co? ;-)

Agniesiar miło że znowu masz uśmiech na twarzy bo ostatnio z Tobą różnie bywało. Może taki odpoczynek dobrze wam zrobi, zycze ci jak najlepiej jak każdej tu z nas:) powodzenia
Powiedz mi czy to dobrze jak mam 4dzień z rzędu tą samą temp? 37:confused2: jak myslisz?
 
A tu taka mala ciekawostka i pokrzepienie dla nas wszystkich i zacheta do dzialania wlaśinie w tych miesiacach:-):

Płodność u mężczyzn nie jest taka sama o każdej porze roku. Więcej spermy wytwarza się na początku wiosny i pod koniec jesieni. Natomiast pod koniec lata i na początku jesieni plemniki są bardziej ruchliwe. Jesień i początek zimy jest więc optymalnym czasem na poczęcie.
 
A tu taka mala ciekawostka i pokrzepienie dla nas wszystkich i zacheta do dzialania wlaśinie w tych miesiacach:-):

Płodność u mężczyzn nie jest taka sama o każdej porze roku. Więcej spermy wytwarza się na początku wiosny i pod koniec jesieni. Natomiast pod koniec lata i na początku jesieni plemniki są bardziej ruchliwe. Jesień i początek zimy jest więc optymalnym czasem na poczęcie.
Czyli wszystkie dziewczyny głowa do góry... w tych miesiącach musi nam się udać :-):tak:
 
reklama
Do góry