reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dzień doberek. :-)

Zuzia w Akademii,Grześ w pracy,a ja gotuję właśnie zupkę. :-) Domek posprzątany,a pogoda deszczowa. :baffled:


TESTUJĄCE:


Noukie- 29 pazdziernika

biedroneczka1980- 31 pazdziernika
katja 793 -31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
iwcia81 - ok 4 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-URLOPIK
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
toska32- 4 cykl
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin-
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 3 cykl
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 1 cykl
&Ewcia - 7 cykl
iwcia81- 1 cykl
Lista dla przypomnienia:-)

Zagjnęłam na niej. :-(

A tu taka mala ciekawostka i pokrzepienie dla nas wszystkich i zacheta do dzialania wlaśinie w tych miesiacach:-):

Płodność u mężczyzn nie jest taka sama o każdej porze roku. Więcej spermy wytwarza się na początku wiosny i pod koniec jesieni. Natomiast pod koniec lata i na początku jesieni plemniki są bardziej ruchliwe. Jesień i początek zimy jest więc optymalnym czasem na poczęcie.

O jaaaa,to jest mega pocieszające! Oby i w praktyce się sprawdziło! :-p ;-)
 
Czesc dziewczynki wpadam napisac tylko ze zyje moze pozniej poczytam co u Was bo glowa mi tak peka ze az mi nie dobrze:-:)-:)-:)-(

U mnie dzis 12 dpo, testa rano robilam i oczywsicie negatyw:eek:

Sprobuje zajrzec do Was pozniej;-)

I tu lista

TESTUJĄCE:


biedroneczka1980- 31 pazdziernika
katja 793 -31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
iwcia81 - ok 4 listopada
Anulin - 8 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha - 18 cykl
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl
aisim- 3 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-URLOPIK
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
toska32- 4 cykl
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin- 2 cykl
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl- URLOPIK
maćku - 3 cykl
Ren - 3 cykl
wisienka83-URLOPIK
ilonkasz- 1 cykl
&Ewcia - 7 cykl
iwcia81- 1 cykl
agutkaZG- 3 cykl
 
Czesc dziewczynki wpadam napisac tylko ze zyje moze pozniej poczytam co u Was bo glowa mi tak peka ze az mi nie dobrze:-:)-:)-:)-(

U mnie dzis 12 dpo, testa rano robilam i oczywsicie negatyw:eek:

Sprobuje zajrzec do Was pozniej;-)

wlasnie sobie o tobie pomyslalam Noukie i weszlam na forum sprawdzic czy testowalas. przykro mi ze test negatywny ale czy to nie za wczesnie jeszcze na test? to juz temin @ jest??
 
Nouke może jeszcze za wcześnie... a robiłaś z porannego moczu? główka do góry! bedzie okej

u mnie pomalutku... byłam na mieście z fakturami
pada u nas deszcz... teraz sobie kawkę piję a synek komputeruje
 
wlasnie sobie o tobie pomyslalam Noukie i weszlam na forum sprawdzic czy testowalas. przykro mi ze test negatywny ale czy to nie za wczesnie jeszcze na test? to juz temin @ jest??

Dziekuje kochana:tak: pewnie za wczesnie tym bardziej, ze teraz sie doczytalam, ze to jednak te z czuloscia 25 mam a nie 10:sorry: a @ powinna przyjsc jutro lub w sobote:sorry: narazie wogle sie na @ nie czuje jedynie co to glowa mnie boli a zdarzalo sie, ze po bolu glowy dostawalam @:sorry: a zobaczymy co bedzie:sorry: nie nakrecam sie bedzie co ma byc:-)

Pati witaj, jak tam u ciebie??????
 
Dziekuje kochana:tak: pewnie za wczesnie tym bardziej, ze teraz sie doczytalam, ze to jednak te z czuloscia 25 mam a nie 10:sorry: a @ powinna przyjsc jutro lub w sobote:sorry: narazie wogle sie na @ nie czuje jedynie co to glowa mnie boli a zdarzalo sie, ze po bolu glowy dostawalam @:sorry: a zobaczymy co bedzie:sorry: nie nakrecam sie bedzie co ma byc:-)

Pati witaj, jak tam u ciebie??????

czyli troszke cierpliwosci i wszystko sie wyjasni. niemniej trzymam moooocnooo kciuki!!
 
reklama
Do góry