reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Przyszla @:wściekła/y: Jak mozna sie tak bezczelnie spoznieac?!

Wiec zaczynamy 4 cykl...

Plan na ten miesiac: Testy owu, wiesiolek, witaminki dla mnie i dla M i wizyta u gina.
 
Dziewczyny dziękuje!!!!!;-)

Jesteście wspaniałe, dziękuje za wszystkie słowa otuchy i wsparcia, oraz za zrozumienie w sprawie chwilowego odpoczynku!!!

Dzięki wam każdy dzień jest łatwiejszy, nie będę wymieniać każdej z osobna, bo chyba nie ma ani jednej, która by zignorowała mój kryzys - jeszcze raz dziękuję.

Dziś czuję się już lepiej, pogodziłam się z tym co się zbliża nieuchronnie i wiem, ze na tym się życie nie kończy, jeśli nie teraz to kiedyś na pewno!!!

Wszystkie ściskam i przytulam - buziaki!!!:tak:

Kochana podoba mi się to TWOJE pozytywne myślenie!! Tak trzymaj...z takim mega pozytywnym myśleniem wszytko jest możliwe i do osiągnięcia!!:-):-):-)
To tylko kwestia czasu!!
 
Przyszla @:wściekła/y: Jak mozna sie tak bezczelnie spoznieac?!

Wiec zaczynamy 4 cykl...

Plan na ten miesiac: Testy owu, wiesiolek, witaminki dla mnie i dla M i wizyta u gina.
Kurcze ja też nie lubię jak się @ spóźnia... daje wtedy nadzieję ... łatwiej mi jest jak przychodzi w terminie... Trzymaj się....
 
reklama
Do góry