reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witaj Kusska fajnie, ze sie odezwalas:tak:

I jeszcze znalazlam

.............Jak wynika z badań pomiarów hCG prowadzonych u kobiet starających się zajść w ciążę, około 1/2 do 1/3 zarodków obumiera podczas drugiego tygodnia po zapłodnieniu i kobiety nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że były w ciąży...............:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Witaj Kusska fajnie, ze sie odezwalas:tak:

I jeszcze znalazlam

.............Jak wynika z badań pomiarów hCG prowadzonych u kobiet starających się zajść w ciążę, około 1/2 do 1/3 zarodków obumiera podczas drugiego tygodnia po zapłodnieniu i kobiety nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że były w ciąży...............:sorry::sorry::sorry::sorry:

:szok::szok::no: i to jest szok..!!
 
:szok::szok::no: i to jest szok..!!

No wlasnie ja wiedzialam, zreszta pewnie kazda z nas, ze tak sie dzieje tylko nie wiedzialam, ze to az tak duzy procent:szok: czyli skoro nas np 10 pisze na watku to az 5 z nas w ciazy co miesiac zawsze jest:-:)-:)-( czytajac tam dalej wnisoksuja ze do zaplodnienia dochodzi bardzo bardzo czesto tylko pozniej traci sie jajeczko:eek::eek::eek:
 
Namieszalam:sorry: taki bol piersi moze byc spowodowany przerosnieciem gruczolow a te gruczoly przerataja od nadmiernej pracy choromonow, czyli w drugiej polowie cyklu dochodzi najczesciej do tych bolow, bo dziala wyzszy progesteron a skoro nigdy wczesniej tego nie czulas (ja czuje zawsze w drugiej polowie cyklu taki bol wiec u mnie to nic nadzwyklego) to u Ciebie moze swiadczyc o wysokim progesteronie czyli objaw fasolkowy:tak::tak::tak:

Kurde ciezko to wytlumaczyc:sorry::sorry::sorry: ale to nie chodzi o proces mleka tylko o nadmierna prace chormonow;-)
już rozumiem cię:happy: dziękuję za wyjaśnienie hehe bo w sumie gin mi tak aż tego nie wyjaśnił ładnie jak Ty;-)
Buźka!
:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mmm krupniczek! to ja tam do ciebie zapadnę :-p;-) na pewno pycha

a u nas dziś kurczak i kaszanka jak kto woli :)

poprałam trochę...
teraz mysle co tu robić :sorry:
 
iwcia wiesz ja tak sie nie znam dobrze na wykresach bo dopiero w tym cyklu sama zaczełam prowadzić taki wykresik..:zawstydzona/y: ALE nico nieco może ci powiem;-)
No więc wydaje mi się że owu u Ciebie była na przełomie 18-19d.c.
teraz tempka ładnie idze w górę i widzę że sie utrzymuje wiec jest dobrze!:tak:oby tak dalej i najwazniejsze jezeli jest ciąża to temp nie powinna spaść na tyle nisko jak temp sprzed owu... wiecej Ci nie powiem ale może nieco pomogłam:)
 
reklama
Do góry