reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej Jagodka!
U mnie wszystko ok, nie wiem jak patrzeć na moj wykres.... czy dobre mam tempki a tak ogolnie ok. Siedze teraz w pracy i nic mi się nie chce :-):tak:
A jak u Ciebie, wszystko ok?

Jeżeli chodzi o wykres do zgłoś się do AGniesiar,ona ci napewno pomoże zinterpretowac go.

U mnie ok. FF wyznaczył mi owu więc może jest ok...i owulacja była? POza tym boli mnie podbrzusze. Zobaczymy jak to będzie...
 
cześć dziewczyny !
no i się dorobiłam ! mam taki kaszel ,że o matko święta ! całą noc dawałam czadu, aż mnie w gardle drapie, ale nie mam gorączki i właściwie poza tym strasznym kaszlem i lekko bolącą głową nic mi nie jest... chyba pójdę do apteki...
 
iwcia ja testuję w poniedziałek :tak: dziś pewnie testy przyjdą bo zamawiałam...
martillla zdrowiej...
jagodka na pewno jest ok teraz czekaj spokojnie
 
Noukie spokojnie jeszcze nie jest tak nisko ta twoja tempka abys musiała sie denerwować;) jutro skoczy do góry pewnie. Najważniejsze aby nie była mniejsza od temp sprzed owu.
buzka

Kochana Ty moja:-):-):-)

Co do tych piersi to wlasnie juz kiedys mialam o tym Eijf napisac bo tez sie skarzy na bol ja po karmieniu mam przerosniety gruczol w jednej piersi no i tak mi daje czasami popalic ze szok no i ten bol jest uwarunkowany od pracy hormonow czyli na poczatku miesiaca jest spokoj a przed @ wyrobic nie mozna:no::no::no: mi lekarka przepisala taka fajna masc jak chcesz to poszukam Ci nazwy no i co tu ukrywac duzo z nas jest w ciazy w tej drugiej polowie cyklu:sorry: nawet o tym nie wiedzac a to wszystko wplywa wlasnie na prace gruczolow calkiem prawdopodobne ze sie udalo i gruczoly pracuja stad ten wzmozony bol:sorry::sorry::sorry:

Marti zdrowka;-)

Agutka owocnych staranek:tak:
 
cześć dziewczyny !
no i się dorobiłam ! mam taki kaszel ,że o matko święta ! całą noc dawałam czadu, aż mnie w gardle drapie, ale nie mam gorączki i właściwie poza tym strasznym kaszlem i lekko bolącą głową nic mi nie jest... chyba pójdę do apteki...

Martilla. ja powiem tak, TY NIE IDŹ DO APTEKI TYLKO OD RAZU DO LEKARZA!!!!!
Mówię powaznie,mój synek miał tylko kaszel i nic więcej w końcu zaczeła go bolec głowa od kaszlu i wymitotował bo nie umiał sobie poradzić z kaszlem pojechaliśmy na pogotowie bo to sobota była i wylądowaliśmy w szpitalu na rtg klatki piersiowej i co się okazało?? BEZOBJAWOWE ZAPALENIE OSKRZELI więc naprawde nie bagatelizuj tego!!!!
 
reklama
jagodka na pewno jest ok teraz czekaj spokojnie

Dziękuję :tak: i spokojnie czekam!

Dla mnie wykresy to czarna magia... jestem zielona w tym bo robie pierwszy raz... Ale nie mam problemu z mierzeniem temp. :-):tak:

Iwcia dla mnie również to czarna magia,bo też robię to po raz pierwszy!!! Ale z każdym dniem jest coraz lepiej,a poza tym jest tutaj tyle doświadczonych dziewczyn....
 
Do góry