reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Nie ten krupnik naprawde wyszedl nijako:laugh2: wlasnie go jadlam:eek: ale nie mialam swierzej pietruszki i pewnie dlatego:sorry: ale wieczorkiem zrobie lazanie to moze sie zrekompensuje:-D:-D

Iwcia owu byla okolo 19 dc bo po niej nastepuje skok:tak: I mozesz teraz miec 7 dpo.
 
Powróciłam. :-)

Nie wiem na jak długo,ale zapewne jakiś czas tu posiedzę,bo Zuzia poszła spać po swojej Akademii. :-)


agutka-mysle ze nie ma wielkiego znaczenia jaki suwaczek sobie wstawisz.dosyc regularne cykle masz nawet jesli czasem sa 27-29 dniowe.wstaw 28 a jesli czasem zdazaja sie 29 to i taki przeciez mozesz.wtedy bedziesz wiedziala na pewno ze termin @ juz minal.

Ja m/w wiem,kiedy mam owu,po śluzie... Zobaczymy,czy się nie mylę. ;-) I czy ze suwaczkiem mamy te same myślenie,hehehe. :-p


Witaj Kusska fajnie, ze sie odezwalas:tak:

I jeszcze znalazlam

.............Jak wynika z badań pomiarów hCG prowadzonych u kobiet starających się zajść w ciążę, około 1/2 do 1/3 zarodków obumiera podczas drugiego tygodnia po zapłodnieniu i kobiety nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że były w ciąży...............:sorry::sorry::sorry::sorry:

O kurcze!!! Aż tyle? :szok: :szok: :szok: :-(

:rofl2:... a zamowiłas takie co pokazują tylko II krechy ??? hihi:rofl2::rofl2::-)

... bo jak tak,to powiedz,gdzie go zamawiałaś,to i ja skorzystam,hihihi. ;-) :-D
 
reklama
Do góry