reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Kochana Ty moja:-):-):-)

Co do tych piersi to wlasnie juz kiedys mialam o tym Eijf napisac bo tez sie skarzy na bol ja po karmieniu mam przerosniety gruczol w jednej piersi no i tak mi daje czasami popalic ze szok no i ten bol jest uwarunkowany od pracy hormonow czyli na poczatku miesiaca jest spokoj a przed @ wyrobic nie mozna:no::no::no: mi lekarka przepisala taka fajna masc jak chcesz to poszukam Ci nazwy no i co tu ukrywac duzo z nas jest w ciazy w tej drugiej polowie cyklu:sorry: nawet o tym nie wiedzac a to wszystko wplywa wlasnie na prace gruczolow calkiem prawdopodobne ze sie udalo i gruczoly pracuja stad ten wzmozony bol:sorry::sorry::sorry:
Wiesz.... yyy nie wiem za bardzo co chcesz mi przez to powiedzieć, ale że niby możliwe że to dobry znak że mnie tak bolą? tz gin mi wczoraj powiedział ŻE to od gruczołów mlekowych no ALE se myślę że to za szybko przecież no nie:sorry: aby zaczeły pracować:eek: Wiesz ja nigdy takiego bólu związanego z gruczołami nie miałam.... dlatego mnie to zastanawia. Ale boli jak cholera no:-( musze prochy łykać....
 
reklama
Wiesz.... yyy nie wiem za bardzo co chcesz mi przez to powiedzieć, ale że niby możliwe że to dobry znak że mnie tak bolą? tz gin mi wczoraj powiedział ŻE to od gruczołów mlekowych no ALE se myślę że to za szybko przecież no nie:sorry: aby zaczeły pracować:eek: Wiesz ja nigdy takiego bólu związanego z gruczołami nie miałam.... dlatego mnie to zastanawia. Ale boli jak cholera no:-( musze prochy łykać....

Namieszalam:sorry: taki bol piersi moze byc spowodowany przerosnieciem gruczolow a te gruczoly przerataja od nadmiernej pracy choromonow, czyli w drugiej polowie cyklu dochodzi najczesciej do tych bolow, bo dziala wyzszy progesteron a skoro nigdy wczesniej tego nie czulas (ja czuje zawsze w drugiej polowie cyklu taki bol wiec u mnie to nic nadzwyklego) to u Ciebie moze swiadczyc o wysokim progesteronie czyli objaw fasolkowy:tak::tak::tak:

Kurde ciezko to wytlumaczyc:sorry::sorry::sorry: ale to nie chodzi o proces mleka tylko o nadmierna prace chormonow;-)
 
Martilla. ja powiem tak, TY NIE IDŹ DO APTEKI TYLKO OD RAZU DO LEKARZA!!!!!
Mówię powaznie,mój synek miał tylko kaszel i nic więcej w końcu zaczeła go bolec głowa od kaszlu i wymitotował bo nie umiał sobie poradzić z kaszlem pojechaliśmy na pogotowie bo to sobota była i wylądowaliśmy w szpitalu na rtg klatki piersiowej i co się okazało?? BEZOBJAWOWE ZAPALENIE OSKRZELI więc naprawde nie bagatelizuj tego!!!!
wiesz co no pójdę pójdę, bo wiem że nie można lekceważyć takiego kaszlu, ale mogę się dopiero wybrać w piątek jak pojadę do domu...
 
Dzień dobry wszystkim!!! witam sie równiez z nowymi staraczkami:)
Agutka trzymam kciuki:-)

u mnie to juz chyba 14dc jestem taka zakrecona ze nawet nie popatrzylam na wykresie heh ale temka mooocno w dół dzisiaj wiec pewnie owu sie zbliza. czuje tez lewy jajnik. moze ten cykl bedzie normalny:happy:

Noukie jeszcze nie spisuj nic na straty bo tempka dalej mocno powyżej sredniej przedowulacyjnej wiec jeszcze wszystko mozliwe, a ja trzymam kciuki zeby nie spadla;-)
kinga pamietam moje bole piersi w ciazy i to byla masakra!! wiec moze lekarz sie nie pomylil zasiewajac ziarenko nadziei. rownierz mocno trzymam kciuki!!!
Martilla zdrówka zycze, trzymaj sie i nie dawaj sie zarazkom!! a najlepiej idz do lekarza. szkoda ryzykowac. ja mam problemy sercowe po niedoleczonej grypie i teraz dmucham na zimne
 
reklama
agutka-mysle ze nie ma wielkiego znaczenia jaki suwaczek sobie wstawisz.dosyc regularne cykle masz nawet jesli czasem sa 27-29 dniowe.wstaw 28 a jesli czasem zdazaja sie 29 to i taki przeciez mozesz.wtedy bedziesz wiedziala na pewno ze termin @ juz minal.

kusska-dobrze ci noukie napisala.ja tez mam (szczegolnie kiedy zbliza sie @) okropny bol piersi.szczegolnie jednej,ale nie zawsze.ma to zwiazek z hormonami i to tez prawdopodobnie gruczol mlekowy.nie ma to w moim przypadku nic wspolnego z ciaza choc mi lekarz przepowiedzial ze bedac w niej moge miec ciezko...

martilla-czasem to sobie mysle ze fajnie byloby z tydzien pochorowac i polezec w lozku ale pewnie jak juz choroba przychodzi to tak fajnie nie jest co?...w kazdym razie nie mam czasu na choroby.Moze ciesz sie ze cie to dopadlo juz po dniach plodnych.male pocieszenie ale glupio byloby "stracic" cykl przez chorobe.a ty uciekaj do lozka bo to pewnie trzeba wygrzac!
 
Do góry