reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Wg ostatnich 27dniowych cyklow owu powinna byc w poniedzialek. A dpo chyba 13.

jeżeli jesteś pewna,że wtedy była owu to zrób betę. A jaki test użyłaś?Czuły?10?

Kiedy miałaś termin @?

Ja ciągle powtarzam mój przykład,że mi test wyszedł dopiero w 40dc,a kiedy była owu?nie wiedziałam dokładnie!
 
Kudre bez tempki i sluzu to ciezko cokolwiek powiedziec:eek::eek::eek:

No wiem... niestety nie mam wykresiku:zawstydzona/y:

jeżeli jesteś pewna,że wtedy była owu to zrób betę. A jaki test użyłaś?Czuły?10?

Kiedy miałaś termin @?

Ja ciągle powtarzam mój przykład,że mi test wyszedł dopiero w 40dc,a kiedy była owu?nie wiedziałam dokładnie!

Jestem pewna co do owu bo robilam testy.

Termin @ minal w poniedzialek. Ostatni raz @ spoznila mi sie jakies 3 lata temu po dluzszym pobycie za granica...

A test nie wiem czy czulu czy jaki bo kupilam go na allego razem z testami owu bez dluzszej instrukcji. W kazdym razie pakowy (tak to sie nazywa?)
 
Jeju,jak mnie gardło napiernicza. :-( Nie kaszlę,kataru nie mam. Tylko struny głosowe mi siadły i boli,jakby mi ktoś przyłożył w nie. :wściekła/y: :-( Mam się oszczędzać z gadaniem - ale jak to zrobić przy Dziecku? :-p :sorry: :-D
 
maćku ja bym powtórzyła test 30 października, bedziesz wtedy w 3tyg ewentualnej ciąży czego życzę :tak: teścior powinien juz być widoczny na bank
 
No wiem... niestety nie mam wykresiku:zawstydzona/y:
Jestem pewna co do owu bo robilam testy.

Termin @ minal w poniedzialek. Ostatni raz @ spoznila mi sie jakies 3 lata temu po dluzszym pobycie za granica...

A test nie wiem czy czulu czy jaki bo kupilam go na allego razem z testami owu bez dluzszej instrukcji. W kazdym razie pakowy (tak to sie nazywa?)

Byc może testy które kupiłaś na allegro nie są czułe,a na opakowaniu nie ma nigdzie napisane 10 lub 25? Ja bym powtórzyla test ale tym razem czułym testem (10) np bobo test lub inny,ale musi być czuły. Albo żeby mieć pewność poszłabym na bete (teraz to już wiem,bo jak byłam wpierwszej ciąży to nie wiedziałam i nie zrobiłam tego tylko się denerwowałam do 40dnia cyklu).
 
Oki. a moglabys mi polecic jakis konkretny test?

musisz poprosić w aptece test o czułości 10 (coś tam-nie znam tych jednostek w jakich to podają) najwygodniejsze są strumiwniowe,a nie płytkowe,bo można na nie sikać bezpośrednio (sorry za okreslenie).

I nie wariuj jak wyjdzie negatywny,bo być może masz za małe stężenie hormonu jeszcze!?!
Póki nie ma @ jest nadzieja!!!!
 
reklama
Byc może testy które kupiłaś na allegro nie są czułe,a na opakowaniu nie ma nigdzie napisane 10 lub 25? Ja bym powtórzyla test ale tym razem czułym testem (10) np bobo test lub inny,ale musi być czuły. Albo żeby mieć pewność poszłabym na bete (teraz to już wiem,bo jak byłam wpierwszej ciąży to nie wiedziałam i nie zrobiłam tego tylko się denerwowałam do 40dnia cyklu).
To moze ja sobie raczej te czule testy kupie. Bo na sama mysl o igle mnie ciarki przechodza.
A jak tem bobo sie dokladnie nazywa? Bobo?
I moglabym se go zrobic jeszcze dzisiaj czy lepiej jutro rano?
 
Do góry