reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

To zalezy tez w ktorym etapie ciazy. Trzeba pamietac ze na samym poczatku na szyjke wplywa zwiekszone wydzielanie progesteronu, ktorego poziom jest wiekszy niz w fazie lutealnej wiec i szyjka ma wlasciwosci fazy lutealnej.
Co do okreslen ginekologow to kazdy okresla czasami inaczej

Możliwe dlatego nie polemizuję, ale takie określenie znalazłam w I trymestrze ciąży, bo mnie to interesowało -z wiadomych przyczyn:sorry:
 
reklama
Skoro juz sie dogadalyscie w sprawie szyjki pozwolcie, ze powtorze moje pytanie;-)

Czy czeste chodzenie do toalety moze byc objawem juz w drugim tyg po zaplodnieniu? Czy raczej sobie pecherz przeziebilam...?:eek:
 
Skoro juz sie dogadalyscie w sprawie szyjki pozwolcie, ze powtorze moje pytanie;-)

Czy czeste chodzenie do toalety moze byc objawem juz w drugim tyg po zaplodnieniu? Czy raczej sobie pecherz przeziebilam...?:eek:

Ja nie biegała częściej jak byłam we wczesnej ciąży - ale widziałam, ze część dziewczyn tak pisała.

Z tego co wiem latamy częściej, gdy dzidzia naciska nam już na pęcherz i tak było u mnie.
 
Witam z samego rana!!!:-)
Dziś pogoda wstrętna,chce mi się przez nia spać!!!:cool:

U mnie 17dc i skok temperatury...więc FF wyznaczył mi owu na sobotę....a więc 3 dpo.....ciekawe jak to będzie dalej....no zobaczymy...:tak::tak:

Co do szyjki w ciąży,a ja nbigdy nie zapomnę jak mi lekarz stwierdzał ciążę i mówił: "Szyjka jest rozpulchniona i zamknieta" - był to 5 tydzień ciąży.

Co do siusiania to niektóre dziewczyny faktycznie częśćiej w ciąży biegają....ja tak nie miałam.....
 
Skoro juz sie dogadalyscie w sprawie szyjki pozwolcie, ze powtorze moje pytanie;-)

Czy czeste chodzenie do toalety moze byc objawem juz w drugim tyg po zaplodnieniu? Czy raczej sobie pecherz przeziebilam...?:eek:
Maćku to nie koniecznie musi byc znak fasolki, niektore kobiety miewaja tak tez na poczatku ciazy ale raczej regula jest czeste sikanie juz w ostatnich etapach ciazy
 
reklama
Witam z samego rana!!!:-)
Dziś pogoda wstrętna,chce mi się przez nia spać!!!:cool:

U mnie 17dc i skok temperatury...więc FF wyznaczył mi owu na sobotę....a więc 3 dpo.....ciekawe jak to będzie dalej....no zobaczymy...:tak::tak:

Co do szyjki w ciąży,a ja nbigdy nie zapomnę jak mi lekarz stwierdzał ciążę i mówił: "Szyjka jest rozpulchniona i zamknieta" - był to 5 tydzień ciąży.

Co do siusiania to niektóre dziewczyny faktycznie częśćiej w ciąży biegają....ja tak nie miałam.....

No widzisz mówiłam Ci, że musimy jeszcze poczekać - ja też obstawiałam u ciebie na sobotę:-):-):-)

No to teraz czekamy!!!
 
Do góry