reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

martilla-no staramy sie staramy.co dwa dni bo zauwazylam ze mi to wieksza przyjemnosc sprawia niz te codzienne,ale jak mowilam za bardzo nie wnikam w tym mc.mysle ze owu sie abliza bo o ile pamietam to moj 13dc a ja mam 15 zazwyczaj,poza tym wczoraj pojawil sie sluz plodny(jak na lekarstwo ale sie pojawil)no i czuje jajnik.
co do usuwania ciazy to wierze ze dla nikogo nie jest to przyjemne.Oczywiscie nie popieram szczegolnie jesli jest wynikiem glupoty i nieostroznosci ale w niektorych przypadkach...nigdy nie mow nigdy.swoja droga,robilaby ktoras badania prenatalne?aha i tutaj jak sie na aborcje decydujesz to ci jej od razu nie robia.musisz minac 5 dni odkad sie zglosilas bys jeszcze miala czas na przemyslenie.mam w pracy kolezanke ktora robila to 3 razy.z byle kim i pewnie nieostroznie...i to mnie wk...no i ona sama twierdzi ze kiedys chce dzieci.
z innych przykrych wiesci to wczoraj moj mi powiedzial ze ci nasi znajomi co byli w ciazy po 11 mc staran juz nie sa.ona poronila.dzieciatko od 3 tyg (o ile dobrze zrozumialam bo nie wnikalam) nie zylo.ona dostala krwawienia...biedna.

a ja jestem u mojego w biurze i zaraz ide do fizjoterapeuty bo mnie cos plecy zaczynaja nawalac.jak w ubieglym roku.niech mi cos ponastawia...do uslyszenia wieczorem.
mam nadzieje ze jutro odbiore wize:)juz jest kurcze a mnie w domu nie bylo
 
reklama
Witam z rana
Probuje nadrobić wczorajsze zaleglośći:-D
A co do szyjki macicy to od początku ciazy powinnabyc twarda zamknieta i nisko polozona

Nie do końca sie zgadzam z tą szyjką, bo moim zdaniem powinna być wysoko, miękka i zamknięta, z tego co pamiętam to obniża sie dopiero przed porodem!:sorry:
 
rozpulchniona to znaczy mieka jak twarda to nie moze byc rozpulchniona. Raczej inne bym tu uzyla okreslenie. Jak ja bylam przed poronieniem to wlasnie moja szyjka zaczela robic sie miekka i sie otwierac, :-(

Nie to nie jest tak, ja chodziłam z Julcią w ciaży to w ten sposób określali to lekarze, a sporo mnie badałało bo trochę po szpitalach sie szlajałam.

Słyszałam określenie, ze wszystko ok. szyjka ułożona wysoko zamkęta, rozpulchniona!

Nie wiem nie bede sie kłucić piszę to co miałam w karcie ciaży i jak mi mówiono!!!!
 
Witam!
U mnie nadal @ nie widac, choc na upartego powinna byc juz wczoraj... Oby tak dalej:tak:

Czekam do wieczora - jesli bedzie czysto jutro robie testa.

Czy czeste chodzenie do toalety moze byc objawem juz w drugim tyg po zaplodnieniu? Czy raczej sobie pecherz przeziebilam...?:eek:

A tak na marginesie to chyba mi sie suwaczek zacial, bo przez 2 dni pokazywal mi 26 dc...
 
reklama
To zalezy tez w ktorym etapie ciazy. Trzeba pamietac ze na samym poczatku na szyjke wplywa zwiekszone wydzielanie progesteronu, ktorego poziom jest wiekszy niz w fazie lutealnej wiec i szyjka ma wlasciwosci fazy lutealnej.
Co do okreslen ginekologow to kazdy okresla czasami inaczej
 
Do góry