reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
dobrze, że tu jesteście... i że można na Was polegać...

swoja drogą, nie tylko mierzenie tempki, ale i dzielenie sie newsami z Wami jest mega uzależniające!!!!:-);-)
 
;-)

No właśnie... ale niby bobo test już 6 dpo pokazuje ciążę... więc z jednej strony za wcześnie a z drugiej strony jednak innym zafasolkowanym pokazuje...

chociaż ostatnio moja znajoma też robiła 3 testy i to kilka dni po terminie, wyszły jej wszystkie negatywne, więc poszła zrobić betę i co jest w ciąży...:happy2:

Marzi,ja tez robiłam bobo testy przy pierwszej ciązy i chyba ich z 10 zrobiłam zanim mi pokazał ciążę!!A był to 40 dc gdzie normalnie miałam ok 28 dni!Więc również to bywa...każda z nas ma inne stężenie hormonu we krwii. Więc głowa do góry!! A to co jest napisane na opakowaniu to wiesz...żebyś tylko kupiła!!!

noukie, Ty to niezawodna jesteś z tą listą!!!!;-):-)

Chyba do listy by trzeba dopisać aisim,która ma dwie krechy prawda?

Marzi - oczywiście, że się nie gniewam, a jeśli chodzi o termometr to na prawdę warto bo to pomoże zarówno tobie jak i twojemu lekarzowi! Po za tym od termometru można sie uzależnić- ja tak mam.
A jeśli boisz sie o interpretację to my tu jesteśmy od tego by ci pomóc!!!

Marzi ja też tak jak Ty myślałam....i bałam się,że w weekend nie będzie mi się chciało mierzyć...a jednak...mierzę i nie muszę specjalnie o tym pamiętać....nawet w wekend..nastawiam sobie budzik codziennie na budzenie i wtedy siup...mierzę...

A mamy tutaj tyle wybitnych dziewczyn które znają się na wykresach...poza tym z czasem sama się uczysz..wierz mi ,co ja mówię!! :szok: niesamowite ale tak jest! Najgorzej jest zacząć!

agniesiar
dzięki :-D co ja bym bez was zrobiła biedna:-D
noukie
na prawdę pocieszające to jest

No właśnie moje kochane staraczki...popieram MArtile,bez was nie dałabym rady!!!

Dziękuję Agniesiar za pomoc!!!! Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi!!!!:tak::tak::tak::tak:
 
ja też myślałam ,że sobie nie poradze z tym mierzeniem i interpretacją, ale jakbym teraz miala przestać mierzyć to nikt by mnie nie przekonał! bardzo pomocne to jest ! Marzi mówie Ci spróbuj !!!
 
hihihihi... wszystkim pomagającym, interpretującym no i starajacym się niech w dzieciach wynagrodzi...:-);-)

a z tym bobo testem to na prawde musi byc niezła ściema...
cikawe od czego zależy szbkość wzrastania tego hormonu we krwi?
 
hihihihi... wszystkim pomagającym, interpretującym no i starajacym się niech w dzieciach wynagrodzi...:-);-)

a z tym bobo testem to na prawde musi byc niezła ściema...
cikawe od czego zależy szbkość wzrastania tego hormonu we krwi?

Jak ze wszyskim człowiek to nie komputer i każdy jest inny.

U kazdej w innym dniu dochodzi od implantacji itd.
 
reklama
Do góry