reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Po pierwsze skoro Cie pobolewał to skąd takie myśli że nie pękł!!!

Po drugi i najważniejsze skoro to 10dpo. to rzadko testy ciażowe juz pokazują.

Dlatego uzbrój się w cierpliwość i spokojnie poczekaj!

A w przyszłym cyklu zamiast testów owulacyjnych wprowadź termometr to jest znacznie bardziej miarodajne!!!!

Cześć Agniesiar, mam nadzieję, że się już nie gniewasz na mnie ;-) cieszę się, że Twoje wyniki są ok :-) miejmy nadzieję, że już niedługo wszystkie razem będziemy zafasolkowane...;-)

co do temperatury to ja nie wiem, czy jest sens sie w to już teraz angażować, bo po pierwsze kompletnie się na tym nie znam, po drugie nie jestem systematyczna, a po trzecie to już dopiero sfiksuję... zobaczę jeszcze ten jeden cykl z testami, a potem może skusze sie na to mierzenie tempki...

No ja od piątku jestem na testach owu...i nic....jeszcze zrobię dziś..bo jakiś taki śluz obiecujący jest.....

No ciekawa jestem Jagódka, czy testy okażą się pomocne...

Czy nie pękł...no to jest pytanie...? Wszystko się wyjaśni w ciągu 2 najbliższych dni...

No właśnie... ale niby bobo test już 6 dpo pokazuje ciążę... więc z jednej strony za wcześnie a z drugiej strony jednak innym zafasolkowanym pokazuje...

chociaż ostatnio moja znajoma też robiła 3 testy i to kilka dni po terminie, wyszły jej wszystkie negatywne, więc poszła zrobić betę i co jest w ciąży...:happy2:
 
reklama
Dobrze tylko dzis tempka w dol:sorry2: no ale narazie sie nie martwie bo wiem ze liczy sie tendencja a nie jednorazowy spadek no i przez ta zmiane czasu troche zle wczoraj zmierzylam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Zobaczymy co bedzie jutro, dzis 9dpo objawow brak, cycuchy bola jak zawsze brzuch cmi jak zawsze:-D tylko taka napompowana jestem jakbym przytyla z 5 kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

I lista;-)

noukie, Ty to niezawodna jesteś z tą listą!!!!;-):-)
 
ps.ja chyba ani razu nie osiągnęłam temperatury ok.37 stopni w drugiej fazie... czy to jest normalne? wie któraś?

Ale Ty masz wogole niskie tmepki wiec u Ciebie wcale nie musi byc te 37:tak:

No właśnie... ale niby bobo test już 6 dpo pokazuje ciążę... więc z jednej strony za wcześnie a z drugiej strony jednak innym zafasolkowanym pokazuje...

To dobry chwyt reklamowy:sorry2: ja sama chcialam testowac uz 10 dpo ale dziewczyny mnie na ziemie sprowadzily:-D:-D:-D
 
Marzi - oczywiście, że się nie gniewam, a jeśli chodzi o termometr to na prawdę warto bo to pomoże zarówno tobie jak i twojemu lekarzowi!

Po za tym od termometru można sie uzależnić- ja tak mam.

A jeśli boisz sie o interpretację to my tu jesteśmy od tego by ci pomóc!!!
 
ps.ja chyba ani razu nie osiągnęłam temperatury ok.37 stopni w drugiej fazie... czy to jest normalne? wie któraś?

Wcale sie nie dziwię, ze nie osiągnęłaś 37 i nie sądzę byś kiedykolwiek miała na to szansę - chyba że będziesz chora!!

Ty masz zupełnie inną temperaturę startową niż my, nie ważna jest wysokość temperatury tylko jej różnica!;-)
 
reklama
Do góry