reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
no to chyba powinnaś jeszcze się wstrzymać i poczekać. Aha ale nie dołuj się od razu co?? Nie wierze,że to piszę...szkoda,że nie mierzysz tempki :-D

no nie mierzę... też trochę w pewnym moemncie pożałowałam tego, ale cóż... na przyszły cykl zamierzam wprowadzić testy owulacyjne...;-) może chociaż one okażą się trochę pomocne...

A tak zaczęła mi przez głowę przechodzic jedna myśl... że w sumie zaraz po 15 dc (owulacji) starsznie pobolewała mnie ta prawa część brzucha, jakby jajnik... i teraz się tak zastanawiam, ze moze ten pęcherzyk w ogóle nie pękł...:confused:
 
no nie mierzę... też trochę w pewnym moemncie pożałowałam tego, ale cóż... na przyszły cykl zamierzam wprowadzić testy owulacyjne...;-) może chociaż one okażą się trochę pomocne...

A tak zaczęła mi przez głowę przechodzic jedna myśl... że w sumie zaraz po 15 dc (owulacji) starsznie pobolewała mnie ta prawa część brzucha, jakby jajnik... i teraz się tak zastanawiam, ze moze ten pęcherzyk w ogóle nie pękł...:confused:

Po pierwsze skoro Cie pobolewał to skąd takie myśli że nie pękł!!!

Po drugi i najważniejsze skoro to 10dpo. to rzadko testy ciażowe juz pokazują.

Dlatego uzbrój się w cierpliwość i spokojnie poczekaj!

A w przyszłym cyklu zamiast testów owulacyjnych wprowadź termometr to jest znacznie bardziej miarodajne!!!!
 
Zrobiłam dziś progesteron w 7dpo. i wiecie co mam wynik:-D:-D:-D

17,9ng/ml

No to szanse na fasolkę są - jeżeli nie teraz to kiedyś na pewno!

Przynajmniej wiem że to nie wina progesteronu!!!


Fiu fiu moja Ty dzielna kobietko:-):-):-)


martilla Ty lepiej kobieto nie kracz dobra! Nic nie dostaniesz;) to że boli nie znaczy że @ musi sie pojawić;-)

dziś co chwila gryze sie z moim mężem....:dry::confused2:

Ja w sobote sie ciagle gryzlam mial byc wieczor serowo-winny a byl na forum:sorry2:


Za wczesnie;-)
 
no nie mierzę... też trochę w pewnym moemncie pożałowałam tego, ale cóż... na przyszły cykl zamierzam wprowadzić testy owulacyjne...;-) może chociaż one okażą się trochę pomocne...
A tak zaczęła mi przez głowę przechodzic jedna myśl... że w sumie zaraz po 15 dc (owulacji) starsznie pobolewała mnie ta prawa część brzucha, jakby jajnik... i teraz się tak zastanawiam, ze moze ten pęcherzyk w ogóle nie pękł...:confused:

No ja od piątku jestem na testach owu...i nic....jeszcze zrobię dziś..bo jakiś taki śluz obiecujący jest.....

Czy nie pękł...no to jest pytanie...? Wszystko się wyjaśni w ciągu 2 najbliższych dni...
 
Witaj Noukie co tam u ciebie??

Jak się czujesz?

Dobrze tylko dzis tempka w dol:sorry2: no ale narazie sie nie martwie bo wiem ze liczy sie tendencja a nie jednorazowy spadek no i przez ta zmiane czasu troche zle wczoraj zmierzylam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Zobaczymy co bedzie jutro, dzis 9dpo objawow brak, cycuchy bola jak zawsze brzuch cmi jak zawsze:-D tylko taka napompowana jestem jakbym przytyla z 5 kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

I lista;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikiforka
kochana nie zamartwiaj się z powodu braku objawów! później będziesz narzekać na ich nadmiar;-)

Marzi
ja też uważam ,że test zrobiony za wcześnie, zaczekaj jeszcze i powtórz , trzymam kciuki !

Noukie
rzeczywiście ładny wykresik:-) oby fasolkowy!:-)

ps.ja chyba ani razu nie osiągnęłam temperatury ok.37 stopni w drugiej fazie... czy to jest normalne? wie któraś?
 
Do góry