reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A no właśnie, przecież to po implantacji poziom tego hormonu rośnie...;-)chyba ominęłam te wszystkie najciekawsze lekcje biologii....

Dlatego spokojnie, u każdej w innym tempie wzrazta, a na dodatek nie mierzysz tem. i nie byłaś na monitorowaniu wiec nie ma pewności, ze to 10dpo.

Jak nie przyjdzie@ to powtórz za 2 dni

Będzie dobrze!
 
reklama
Dlatego spokojnie, u każdej w innym tempie wzrazta, a na dodatek nie mierzysz tem. i nie byłaś na monitorowaniu wiec nie ma pewności, ze to 10dpo.

Jak nie przyjdzie@ to powtórz za 2 dni

Będzie dobrze!


nie byłam na jakotakim monitorowaniu, ale właśnie 15 dc bylam na USG, lekarz powiedział, ze jestem tuż przed owu, bo pęcherzyk miał 21 mm, a wieczorem i drugiego dnia bolał mnie na maksa prawy jajnik (własnie ten gdzie byl pecherzyk), więc zakładam, że dzisiaj jest ten 10 dpo:-) ale mogę się mylić...
 
nie byłam na jakotakim monitorowaniu, ale właśnie 15 dc bylam na USG, lekarz powiedział, ze jestem tuż przed owu, bo pęcherzyk miał 21 mm, a wieczorem i drugiego dnia bolał mnie na maksa prawy jajnik (własnie ten gdzie byl pecherzyk), więc zakładam, że dzisiaj jest ten 10 dpo:-) ale mogę się mylić...

Teraz musisz uzbroić się w cierpliwość i zobaczymy co będzie....spokojnie Marzi....
 
nie byłam na jakotakim monitorowaniu, ale właśnie 15 dc bylam na USG, lekarz powiedział, ze jestem tuż przed owu, bo pęcherzyk miał 21 mm, a wieczorem i drugiego dnia bolał mnie na maksa prawy jajnik (własnie ten gdzie byl pecherzyk), więc zakładam, że dzisiaj jest ten 10 dpo:-) ale mogę się mylić...

Może i prawda, ale nie wie w jakim tempie u ciebie przyrasta pęcherzyk.

Otóż na dobe pęcherzyk rośnie od 1 do 3mm, a pęka przy wielkości od 18 do 25mm,

Więc jest to troszkę wróżenie z fusów. Skoro Cie bolało to pewnie pękł, a ból który czyłaś to płyn uwolniony z pęcherzyka, który podrażnił ci otrzewnę.

Jeżeli chodzi o implantację to dochodzi do niej miedzy 4 a nawet 12 dpo., najczęściej jest to 6-7dpo., ale to też bardzo indywidualna sprawa!
 
Może i prawda, ale nie wie w jakim tempie u ciebie przyrasta pęcherzyk.

Otóż na dobe pęcherzyk rośnie od 1 do 3mm, a pęka przy wielkości od 18 do 25mm,

Więc jest to troszkę wróżenie z fusów. Skoro Cie bolało to pewnie pękł, a ból który czyłaś to płyn uwolniony z pęcherzyka, który podrażnił ci otrzewnę.

Jeżeli chodzi o implantację to dochodzi do niej miedzy 4 a nawet 12 dpo., najczęściej jest to 6-7dpo., ale to też bardzo indywidualna sprawa!

Agniesiar, skąd Ty to wszystko wiesz?:-)
Ja tak sobie myślę, że pewnie przy takim wróżeniu z fusów to rzeczywiście szanse niewielkie...
A jesli chodzi o to podrażnienie otrzewnej, mam nadzieję, że to przejściowe i raczej niegroźne...;-)
 
Agniesiar ma taką wiedzę....że...huhuhuhuuuuuu......wow!!!

moja wiedza jak na razie to bardzo szczątkowa jest, ale umiem szukać i tak sobie czasem muszę poczytać co by wiedzieć co i jak!

A po za tym troszkę juz walczę, więc po lekarzach polatała, a że niedowiarek jestem i wiem, ze czasem każdy może sie pomylić to czytam i sprawdzam, a prawdziwą mądrą głowa to jest lolitka!
 
moja wiedza jak na razie to bardzo szczątkowa jest, ale umiem szukać i tak sobie czasem muszę poczytać co by wiedzieć co i jak!

A po za tym troszkę juz walczę, więc po lekarzach polatała, a że niedowiarek jestem i wiem, ze czasem każdy może sie pomylić to czytam i sprawdzam, a prawdziwą mądrą głowa to jest lolitka!

hihihi... podoba mi się ten motyw ze sprawdzaniem lekarzy...

Ale mam potwierdzenie na to, że rzeczywiscie trzeba sprawdzać... a mianowicie mam tyłozgiecie macicy... a na ostatnim USG wychodzi prozodzgiecie... myślę: no chyba mi się nie odgieło... a okazało się, że cos tam bło na odwrót ustawione...:-)
 
reklama
Do góry