reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam!
Do mnie jeszcze @ nie przylazla i mam nadzieje, ze tak pozostanie!!!

Mam pytanie do dziewczat mierzacych temp. - czy mierzycie sobie czasem w ciagu dnia tak z ciekawosci? Jesli tak to ile wynosi roznica temperatur miedzy poranna a pozniejsza?
 
reklama
Witam!
Do mnie jeszcze @ nie przylazla i mam nadzieje, ze tak pozostanie!!!

Mam pytanie do dziewczat mierzacych temp. - czy mierzycie sobie czasem w ciagu dnia tak z ciekawosci? Jesli tak to ile wynosi roznica temperatur miedzy poranna a pozniejsza?

Tempka w ciagu dnia jest duzo duzo wyzsza;-)

Jagodko mi tez tak niebardzo wychodza te testy, jednego dnia wyszla jedna kreska, drugiego dwie tylko ta druga prawie mocna jak testowa, a trzeciego dnia znowu jedna:sorry2: a kreska powinna byc tak samo ciemna jak ta kreska testowa:sorry2:
 
Witam!
Do mnie jeszcze @ nie przylazla i mam nadzieje, ze tak pozostanie!!!

Mam pytanie do dziewczat mierzacych temp. - czy mierzycie sobie czasem w ciagu dnia tak z ciekawosci? Jesli tak to ile wynosi roznica temperatur miedzy poranna a pozniejsza?

Nie ma co się sugerować tem. w ciągu dnia, ja sobie czasem mierzę wieczorem jak coś mi się nie do końca podoba i tak np. w 5dpo. wieczorem miałam niższą niż rano -wiec może była implantacja -czy udana czy nie to sie okaże!

Za dużo tych może , dlatego mierzy sie tem. tylko z rana przed wstaniem z łóżka po min. 3h śnie!
 
Tempka w ciagu dnia jest duzo duzo wyzsza;-)
Jagodko mi tez tak niebardzo wychodza te testy, jednego dnia wyszla jedna kreska, drugiego dwie tylko ta druga prawie mocna jak testowa, a trzeciego dnia znowu jedna:sorry2: a kreska powinna byc tak samo ciemna jak ta kreska testowa:sorry2:
Kochanie spokojnie, jeżeli tak ci wychodzi to trudno - na wszelki wypadek poprzytulać sie można.Może te testy są jakieś felerne!Nadal mierz tem. zobaczymy - a jeżeli dostaniesz @ to koniecznie u Ciebie pomonitorować!

Nie wiem ja najmocniejszą kreskę ze wszystkich dni miałam w 12dc...ale nadal ta kreska nie była tak ciemna jak testowa....wiem,że powinnam być spokojna,bo śluz pokazał dziś,że jest inaczej niż testy pokazują....no cóż...nie ma co....muszę czekać...... poprzytulamy się jeszcze dzis,a od jutra tylko wtedy kiedy mój m będzie chciał,bo inaczej mnie przegoni :wściekła/y::-)....a tempke będę mierzyła do końca....

Mam pytanie jak mierzycie tempkę waginalnie to wkładacie zupełnie do środka?
 
Cześć, mam na imię Ania. Mam 2,5 córeczkę i własnie staram sie o rodzeństwo dla niej.

Dziś jest 32 dzień 1-szego cyklu starań. Ostatnia @ 24.09.2009.

cykle mam od 28-33 dni.
 
Agniesiar, Dziewczynki,

a jak to jest z tym położeniem szyjki macicy przed okresem a w wypadku ewentualnej ciąży???

Ja zazwyczaj miałam przed okresem dość nisko połozoną, spokojnie sięgałam palcem, teraz jest wyżej.
 
reklama
No i tu jest problem, bo z tego co sie orientuję to i w jednym i w drugim przypadku jest dość wysoko, miękka i zamknięta!

Z tym, ze tuż przed @ sie otwiera, ale to też indywidualnie u mnie sie otwiera tak wyczuwalnie dopiero w 2 dniu@

Tego to nie jestem pewna wiec sie moim zdaniem nie sugeruj
 
Do góry