reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

kinga
u mnie się nie da na siłe, jeśli nie mam ochoty na przytulanka to żadna siła mnie nie przekona :-) także przytulamy się jak jest ochota, ale to i tak nic nie daje, jakoś dzielnie się trzymam , rzadko kiedy narzekam , nie płaczę jak dostaję @ lub test jest negatywny, mimo że tak bardzo chcę żeby się udało jakaś spokojna jestem jak nie wychodzi:-)
no chyba bardziej wyluzowanym niz ty nie mozna byc:)
fakt ze od czasu do czasu wspomnisz ze sily nie masz,ale tez nigdy nie slysze by bylo to tragedia te twoje nieudane starania:)o to cie posadzic nie mozna.Zobaczysz martilla,to sie stanie i baaardzo ci tego zycze!Oj juz bym tak chciala innych opowiesci sluchac niz o owulacjach ...

ide z moim polski cwiczyc bo jutro ma lekcje i zas nie bedzie umial;)
 
reklama
eijf, kinga
tylko co mi po tym luzie jak nie przynosi efektów:p
ale nic tam uda się , nie teraz to później;-) dzięki dziewczyny :-)
 
Witam dziewczyny!
Ja mam na jutro termin testowania. Ale jesli jutro @ sie nie zjawi to poczekam do wtorku. I moze w srode se testa zrobie.

Od wczoraj ciagle mnie boli podbrzusze - takie dziwne cmienie... Wiec cos sie dzieje, bo nigdy mnie tak nie bolalo. Pytanie tylko czy dzieje sie dobrze czy zle...

NIech juz bedzie sroda!!! Te ostatnie dni cyklu sa najgorsze! Udalo sie czy sie nie udalo...
 
Oj nie było mnie parę godzin, ale widzę, że nastroje bardzo się poprawiły :tak:
Tak trzymaj Agniesiar :tak:
Martilla też zarażasz pozytywnym nastawieniem!!
Aż miło czytać takie posty :tak::tak:
I jeszcze ta czterolistna... to musi być szczęśliwy wątek :happy2:
 
maćku w widzisz Ty masz na jutro termin testowania! :) no to powodzenia! no jasne poczekaj sobie jeszcze ale nie za długo!;) bo i my ciekawe.
martilla no własnie gdzie ta lista hehe ale wiem ze ona na 26miała

a ja.... chyba nie wytrzymam do 2go:-D nie no żartuje! :cool2:
 
Dołączam się do Klubu Optymistek :-) - dziś odbyłam rozmowę z życzliwą mi osobą i również bardzo pozytywnie nastawiła mnie do tematu staranek :-)
 
reklama
Do góry