reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witajcie, dzis dostałam @@ i postanowilam na razie zawiesic staranka, tzn jak bedzie to bedzie ,ale na razie nie zdecyduje sie na kolejne leczenie, brak mi na to przede wszystkim cierpliwosci i checi:( czasem bede wpadac zobaczyc co u was, pochwalcie sie na priva jak sie komus uda-trzymam za Was wszystkie kciuki!! skreslcie mnie z listy.pozdrawiam
 
reklama
poza tym jedna z osob w mojej pracy poznala mojego synka i wie ze ja to ja, i nie moge swobodnie pisac jak dawniej o moich prywatnych sprawach.....i jeszzce ta @@@....rozstrojona jaks jestem, ale wy to na pewno rozumienie, trzymm kciuki za wasze staranka, papapap
 
Hellen witaj!!:happy2: owocnych starań życzę Ci. który dzień cyklu?
rudka przykro mi...:-( kurcze..... wiem że ci smutno... i na dodatek ta znajoma ehh... ale naprawde musisz nas opuszczac? zaglądaj chociaż czasami. Ja życzę Ci oczywiscie aby się wam udało, może bez tej presji i bez takich oficjalnych słów"staramy się" bedzie wam łatwiej i wtedy sie uda! ;) 3mam mocno kciuki i pisz tutaj do nas jak by co.
Buzka

Dobranoc:happy2:
 
eif, kinga jestem w drugim dniu cyklu jakos od polowy bede brała duphaston, no i chce mierzyc temperature ale jak i gdzie bedzie najdokładniej to jeszcze nie wiem, mam pare dni do skonczenia okresu na przeszukanie sieci na ten temat:)
 
Helen jeżeli chodzi o mierzenie temp to zaczyna się to robić w 5-6d.c. rano po przebudzeniu na leżąco (bez wstawania wczesniej)
Ja mierzę waginalnie i chyba tak wiekszość kobiet robi.
Dobrze jest też badać swoją szyjkę w trakcie cyklu,ale tu ci juz nie pomogę bo ja ekspertem nie jestem;) może agniesiar Ci pomoże albo inna koleżanka:)
Na pewno sobie poradzisz.
Powodzenia zyczę. teraz niech ci sie @ konczy i do dzieła;-)
 
witajcie, dzis dostałam @@ i postanowilam na razie zawiesic staranka, tzn jak bedzie to bedzie ,ale na razie nie zdecyduje sie na kolejne leczenie, brak mi na to przede wszystkim cierpliwosci i checi:( czasem bede wpadac zobaczyc co u was, pochwalcie sie na priva jak sie komus uda-trzymam za Was wszystkie kciuki!! skreslcie mnie z listy.pozdrawiam
no to rzeczywiscie glupia sprawa.no ale zawsze mozesz zalogowac sie inaczej.dac znac ze to ty ale juz bez zdjecia dziecka nie?
trzymaj sie i do uslyszenia
 
Witam serdecznie,chciałabym przyłaczyc sie do Was,....podczytuje juz od dłuższego czasu,kilka miesiecy staramy sie o dzidzie ale na razie bez skutku...w tym cyklu pierwszy raz wezme duphaston na wspomaganie,zobaczymy czy skutecznie, bede tez mierzyc tempke, aczkolwiek jesli chodzi o te starankowe sprawy to jestem calkiem zielona i licze ze mi pomozecie
Witaj Hellen!!! :-):-) Na pewno pomożemy :-)

witajcie, dzis dostałam @@ i postanowilam na razie zawiesic staranka, tzn jak bedzie to bedzie ,ale na razie nie zdecyduje sie na kolejne leczenie, brak mi na to przede wszystkim cierpliwosci i checi:( czasem bede wpadac zobaczyc co u was, pochwalcie sie na priva jak sie komus uda-trzymam za Was wszystkie kciuki!! skreslcie mnie z listy.pozdrawiam
Rudka przykro mi :-( zaglądaj chociaż od czasu do czasu. Powiem Ci, że przesłodkiego masz tego synalka!!!! :tak::tak:
A u mnie dziś skok. Jakoś bardzo się na niego nie cieszę, bo miesiąc temu do temp. 37,03 równiutko też dochodziłam... ale może to jakiś znak... Poza tym to przesunięcie czasu... zmierzyłam temp o godzinie 5.30 czasu dzisiejszego (normalnie mierzę o 6.00).... o 6.05 czasu dzisiejszego miałam 37,14 - ale to już w ogóle jakieś wyżyny, więc tej temp nie uznaję. A Wy mierzyłyście w końcu o tej godzinie, co zawsze? Ja jakoś czułam, że 6.00 dzisiaj to dla mnie jednak nadal jest siódma i dlatego zmierzyłam pół godziny wcześniej - uznałam, że mierzenie temp o 5.00 byłoby z kolei za wcześnie, bo jednak położyłam się wczoraj spać wg nowego czasu, za oknem też szybciej ciemno się zrobiło, więc jakiś wpływ na organizm to miało! Dlatego zmierzyłam w połowie drogi między 5.00 a 6.00. :-) Jutro się przekonam, na ile miarodajny jest dzisiejszy pomiar - jeśli tempki będą na podobnym poziomie, to znaczy, że dobrze wymierzyłam :-)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry!! pamietacie mnie jeszcze?? ;-)
nie łudze sie ze uda mi sie nadrobic cztanie zaleglosci wiec jakby ktos byl laskaw w skrócie napisac co sie na forum dzialo przez ostatni tydzien to bylabym baaardzo wdzieczna, albo aktualna liste ktos moze wklei??
u mnie 12 dzień cyklu i nic sie nie dzieje zadnych oznak zblzajacej sie owu.
miłego dnia zycze wszystkim!!!:happy2:
 
reklama
TESTUJĄCE:

Marzi55 - 26 października

Noukie- 29 pazdziernika
biedroneczka1980- 31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka- 10 cykl
Sara211- 1 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 8 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
toska32- 4 cykl
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin-
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl
aisism - 3 cykl
maćku - 3 cykl
Ren - 3 cykl
wisienka83-
ilonkasz- 1 cykl
&Ewcia - 7 cykl
Chyba aktualna, ale nie jestem pewna bo trudno ja bylo odnalesc w gaszczu postow;-)
 
Do góry